Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Používáte pro barvení obočí chemickou barvu? Zapomeňte na tuto metodu, která poškozuje strukturu vlasů. Pro dlouhodobý make-up, pro udržení hustého obočí, je barvení hennou nejlepší. Procedura je prezentována ve všech salonech, je nenákladná a velmi efektivní. Díky henně, vlasy posílí a začnou růst ještě lépe.

Barvení obočí Henna

Pro tento postup se látka přírodního původu používá na základě sušených listů zákonů - keř se specifickou vůní. Obarvení obočí s hennou vám umožní zkrátit čas na ranní sběr a využít minimální množství dekorativní kosmetiky pro make-up. Pros:

 • pomáhá vytvářet vzácné, tenké vlasy výraznější, tlustší, výraznější;
 • trvá asi měsíc, pokud dodržujete pravidla péče;
 • přiměřenou cenu postupu a samotnou kosmetiku;
 • žádné nepohodlí při barvení;
 • zcela přirozené složení, které nepředstavuje hrozbu ani pro těhotné ženy;
 • hypoalergenní přírodní barvivo;
 • snadnost použití;
 • při aplikaci na kůži odstraňuje poškození, mikrotrhliny;
 • urychluje růst vlasů.

Procedura je velmi populární mezi ženami kvůli obrovskému množství výhod. Bohužel má několik nevýhod. Hlavní:

 • je možné nadměrné sušení kůže barvícím pigmentem;
 • potřeba péče o obočí: vyhnout se návštěvě sauny, bazénu, použití čisticích prostředků;
 • Trvání procedury: trvá nejméně 35-40 minut, než se látka nastaví;
 • problémy se správnou distribucí látky v důsledku její granulované struktury.

Jak barvit obočí hennou doma

Pokud se rozhodnete provést postup sami, musí být poprvé trpělivý. Později, když se dovednost objeví, bude to jednodušší, protože použití henny pro obočí je velmi jednoduché. Aby nedošlo ke znečištění, je třeba postup provádět v rukavicích a zástěře, sedící (stojící) před zrcadlem. Kromě těchto věcí budete potřebovat:

 • schopnost míchat složky;
 • henna pro barvení;
 • voda;
 • Hřeben na vlasy;
 • pinzety;
 • bavlněné tampony pro aplikaci kompozice na vlasy;
 • aplikátor pro míchání složek.

Jak chovat hennu

Pro dosažení dokonalého výsledku a přirozené barvy doporučujeme nástroj smíchat s pomocnými látkami. Dobrá henna pro obočí je často prodávána v tekuté formě - v tomto případě může být použita v čisté formě. Kosmetický prášek nebo tobolky musí být ředěny horkou vodou v poměru 1: 1. Při přípravě barviva můžete přidat:

 • káva pro ušlechtilé kaštanové barvy;
 • Basma pro černou nebo tmavě hnědou;
 • kakaový prášek pro stín mahagonu.

Jak dlouho potřebujete udržet obočí

Doba expozice se volí individuálně pro každou ženu - záleží na požadované barvě a původním odstínu vlasů. Například, pokud je hnědá henna vybrána pro obočí, může být ponechána na kůži po dobu až 45 minut. Podobný čas, odborníci radí držet nástroj poprvé použití. Pak můžete pochopit, jak moc potřebujete získat barvu. Čím déle se barvicí kompozice drží, tím tmavší je výsledná barva.

Technologie barvení

Den se začal seznamovat s rozsahem, který je k dispozici v obchodech, a po prostudování recenzí si můžete tuto možnost zakoupit. Technologie barvení obočí Henna je následující:

 1. Při prvním použití výrobku otestujte alergie: na zápěstí dejte trochu barviva, sledujte reakci těla.
 2. Připravte si rukavice a další nezbytné věci, oblékněte si staré oblečení, abyste se neznečistili.
 3. Očistěte kůži kolem obočí křovinami, na kůži naneste mastný krém.
 4. Pokud se barvivo v prášku, kapslí, pak se ředí podle pokynů, ať se vaří.
 5. Pomocí bílé tužky nakreslete obrys, označte začátek, konec.
 6. Začněte aplikovat hennu štětcem: nejprve špičky, pak střed a hlavu.
 7. Pokud barva přesahuje hrany kontury, ihned ji odstraňte ubrouskem, vatovým tamponem.
 8. Barevná kompozice se ponechá asi 30-40 minut.
 9. Sušená směs se odstraní například vodou. Začněte s oblastí v blízkosti nosu, dokončete tipy.
 10. Dej brovkam ideální tvar tím, že odstraní přebytečné vlasy. Nalijte je olivovým olejem.

Barva obočí henna

Pro vlastní barvení je důležité, abyste se nemýlili s volbou kosmetického přípravku. Je tam lepší henna pro obočí? To vše závisí na vlastnostech kůže, růst vlasů, takže se doporučuje nejen poslouchat recenze, ale také vyzkoušet různé značky. V prodeji najdete tyto značky:

 1. Brow Henna. Velmi populární a vyhledávaný kosmetický přípravek pro biotatuage, vyráběný indickou společností. Výrobce nabízí několik odstínů, což zaručuje dlouhou životnost. V sortimentu produktů Brow Henna je prezentována i bezbarvá verze pro ty, kteří nechtějí měnit odstín obočí, ale chtějí léčit chlupy.
 2. Viva Henna. Přírodní produkt vyráběný v Indii. Viva Henna má nízkou cenu (od 300 r.), Perfektní barvení. Nástroj dodává vlasům živé, atraktivní a přirozené barvy. Každé balení obsahuje láhev kokosového oleje.
 3. Cody. Další značka vyráběná v Indii. Henna pro barvení obočí se vyrábí ve formě prášku, který je prezentován v několika přírodních odstínech. Objem balení - 10 g.
 4. Nivali Funkce této značky je plně připravena k použití. Nemusí se ředit, míchat. Cena za jednotku - od 300 str. a výše.

Indián

Lawsonia, hlavní součást henny, je sestavena v Indii, Pákistánu, Súdánu, Íránu a dalších zemích. Pro tónování obočí je nejčastěji používán indián, který má nejoptimálnější vlastnosti. Díky klimatickým vlastnostem růstu má širší barevný gamut. Bezbarvá verze je také v prodeji k posílení a hojení vlasů, aniž by jim stín. Indická henna pro obočí má specifický, ne těžký zápach, proto je snadněji přenesena, nezpůsobuje bolest. Díky jemnému broušení se rychle mění na homogenní hmotu.

Profesionální

Specialisté dávají přednost použití hotových kosmetických přípravků pro modelování a barvení. Brow Henna je velmi populární mezi ostatními značkami. Profesionální henna pro obočí je vybavena dávkovačem, který šetří peníze a pevným uzávěrem, který zabraňuje vysychání. Braw Henna má širokou škálu barev - můžete si vybrat ten správný pro každý typ. Další profesionální značkou populární mezi kosmetology je Henna Spa. Henna Spa pomáhá dosáhnout efektu tetování, obnovuje obočí, probouzí spící žárovky.

Íránský

Druhý nejoblíbenější typ henny. Rozptýlí přetrvávající výsledek, nepřítomnost ve složení škodlivých látek, přínosy aplikace. Má silný, specifický zápach, který není příjemný pro všechny ženy. Íránská henna pro obočí je připravena asi 2 hodiny: po smíchání s citronovou šťávou a vodou je třeba aktivovat účinnou látku.

Jak si vybrat obočí henna

Pro domácí použití můžete použít indickou nebo íránskou hennu. Oba mají přírodní složení, širokou škálu barev, které mohou být diverzifikovány přidáním přírodních produktů (černá káva, basma, kakao). Indická Henna voní příjemněji a snáze se používá. Neexistuje žádná touha experimentovat s barvami, trávit čas ředěním prášku - používat profesionální možnosti. Dobrý henna obočí je Brow Henna, zcela připraven k použití.

Cena

Produkt je považován za dostupný, má nízkou cenu. Lze jej zakoupit v internetovém obchodě prostřednictvím katalogů, v každém kosmetickém obchodě. Kolik stojí henna za obočí? Podívejte se na přehled cen:

Název / značka

Cena

Fytokosmetika krém-henna

od 40 rublů v závislosti na odstínu

Rio Profi

od 300 rublů

Brow henna

od 1000 rublů

Lucas v sáčku

Od 550 rublů

Video

Recenze

Vera, 24 let

Jak dlouho trvá henna obočí? Mám alespoň měsíc, pokud používám výrobky kosmetiky Brow. Pro srovnání rád fotím, abych ukázal těm, kteří nevěří. Ukazují, že předtím, než biotatuaza vlasy vyčnívají ve všech směrech. Na fotografii po barvení je jasné, že získali bohatou barvu, vypadají čistěji.

Olga, 28 let

Líbí se mi profesionální henna - jsem s ní méně zaneprázdněn, a po tom, co se to ukáže, je to úžasné. Snadno se omyje bavlněnou podložkou. Upřednostňujte obočí Brow. Vyberu si požadovaný stín na oficiálních stránkách z fotografie, objednám si ten, který se ti líbí na Aliexpress, a čeká na zboží. Barva se prodává v obchodech, ale stojí mnohem víc.

Zhenya, 17 let

Není to tak dávno, co dávala přednost barvení obočí barvivovým gelem, dokud se neučila o biotatuage henny. Jsem blonďatá, takže se neodvažujte postupovat sami. V salonech vás žádám, abyste použili odstín hnědé, který mi dokonale vyhovuje. Rady od mistra: pokud jste doma natřeni, nikdy nepoužívejte k varu vodu.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: