Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Přítomnost internetu a počítače mnoha dělá myslíte, že o možnost dodatečných příjmů, které mohou přinést speciální aplikace - program pro vydělávání peněz. Představivost okamžitě kreslí magické tlačítko, když kliknete na to, že e-peněženky se začnou plnit penězi. Ale je to v reálném životě? Zkusme to pochopit v pořádku.

Co je program pro vydělávání na internetu

S pomocí speciálních aplikací, které lze zdarma stáhnout na internetu, můžete získat další zisk. Metody výdělku mohou být velmi různorodé - bez nutnosti příloh budou uživatelé placeni za každý odkaz nebo video, vstup captcha, práci s e-maily a mnoho dalších možností. Některé plug-iny mohou pracovat v automatickém režimu - v tomto případě získat příjem, stačí nainstalovat a spustit program, a čeká na výdělky dosáhnout minimální částky výběrů, výběr prostředků.

Autostart bez investice

Není to "sen líného" - auto program dělá všechno sám, stačí zkontrolovat, kolik je nahromaděno! Zvažte například bezplatný program agenta Wmmail, který přináší pasivní příjem, který lze použít k ručnímu procházení stránek a automatickému vyhledávání. V automatickém režimu je tato bezplatná aplikace minimalizována v podokně prohlížeče, navštěvuje stránky na předem připraveném seznamu.

Poplatek za každou návštěvu je 0, 001 USD - s aktivním použitím aplikace budete postupně akumulovat peníze (během životnosti služby bylo více než 3, 8 milionu dolarů převedeno na uživatele webmoney). Kromě toho, že takový program neodvádí pozornost od každodenních záležitostí, bude dobrou volbou pro ty, kteří se rozhodnou začít vydělávat peníze s pomocí těchto aplikací. Další zajímavý návrh pro autosurfing se nazývá Ruservant.

Program pro ruční vydělávání peněz

Aplikace s "manuálním" prováděním vyžadují více pozornosti než automatické volby, ale zároveň bude možné vydělávat více. Pro srovnání - v ručním režimu, Wmmail Agent umožňuje uživateli provádět úkoly (například číst dopisy), vydělávat 0, 002 dolarů. Platba za složitější úkoly může dosáhnout 0, 1 USD, ale jsou určeny pro ty, kteří již mají zkušenosti s touto aplikací.

Autostart pro android

Smartphony a tablety nejsou dnes méně populární než osobní počítače a mohou snadno přinést automatické peníze na internetu bez investic. Uživatel bude muset stáhnout a nainstalovat aplikaci pro mobilní telefony a mít přístup k Internetu a začít pracovat. Pro ilustraci lze uvést dvě mobilní aplikace:

 • ApperWall, s nímž můžete vydělat peníze přilákáním nových uživatelů do projektu;
 • bldTabs, který shromažďuje kryptogram v automatickém režimu.

Jaké jsou žádosti o vydělávání peněz na počítači

Rozdíl v různých typech navrhované práce, programy pro vydělávání peněz na počítači umožňují získat příjem různými způsoby. V tomto případě se to stane:

 • software s úzkou specializací (například AutoDengi, používaný v automatickém surfování);
 • Multifunkční aplikace (např. VIPIP), kde si můžete vybrat nejvhodnější variantu, kterou jste předtím testovali.

Internetové surfování

Velmi populární oblast, tak četné aplikace byly vyvinuty pro to. IpGold surfer je speciální program, který je instalován na počítači a nabízí uživatelům stránky k návštěvě (někdy je třeba udělat nějaký úkol tam). IPweb a AdNade (druhá aplikace může být spuštěna na několika počítačích najednou) je také snadno použitelná a prostředky jsou rychle z nich odebírány. Můžete si vydělat 20-25 rublů za den, takže návrh je více zaměřen na začátečníky.

Práce v sociálních sítích

Populární typy příjmů v sociálních sítích často znamenají aktivní účast (například vstup do skupiny nebo přidávání přátel s programem Smmok2 přinese zisk 0, 03 až 0, 25 rublů). Existují možnosti pro auto-produkci, jako je bota VkSerfing, která spojuje až 100 účtů VC, úměrně zvyšuje výši příjmů. Další služba - Ad-Social Bot současně pracuje s různými sociálními sítěmi, což také dělá více peněžních příjmů.

Provádění úkolů

Provádění úkolů je aktivnější, než jen návštěva stránky, zatímco ruční surfování - musíte kliknout na bannery, zadat captcha nebo sledovat reklamu. Tyto procesy jsou dobře automatizované, například aplikace RuCaptcha Bot je navržena tak, aby optimalizovala činnosti na stejné službě a s ní můžete vydělat až 15 rublů denně. Programy jako ProfiSend, vytvořené pro mailing v databázi kontaktů ve Skype, které mají také automatický režim provozu, mají podobný princip fungování.

Affiliate programy

Jednou ze spolehlivých možností je doporučovací program pro přilákání nových zákazníků, když obdržíte bonus za každého nového člena, který se zaregistroval prostřednictvím odkazu, který jste poskytli. V některých případech můžete obdržet část příjmů (až do výše 10%), která je do systému zavedena novým členem, který dále zvyšuje váš pasivní příjem. Je těžké spočítat konkrétní výši příjmů - vše záleží pouze na tom, jak dobře budou odkazy umístěny, na které by měli odkazovat.

Propagace stránek

Algoritmy pro propagaci webových stránek a blogů zahrnují širokou škálu aktivit, včetně zvýšení počtu unikátních návštěvníků a efektivity aktivní reklamy (v ideálním případě - s návštěvou stránek inzerentů). Speciální program pro vydělávání peněz může dělat takovou práci komplexním způsobem - například Uživatel, kde jsou všechny operace prováděny automaticky. Další vhodný klientský program - AltMix, pracující v „poloautomatickém“ režimu a přilákání nových uživatelů na stránky, vydělá 18-20 rublů denně.

Webové dolování

Pro efektivní těžbu kryptogramů potřebujete speciální vybavení - farmu pro těžbu na výkonných grafických kartách. Ale i u běžného domácího počítače můžete získat bitcoiny, potřebujete pouze důlní program, například Kryptex, Eobot nebo MicroMining. Po zaregistrování na webu stačí zahájit proces a sledovat, jak jsou peníze získané na vašem účtu připsány. Tradiční způsob, jak stáhnout krypto měnu, je převod do webmoney peněženek prostřednictvím burzy nebo virtuální výměny, ale připravte se, že provize může být 2, 5% nebo více.

Funkce instalace speciálního programu pro vydělávání peněz

Program pro vydělávání peněz je instalován na počítači velmi snadno, během několika minut. Zvažte tento postup na příkladu aplikace VIPIP:

 • Stažení zip-archivu (cca 60 Mb) ze serveru;
 • rozbalení pomocí balíku WinRAR (nebo jiného archivu);
 • spuštění spustitelného souboru VipIPClntAuto.exe a instalace na vašem počítači - poté může být zpřístupněn z nabídky Start nebo pracovat jako rozšíření prohlížeče;
 • pokud nemůžete aplikaci nainstalovat, měli byste antivirový program, bránu firewall a blokování reklam dočasně vypnout;
 • Používání internetového plug-inu má určitá omezení - je zaručeno, že bude fungovat v prohlížečích Chrome, Opera, Firefox a Yandex, ale nemusí fungovat, pokud používáte jiný software;
 • Chcete-li získat různé úkoly, musíte jít přes jednoduchou registraci na VipIp.ru.

Technické možnosti počítače

Většina speciálních aplikací, které nabízejí mnoho různých způsobů, jak vydělat peníze online, není na systémové možnosti počítače náročná. Středně kapacitní PC (3, 5 GHz procesor, 2 Gb RAM, atd.) Je dostačující pro ruční surfování po síti, prohlížení reklam a dalších úkolů. Jedinou výjimkou je těžba, kde pasivní příjem přímo souvisí s výkonem počítače (procesor a / nebo grafická karta, v závislosti na způsobu extrakce) a čím více jsou vaše systémové zdroje, tím více lze krypto-měnu těžit.

Uživatelské recenze

Stránka na internetu, kde je software určen ke stažení, má často příležitost zanechat komentáře, které mohou být zdrojem cenných informací pro ostatní uživatele. Ti, kteří si tento software stahují, se nejvíce zajímají o následující otázky:

 • Možnost infikování počítače (vyřešen instalací antivirového programu);
 • Částka reálných peněz, která vznikla po výběru prostředků získaných z webmoney nebo jiné peněženky;
 • Výkon jednotlivých aplikací (např. Sázkový robot Betfair, pracující v plně automatickém režimu);
 • Nudy práce, kde může pomoci více zkušených uživatelů. Výsledkem je jakousi "prasátko", které je velmi zajímavé číst.

Kde stáhnout program pro výdělky na internetu

Nový uživatel může doporučit několik stránek, na kterých můžete najít potřebný software:

 • web-zarabotok.info je zdroj specializující se na online generování příjmů různými způsoby. Programy pro vydělávání peněz bez investic, zde jsou vybírány nejvíce (Socpublic Agent, Vipip, atd.), Které vám umožní vydělat i ty, kteří nemají žádné zkušenosti.
 • interzarobotok.ru - stránka nenabízí nejběžnější aplikace (Uniq-ip, Profitcentr, IpGold atd.) stažením a instalací, které obdržíte další příjmy. Instalační proces nezpůsobuje žádné potíže (je třeba rozbalit archiv a nainstalovat aplikaci), ale v některých případech je nutné speciální nastavení a zálohování klíčového souboru, aby bylo možné vydělat vydělané peníze bez překážek.
 • wm-maximum.ru kromě stahování aplikací nabízí odkazy na další zdroje na téma výdělků na internetu. Například, tam je odkaz na Rubserf internetové stránky, kde příjmy generace je založena na ručním surfování, čtení placených dopisů a dalších jednoduchých úkolů. Další zajímavé zdroje inzerované na tomto portálu jsou WMSeo (placené kliknutí) a Seo-Nano (přilákání nových členů do systému).
 • vbogatstve.com - návštěvníci jsou pozváni k aplikaci, která přináší 1 800 rublů na start. Použití aplikace znamená poplatek 449 rublů, který by měl upozornit uživatele, který nechce upadnout do podvodů.
 • autodengi.com - z tohoto webu si můžete zdarma stáhnout program, který nabízí stabilní pasivní příjmy. Aplikace AutoDengi nabízí 0, 28-0, 3 rublů pro 1000 automatických řešení a dalších 10% z každého doporučení. Platba pomocí webmoney peněženky se provádí týdně, minimální částka je 15 rublů.

Výdělky na stroji pomocí programů

Hlavní výhody aplikací, které vydělávají peníze v automatickém režimu, jsou jejich autonomní a nezávislá povaha, proto pokud nemáte čas na dokončení úkolů, je lepší nainstalovat software tohoto typu. Systémové požadavky a pořadí při instalaci pro ně jsou stejné jako výše uvedené funkce instalace programu pro vydělávání peněz zvláštního typu.

Řídicí panel

Na internetu je spousta videí, které o této aplikaci lákavě sdělují, s nimiž můžete vydělat až 4000 eur měsíčně. Zájemcům o tyto informace bude nabídnuto, aby si zakoupili školení a instalační balíček „za pouhých 499 rublů“. Na tyto reklamy nereagujte, protože vše, co podvodníci chtějí, je získat od vás peníze a neuvidíte žádný program zázraků.

VIPIP

Tato online služba nabízí tři různé možnosti generování dodatečných příjmů:

 • S pomocí speciálního programu pro vydělávání peněz na internetu.
 • Prostřednictvím pluginu pro práci v sociálních sítích.
 • Prostřednictvím softwaru pro automatické vydělávání. Tato možnost bude výhodnější pro mnoho uživatelů, protože místo procházení webových stránek a provádění dalších placených úkolů stačí spustit aplikaci a obdržíte příjem až 0, 5 USD na den, i když je počítač nečinný.

Socpublic

Spolu s manuálním surfováním nabízí služba SocPublic registrované účastníky a autosurfing - hlavní okno ukáže, kolik stránek je momentálně k dispozici. Kliknutím na tlačítko "Sledovat" se můžete dozvědět více o úkolu nebo okamžitě pokračovat v provádění. Program minimalizovaný na zásobník nezabírá mnoho místa a důležité informace se zobrazují ve vyskakovacích oknech. Ceny - 0, 025-0, 040 rublů na místě.

Horník pro automatické vydělávání BitCoin - BWM

Multifunkční projekt těžby, který nabízí uživatelům:

 • Cryptocurrency dolování na domácím počítači, pro který používat sílu procesoru a grafickou kartu. Váš příjem bude do značné míry záviset na konfiguraci PC, ale je třeba mít na paměti, že je těžké konkurovat šíření těžebních farem, takže za měsíc dostanete 5-10 rublů.
 • Cloudová těžba s vysokou úrovní automatizace. Ale iv tomto případě budou příjmy čistě symbolické, v nejlepším případě několik desítek rublů.
 • Partnerský program na pozvání nových členů, kde příjem závisí pouze na počtu odpovědí.

Captcha peníze

Mezi těmi, kdo dělají první kroky v online výdělcích, je captcha vstup velmi populární díky své jednoduchosti. Ale po dlouhou dobu tato popularita nestačí - den nebo dva, a vidět 2-3 rublů vydělal, člověk rychle ztrácí zájem. Program, vyvinutý známým zdrojem KolotiBablo, tento proces zjednodušuje, ale celkový objem plateb zůstává nevýznamný. Takové aplikace jsou dobrým způsobem, jak si vzít volný čas ve formě počítačové hry, ale nebudete s nimi moci vydělat peníze vážně.

VKTarget Bot

Program pro výrobu peněz realizovaných jako autobot pro službu stejného jména. Myšlenka na automatizaci procesu uvádění "rád" a vytváření více účtů vedla k vytvoření. Jako výsledek, vyšel komerční produkt, který se prodává on-line za cenu 250 rublů. Ve stejné době, příjem, na který se uživatel může spolehnout bude 8-12 rublů za den, což je nákup není tak ziskové.

Video

Recenze

Maxim, 19 let:

Začal jsem s SurfEarner, skvělou aplikací a vhodným programem pro vydělávání peněz s velmi uživatelsky přívětivým rozhraním. Neříkat, že platby byly velké, ale zaplatit za dva mobilní telefony stačilo. Postupem času jsem našel další výdělečné technologie a vzpomínám si na své předchozí příjmy s úsměvem.

Sergej, 23 let:

Četl jsem někde, že nejziskovější jsou aplikace, které sbírají bonusy za peněženky webmoney, chtěl jsem to zkontrolovat. Nevím o ostatních, ale v prvním týdnu bylo do systému webmoney převedeno 38 rublů. V následujících týdnech bylo více, ale až 50 rublů nedosáhlo. Když se podíváte na sbírku bonusů, jako na příjemnou věc, tak proč ne?

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: