Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Léčba inkontinence u žen není snadný proces, ale ve většině případů končí úspěšně. Než však tento problém zmizí, ženy se musí potýkat s jeho projevy - nekontrolovanými vylučováním moči. Z správně vybraných hygienických prostředků závisí zcela na tom, zda se žena může cítit sebejistě a klidně v každodenních činnostech. Urologické podložky iD Light se s tímto úkolem dokonale vyrovnávají.

Pro koho jsou

Mnoho lidí si myslí, že pouze starší lidé používají urologické podložky, ale není to tak úplně. Urologické podložky iD Light pomáhají řešit problémy žen téměř všech věkových kategorií:

  • 20-40 let. To je v tomto věku, že většina spravedlivého pohlaví zná radost z mateřství. Během těhotenství a po porodu je tělo vystaveno velkému zatížení. Inkontinence u žen v této době je poměrně běžná a vzhledem k závažnosti těchto stavů se stává dalším faktorem, který život komplikuje. ID Produkty lehké hygieny pomohou nejen vyrovnat se s močovou inkontinencí, ale také s porodem po porodu.

  • 40-60 let. Když nastane menopauza, svaly močového měchýře často ztrácejí svůj tón. To vede k inkontinenci u žen, když začíná menopauza. Těsnění pomůže v procesu léčby a skryje účinky onemocnění.
  • Po 60 letech. Ve stáří se problémy s močovým měchýřem často stávají společníky žen. Svaly oslabují s věkem, což vede k inkontinenci. Navíc, po 60 letech, někdy je potřeba chirurgický zákrok - mnohé vyžadují operaci na pánevních orgánech nebo urogenitálním systému. V pooperačním období bude iD Světlo skutečnou záchranou - pomáhají vyrovnat se s pooperačními sekrecemi a inkontinencí.

Proč zvolit iD Light Urological Pads

Rozsah inkontinenčních podložek je dnes poměrně široký - nemusí být snadné dostat správnou velikost, zejména poprvé. Rozhodněte se pro urologické podložky iD Light stojí za to z několika důvodů:

1. Jsou neviditelné pod oblečením a neomezují pohyby. S nimi můžete vést normální život - práci, sport a každodenní práci.

2. Superabsorbent. Těsnění rychle a rovnoměrně absorbuje kapalinu díky přítomnosti superabsorbentu ve složení absorbující vrstvy - promění kapalinu v gel, pevně ho drží uvnitř a udržuje pokožku suchou.

3. Odstranění zápachu. Další vlastností absorpční vrstvy iD Light urologických podložek je, že zabraňuje tvorbě amoniaku a vzniku nepříjemného zápachu.

4. Hypoalergenní. ID Lehké urologické podložky jsou testovány dermatology a nezpůsobují alergické reakce a podráždění.

Inkontinence u žen je nepříjemný, ale zcela řešitelný problém. Urologické podložky iD Light pomáhají vyrovnat se s jeho následky a vést normální život.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: