Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Rád se fotíš? Přidejte se k módnímu trendu fotografie - samoslužka: originální záběry - pro ty, kteří se rádi baví; krásné fotografie na neobvyklých místech - pro fanoušky turistiky; dechberoucí obrázky - pro extrémní lidi. No a na maličkosti - roztomilé pózy s domácími mazlíčky, před zrcadlem, s přáteli, přítelkyněmi. K pořízení nádherného selfie, zachycení „výjimečných“ událostí vám pomůže vaše vlastní představivost, odvaha, herecké schopnosti a náš článek.

Nejlepší selfie pózy pro dívky

Autofotografování (selfie) je šíleně populární zábava.Miliony fotek sebe/milovaných, pořízených vlastními silami pomocí chytrých telefonů, tabletů, zveřejněných na sociálních sítích, uložených na pevných discích počítačů jejich majitelů, v paměti gadgetů. Většina něžného pohlaví se ráda fotografuje. Selfie poskytuje příležitost pořídit si záběry, které osloví každou dívku. Jaké pózy si vzít, abyste se ukázali v celé své kráse?

 1. Kvalitní osvětlení. Ideální by bylo denní světlo rozptýlené světlo, které skryje ostré rohy, stíny. Lampy se studeným světlem pomohou pořídit skvělé snímky. Na ulici volte takové pózy a úhly pro selfie, aby slunce osvětlovalo obličej a nepadalo přímo do očí.
 2. Vhodný make-up. Zaujměte vítěznou pózu a zaměřte se na oči a rty: dobře aplikovaná černá oční linka, řasenka opticky zvětší oči, světlá rtěnka dodá rtům baculatost.Melír je další nepostradatelná věc, se kterou zvýrazníte konturu obličeje, zvýrazníte ladnou linii lícních kostí tmavším odstínem.
 3. Přirozená póza. Kým by se stala neznámá Norma Jeane Baker, kdyby celý rok necvičila svůdné pózy před zrcadlem. Výsledek je zřejmý – po více než půl století jsou fotografie velkolepé Marilyn Monroe pro většinu žen nedosažitelným ideálem. Přirozenost, upřímnost emocí, pohodové krásné pózy na focení jsou klíčem k úspěchu vašeho selfie.
 4. Krásné pozadí. Stejný typ fotografií mladých krásek: „a la rty s mašlí“ před zrcadlem se staly sslovem. Chcete, aby vaše selfie bylo neobvyklé, vzrušující? Vyberte si originální místo focení, které poslouží jako zajímavá kulisa fotografie. Póza, kdy je chytrý telefon, tablet zvednutý nad hlavu, vytváří kompozičně bohatý obraz s krásným pozadím, zajímavý děj.
 5. Dobrý úhel. Kamera umístěná nad úrovní očí je opticky zvětší, prodlouží postavu a skryje další centimetry objemu.

Hvězdy světové kinematografie, politici tento módní trend neignorovali. Nejvyšší příčky během krátké doby získala fotografie hollywoodských nebes na Oscarech 2014. Vydařené pózy, krásný make-up hereček, úsměvy herců, ten správný okamžik – a snímek nasbíral miliony hlasů na sociálních sítích v jednom pár týdnů. Berte selfie jako příjemnou zábavu a trendy cool fotky budou sbírat neméně lajků od přítelkyň, přátel.

Focení selfie doma u zrcadla

Vlastní obrázky u zrcadla umožňují dívce ukázat se v příznivém světle nejen před svými přáteli, ale, což je mnohem obtížnější, potěšit sama sebe. Za denního světla se snažte mít osvětlení zepředu a ne zezadu. S nejnovější verzí totiž nebude výkon blesku přední kamery smartphonu nebo tabletu stačit a obličej bude ve stínu.Podívejte se také na video s nejlepšími selfie pózami.

JAK POŘÍDIT SELFIE NA TELEFON? STATIV, TLAČÍTKO PRO FOTO, FOTO NA TEL. FOTO NA INSTAGRAM

Při pořizování selfie u zrcadla se s ním otočte do strany o 35-40⁰. Cvičte předem: najděte pózy, které zdůrazňují důstojnost postavy a krásné rysy obličeje. Aby pokožka obličeje vypadala matně a vrásky se staly neviditelnými, je ideálním řešením směrované studené světlo s bleskem. Jaké pózy vám pomohou udělat dobrou selfie před zrcadlem:

 • Napůl otočení k zrcadlu;
 • S mírným sklonem hlavy;
 • Celý portrét otočený o 30⁰ doleva nebo doprava;
 • Opřít se o nějaký předmět nebo mírně zvedat nohu.

Máte zájem pořizovat nikoli statické záběry, ale živé, emotivní selfie s neuvěřitelnými pózami? Přirozenost pohybů, upřímná touha po zábavě dodá ručně vyrobeným obrázkům živý lesk. Nechcete opakovat chyby špatných selfie? Vzdát se nabíraných vypjatých póz, vulgárních doplňků. Pokud ruka vstoupí do rámu v popředí, změňte pózu - v tomto případě jsou narušeny proporce postavy.

Objímání mazlíčků

Fotky se zvířaty jsou takové "roztomilé" : dojemné, někdy vtipné. Domácí mazlíčci v jakékoli poloze jsou vynikající, takže hlavní starostí dívek o tento druh selfie jsou oni sami. Něžná objetí s vašimi oblíbenými kočkami zdůrazní vaši něhu, lásku k vašemu mazlíčkovi.Vtipná selfie se psy vás rozveselí a obrázky s exotickými pandami, koalami, velbloudy vám připomenou báječnou dovolenou na těch nejkrásnějších místech světa. Ať už zaujmete jakoukoli pózu, nezapomeňte na přirozenost obrázku.

Selfie v autě

Zajímavé vlastnoručně vyrobené snímky motoristů vyvracejí názor, že dívka a auto jsou neslučitelné. Černé sluneční brýle, jasná rtěnka - a voila, před vámi je nádherná selfie osudové krásky. Vítězné pozice budou, když je fotoaparát nalevo od modelu. Obdiv si zaslouží mladé maminky, které mají čas na všechno na světě: vyfoťte si selfie s miminkem v dětské sedačce na zadním sedadle; bez porušení pravidel silničního provozu řídit auto; chatujte s přáteli, kteří sedí poblíž.

Styl za mnou

Rád cestujete po světě? Řekněte celému světu o neobvyklých místech, starověkých kulturních památkách, skvělých událostech – nejen pomocí slov, ale pomocí vizuálních obrazů. Styl „následuj mě“ naznačuje monotónnost selfie pozic – pohled zezadu a nekonečné množství možností pozadí – nádherné vodopády na řece Iguazu, starověké ruiny římského Kolosea, muzea bohatá na artefakty a dokonce i nekonečné rozlohy nebe.

Skvělé selfie pózy pro kluky

Jak mohou mladí lidé vyniknout na selfie? Sportovní koníčky, extrémní sporty, odpočinek v nočním klubu, obrázky s celebritami - nenechají žádnou dívku lhostejnou. Originální pózy v objetí se žralokem nebo v kokpitu zdůrazní odvahu a odhodlání mladého muže.Nezapomínejte na relevanci selfies - vážné události, tragické události - jistě vzbudí všeobecný zájem, jen s negativním přístupem.

Selfie v tělocvičně během cvičení

Jsi hrdý na svůj úspěch v posilovně? Udělejte si vlastní fotografii, která ukazuje vaše nafouknuté kostky. Zaujměte pózu skutečného sportovce, houpající se činky – dívky zalakají po dechu, když uvidí vaše bicepsy. Nenechte se ale unést narcismem v zrcadle – nejste mladá dáma. A zvýšené pracovní vytížení a vyčerpávající cvičení nenechají tolik příležitostí pro selfie: cvičení vyžaduje obě ruce volné od smartphonu.

V nočním klubu

Potkejte se s přáteli na diskotéce - skvělá zábava. Chcete-li zanechat vzpomínku na skvělou seanci v nejlepším nočním klubu ve městě, pomůže vám „klubová selfie“. Uvolněné pózy, veselé úsměvy, skvělá nálada budou dokonalými součástmi zářivé ručně vyrobené fotografie. Rád tančíš? Selfie vašich vlastních tanečních kroků nebo "show performance" přátel doplní vaši sbírku autorámečků.

Extrémní gopro selfie

Selfie tyč je dlouhá teleskopická tyč pro focení sebe, milované osoby nebo společnosti v určité vzdálenosti od boku. Pro zakrytí většího pozadí, zachycení sebe sama v extrémní situaci a okolního světa, délka paže nestačí.GoPro vám dává příležitost zachytit se v těch nejoriginálnějších přirozených pózách, na neobvyklých nebo děsivých místech na světě:

 • na střeše mrakodrapu;
 • seskok na obloze;
 • hluboko pod vodou a lyžování na jejím povrchu;
 • v zábavním parku na horské dráze;
 • cestování po slaném jezeře, kde se nebe spojuje se zemí;
 • nad propastí s kypícími vodopády;

Úspěšné selfie fotky s přáteli

Jasné, nezapomenutelné selfie s přáteli zanechá nezapomenutelný dojem, rozveselí vás, přinese spoustu pozitivních emocí. Nejlepší příklady povedených záběrů můžete vidět na fotografii níže. Pro úspěšné focení použijte následující doporučení od profesionálů:

 • Osoba, která fotí selfie, by se měla nacházet uprostřed přátelské společnosti, aby se do záběru vešel každý;
 • Uveďte fotoaparát do pohotovostního režimu tím, že se s přáteli dohodnete na emocionálním zabarvení fotografie a póz;
 • Pro zpracování fotografií použijte vestavěné filtry a také speciální programy na jiných médiích.
TAJEMSTVÍ KRÁSNÉHO SELFIE!

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: