Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Ženy, které jsou unavené z neustálého výběru masek a jiných kosmetických přípravků pro poškozené prameny, by se měly pokusit chránit své vlasy. Toto je v poslední době velmi populární postup. U poškozených vlasů po neúspěšném zbarvení, proti rozlomení nebo ztrátě, se používá velmi často. Zvažte, jak postup provést doma, co použít a jak dlouho bude účinek trvat.

Co je to stínění

Základem kosmetického postupu je zakrytí kudrlinky speciálním filmem. V budoucnu chrání vlasovou strukturu před negativními vlivy prostředí: povětrnostní podmínky, styling železa, kosmetika, UV záření a další věci. Film si uchovává živiny uvnitř vlákna, kyslíku a kapaliny. Vně, stíněné prameny jsou hladké a lesklé, všechny volné dutiny jsou naplněny užitečnými komponenty, váhy jsou vyhlazené, sekací špičky jsou obnoveny.

Někteří navrhnou, že film bude vizuálně znatelný, ale ne. Ochranná vrstva je transparentní, dodává vláknům tuhost, tloušťku a objem. Zvláště užitečné pro stínění vlasů zbavit otupělost a jemnost. Zesílené kadeře díky filmu budou vypadat zdravě a leskle po dobu 5-6 týdnů. Účinek je držen různými způsoby a závisí na počátečním stavu kudrlinek.

Prostředky pro tento postup obsahují přírodní látky a materiály, díky kterým se poškozené vlasy obnovují. Směsi neovlivňují strukturu vlasových vláken. Prameny jsou rovnoměrně nasyceny vitamíny, kyslíkem a cenným proteinem. Ale navíc, před postupem, měli byste se poradit s odborníkem.

Produkty na ochranu vlasů

Tento kosmetický postup je velmi oblíbený v kosmetických salonech. Nicméně, žádné speciální dovednosti nevyžadují adaptaci vlasů a mohou být prováděny samostatně doma. Pro tyto účely speciální obchody prodávají sady nástrojů, které obsahují vše, co je nutné pro relaci. V současné době existuje mnoho profesionálních kosmetických přípravků od známých výrobců na trhu pro provádění stínění vlasů doma.

Sada obsahuje:

 1. Prostředky pro aplikaci na kadeře.
 2. Kondicionér nebo balzám.
 3. Produkty ke konsolidaci účinku.
 4. Pokyny.
 5. Rukavice.
 6. Někdy šampon nebo maska na vlasy.

Od Estelle

Známý výrobce Estel nabízí soupravu Q3 Therapy pro screening poškozených vlasů, která obsahuje:

 1. Kondicionér pro první fázi zvlhčuje, odlupuje, vyhlazuje pokožku, stabilizuje rovnováhu pH.
 2. Olej pro druhou fázi posiluje a obnovuje strukturu.
 3. Olej-lesk dokončit postup dává vlasy lesk, chrání před vnějšími faktory.

SPA stínění Estelle je nejčastěji používáno specialisty na kosmetický salon a ženy doma. Výrobky tohoto výrobce mají vysokou kvalitu, díky které si zasloužily uznání mnoha spotřebitelů. Inovativní technologie, moderní vybavení, přírodní suroviny spolu poskytují vynikající výsledek. Přípravky pro adaptaci Estelle pomáhají jemně a opatrně dosáhnout požadovaného účinku.

Paul mitchell

Další možností pro tento postup je zakoupení soupravy od americké firmy Paul Mitchell. Tento produkt je dražší než výrobky Estel, ale má své vlastní vlastnosti. Výrobce slibuje nejen ochranu a obnovu pramenů, ale také změnu odstínu o několik tónů. Kadeře jsou hedvábné, dobře upravené, objemnější. Výsledek trvá jeden až tři týdny.

Jak udělat vlasy stínění doma

Každá dívka, která hodlá dělat domácí screening, by si měla pečlivě prostudovat instrukce, které jsou součástí balení produktu, a postupovat podle těchto kroků:

 1. Nejprve si umyjte vlasy profesionálním šamponem.
 2. Navlhčete vlasy ručníkem, abyste odstranili přebytečnou vodu.
 3. Použijte kondicionér nebo balzám na hlavu.
 4. Nanesené činidlo se omyje nebo ponechá (přečtěte si návod).
 5. Připravte si speciální směs pro screening (smíchaná s oxidačním činidlem).
 6. Dejte prostředky na zámky po celé délce.
 7. Udržet na vlasy po požadovanou dobu (podle pokynů).
 8. Opláchněte hlavu teplou vodou.
 9. Suché vlasy.
 10. Vložte fixační prostředek.

Video: Laminování a stínění

Nejlepší způsob, jak se naučit něco dělat, je vidět na živém příkladu. Ačkoliv to nevyžaduje žádné speciální ochranné dovednosti, je důležité vědět, jak správně vést zasedání, aby se předešlo negativním důsledkům. Jaký je rozdíl mezi stíněním a laminací? Všechny funkce a tajemství těchto postupů jsou popsány ve videu.

Screening Feedback

Irina, 22 let: Jednou jsem promítala v kabině, byla jsem zklamaná. Takový propagovaný způsob, jak zlepšit stav vláken, ve skutečnosti neměl žádný účinek. Vlasy začaly silně vybírat, vypadly.

Anna, 25 let: Krásná procedura, naprosto ji miluju! Vlasy byly hladké, lesklé, poslušné. Jediné negativní je, že jsou poněkud váženy kvůli ochranné vrstvě na každém vlasu.

Elena, 37 let: Po stínění získaly prameny bezprecedentní lesk, který zmizel ihned po prvním mytí hlavy. Obecně platí, že stav vlasů se zlepšil, ale ne dlouho. Po 10 dnech byl celý účinek pryč.

Fotografie vlasů před a po zákroku

Při pohledu na fotografie výsledků po screeningu budou mnozí chtít vyzkoušet tento způsob využití. Koneckonců, prameny jsou vyhlazené, získávají zdravý vzhled a nebývalý lesk. Pokud postup vyžaduje změnu odstínu vlasů, pak je barvení neškodné pro jejich strukturu. Každá dívka chce zlepšit zdraví vlasů a jejich vzhled, a screeningový postup je pro to ideální.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: