Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Každá žena ví, že se musíte pečlivě starat o své vlasy po celý život. Biolaminace je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí dát své vlasové vitalitě tak, aby vypadali dobře upravený, přirozený, hedvábný a objemný. Ženy nebo dívky, které chtějí změnit barvu, by měly věnovat velkou pozornost barevnému laminování.

Co je vlasová biolaminace

Pokud vám příroda nedává silnou hlavu vlasů - je skvělý způsob, jak zjemnit její strukturu, lesk, luxus. Biolaminace vlasů je postup, při kterém jsou všechny vlasy pokryty celulózovou kompozicí, nasycenou živinami, v důsledku čehož získávají krásný, zdravý vzhled. Biolaminace obnoví lesk na kudrlinky, které se zbarvily, prošly procesem perm nebo jsou neúspěšně obarveny. Tento postup dává vlasům nový život, přispívá k jejich obnově.

Barva biolaminace vlasů

Pokud chcete vrátit svou přirozenou barvu nebo zapomenout na barvy trvale, kazí strukturu vlasů, nejlepším řešením bude barevná biolaminace. Stejně jako transparentní biolaminace, i barva pomáhá posilovat vlasy. Je třeba si uvědomit, že to není lék a nemůže být. Pro získání požadované barevné palety se používá 7 odstínů. Výsledek trvá až 4 týdny.

Biolaminace vlasů doma

Chcete-li provést biolaminaci doma, musíte si koupit speciální sadu, která má biolaminát, potřebné nástroje a nástroje. Tyto soupravy jsou vyráběny značkami jako je Moltobene, Constant Delight a koncept Koncept vypadávání vlasů je také dostupný ve specializovaných prodejnách. Všechny značky poskytují jinou paletu, ze které si vyberete požadovanou barvu. Díky biolaminaci můžete narovnat kudrnaté vlasy.

Prostředky domácí biolaminace:

 • tam jsou originální spreje, které mohou být použity na čisté vlasy, ale mají velký mínus: styling funguje, dokud si umýt vlasy;
 • negativní účinek může nastat při použití masky vyrobené ze želatiny: při česání kolagenu obsaženého v látce trpí kořeny vlasů;
 • Aby byl efekt efektivní, měli byste si koupit profesionální sadu, kde již máte vše, co potřebujete.

Při tomto postupu na domácí profesionální sadě je třeba dodržovat následující pravidla:

 • přečtěte si návod k použití;
 • rovnoměrně rozdělit složení vlasů, snažit se nepadat na kůži hlavy, aby nevyžadovaly léčbu;
 • namočte kompozici na hlavu po dobu mnoha minut, jak je uvedeno v návodu;
 • položte na hlavu plastový obal nebo víčko a vystavení teplu lze zajistit jednoduchým vysoušečem vlasů.

Prostředky pro biolaminaci vlasů

Specializované obchody nabízejí svým zákazníkům nákup profesionálních sad následujících značek:

 1. Kosmetika Lebel. Prostředky této TM obsahují pouze přírodní látky, vitamíny a aminokyseliny. Společnost si udržuje recept na přípravu kompozice v přísném utajení, proto je cena sady nástrojů pro biolaminaci vlasů této značky vysoká. Prostředky Lebel Cosmetics tvoří fitolaminirovanie vlasů, po kterých se stávají zdravými a lesklými.
 2. Sada ruské značky Estel zahrnuje šampon, nano-gel, fixační lotion, sprej a speciální sérum.
 3. Americká značka Matrix dodává svým produktům sójové a pšeničné klíčky. Kompozice je hypoalergenní. Prostředky z této společnosti stimulují růst, zabraňují vzniku lupů. Sada obsahuje tonikum, balzámový kondicionér, krémový laminát, krém, krém na rovnání a aktivátor. Pokud věříte společnosti, efekt brilantnosti a pružnosti trvá 6-7 týdnů.
 4. Italská značka Kemon vytvořila svůj vlastní recept, který obsahuje tekutou celulózovou fólii, avokádový olej, bambusový extrakt (díky této kompozici je zde i ošetření). Magnesia, která je součástí, produkuje potřebné teplo při interakci s vodou, což dává efekt parní lázni. Platné 4-6 týdnů.

Biolaminace vlasů - foto před a po

Pak se můžete ujistit, že kadeře vypadají zdravě a leskle při pohledu na fotografii před a po biolaminaci. Některé výsledky jsou prostě úžasné: chlupy, které byly křehké a suché, poté, co se procedura stala mnohem zdravější, začaly vyzařovat brilanci a přinášely obdiv jejich milenkám. Fotografie ukazuje, že tento postup se provádí pro dlouhé, střední a krátké kadeře. Po absolvování tohoto postupu, můžete dát nový život své kadeře.

Cena biolaminace vlasů

Náklady na biolaminaci v Moskvě jsou jiné, vše záleží na vlasech, jejich délce, umístění a popularitě samotného salonu. Dívky a ženy si mohou svobodně vybrat na některém ze značek, ale drahý postup není vždy lepší než rozpočet. Ceny jsou uvedeny níže, účinky laminace jsou vždy patrné i pro neprofesionální:

typ / délka krátký médium dlouho
transparentníod 1200 p.od 1500 r.od roku 2000 s.
fytolaminace (barva)od roku 2000 s.od 2500 r.od 4000 p.

Video: Japonská laminace vlasů

Recenze

Natalia, 28 let

Biolaminace mi zachránila kadeře, začali vypadat skvěle. Mám je od přírody kudrnaté a mám rád rovně, abych se odlišoval od ostatních. Před zákrokem jsem měl pocit, že vlasy na hlavě jsou těžké, ale poté, co byla pryč. Není třeba trávit spoustu času na vyrovnání.

Sonya, 25 let

Než jsem se rozhodl napsat tuto recenzi, pořídil jsem fotografii před a po biolaminaci. Po tomto nádherném postupu se kudrlinky začaly podobat supermodelkám s lesklými časopisy. Koupil jsem si profesionální set, udělal všechno sám doma, výsledek předčil všechna očekávání. Kabina se mohla ukázat ještě lepší, ale pro mě to hodně kousne.

Jekatěrina, 32 let

Můj přehled o biolaminaci vlasů bude pozitivní. Je velmi vhodný pro ty, kteří mají slabé a tenké kadeře, kteří je často předtím bělili, kteří nejsou spokojeni s jejich tloušťkou. Někdy si ženy jednoduše nevšimnou efektu, dokud je neporovnají s fotografiemi tak, jak byly dříve. To je dobrá ochrana pro vlasy.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: