Současné tarify mobilních operátorů s nízkými měsíčními poplatky jsou výhodné pro uživatele tablet PC a smartphonů. Nicméně, tam je taková kategorie účastníků, kteří potřebují gadget jen pro mluvení, a další služby nejsou zajímavé. Tarif Super MTS je ideální volbou pro uživatele, kteří preferují bezplatnou komunikaci telefonicky, protože volání ve vašem regionu na libovolné číslo sítě je 0 rublů. Balíček s minimální sadou možností je určen pro šetrné lidi.

Jaký je tarif Super MTS?

Nabídka je zaměřena na nenáročné účastníky nebo na starší lidi, kteří potřebují mobilní telefon pouze pro volání. To nezahrnuje měsíční poplatky, a uvnitř domovského regionu to může být použito zcela zdarma. Tarif Super MTS má další služby, za které je účtován samostatný poplatek. Pokud uživatel potřebuje vysokorychlostní mobilní internet nebo jiné možnosti, může být aktivován. Pro další služby nelze ceny nazývat nízkými, ale pro ty, kteří hodně mluví a SMS přes SMS, je tento balíček ideální.

Silné a slabé stránky

Výhodou balíku poskytnutého operátorem MTS je, že neexistuje žádný poplatek za předplatné. Při připojení ke všem, bez výjimky, jsou uživatelům automaticky udělena dočasně volitelná možnost sms inteligentní balíček. Platí po dobu 15 dnů bez zaplacení, po které bude účtován denní poplatek ve výši 5 rublů, pokud klient zapomene zapnout. Objednáním inteligentního balíčku sms může účastník v domovském regionu poslat až 10 SMS / den. Možnost dodatečných služeb - to je také podstata balíčku.

Hlavní nevýhodou tarifu Super MTS je, že služby bez připojení dalších možností jsou drahé, protože uživatel je platí jednorázově. Neznalost těchto informací povede osobu k vysokým nákladům na mobilní komunikaci (600-700 rublů / měsíc). Aby nedošlo ke ztrátě peněz, musíte vypnout všechny zbytečné služby 15 dnů po připojení.

Výhody tarifního plánu pro obyvatele Moskvy a Moskevské oblasti

Provozovatel poskytl další možnosti pro obyvatele hlavního města a region za velmi příznivých podmínek. Moskevští mohou volat na místní pevné linky a mobilní čísla MTS. Za tímto účelem dostanou 100 volných minut a stejné množství pro mobilní hovory v celém Rusku. Více uživatelů obdrží v chytrém balíčku sms bezplatné zprávy. Povinné platby zahrnují pouze 1 MB internetového provozu (pokud není aktivována super bitová nebo jiná možnost) a odchozí SMS na čísla jiných mobilních operátorů, kteří neaktivovali službu sms smart.

Podrobný popis tarifu Super MTS

Kromě hlasové komunikace mohou zákazníci, kteří tento balíček aktivovali, používat SMS zprávy a internet. Uvolňuje účastníky z měsíčních plateb. Hlavní vlastnosti a podmínky:

 • on-net volání v Rusku a v domovském regionu;
 • Odchozí hovory na mobilní čísla jiných operátorů v Rusku a ve vašem domovském regionu;
 • posílání SMS zpráv na čísla MTS ve vašem domovském regionu a na další čísla v Rusku;
 • periodické a jednorázové balíčky zpráv zdarma;
 • dlouhé vzdálenosti;
 • internetu.

Podmínky tarifu MTS Super

Ceny za další tarifní možnosti je obtížné volat nízko, ale pokud se zajímáte pouze o komunikaci, pak bude tarif Super MTS cenově dostupný. Na druhou stranu, pokud jste aktivní mobilní účastník, je lepší věnovat pozornost jakémukoliv inteligentnímu tarifnímu plánu MTS Russia. Bez dalších možností můžete bezplatně volat na síťová čísla tohoto mobilního operátora na více než 20 minut denně a odesílat zprávy v rámci sítě svého domovského regionu bez placení.

Nabíjení hovoru

Před přechodem na tarif Super MTS si prostudujte fakturaci hovorů:

Druh volání

Cena služeb v rublech

Volání v rámci domácí sítě

od 1 do 100 minut, pak - 1, 50 / min.

On-net v Rusku

zdarma od 1 do 100 minut, dále - 5, 00 / min.

Odchozí hovory ve vašem domovském regionu nejsou čísly jiných mobilních operátorů

2, 50 / min

Odchozí volání v Rusku na počty jiných mobilních operátorů

14, 00 za minutu

Volání na čísla měst ve vašem domovském regionu

20 minut / den - 21 minut denně - 2, 50.

SMS uvnitř i mimo region

Je výhodné posílat SMS zprávy pouze v rámci sítě, posílat je ostatním mobilním operátorům nebo v případě, že cestujete do zahraničí, služba bude automaticky zaplacena. Podle podmínek tarifu jsou účastníkům MTS poskytovány následující poplatky za používání sms:

 • SMS v rámci sítě v domovském regionu je zdarma;
 • SMS na čísla dalších provozovatelů domovského regionu - 2 rublů;
 • SMS v Rusku - 3, 80 rublů;
 • MMS - 6, 50 rublů.

Dlouhé vzdálenosti

Balíček poskytuje službu "Příznivý meziměstský provoz". Měsíční platba za možnost je 40 rublů. Po aktivaci může uživatel zavolat do kterékoli oblasti země po dobu 3 rublů za minutu. Připojení na dálku je snadné na oficiálních stránkách společnosti prostřednictvím osobního účtu. Službu je možné aktivovat příkazem ussd-command * 111 * 903 # call. Je také snadné odpojit - opět použít svůj osobní účet, nebo prostřednictvím SMS s textem 9030 na číslo 111.

Internet Super MTS

Tento tarif zajišťuje používání internetu za standardních podmínek. Jeho cena je vysoká - 9, 9 rublů 1 MB. Pro úsporu peněz se doporučuje připojení k doplňkovým službám mobilního operátora MTS - takže přístup k předplatiteli internetu je mnohem levnější. Můžete získat jak určité, tak neomezené množství provozu.

Jak přepnout na Super MTS

Změna tarifního plánu je snadná, stačí jen pečlivě přečíst a jasně dodržovat všechna níže uvedená doporučení:

 1. Odvolání do call centra společnosti. V telefonu vytočte kombinaci 08-90, po které se okamžitě připojíte k servisnímu středisku. Poslechněte si zprávy a postupujte podle pokynů. Jejich následným vyplněním budete úspěšně dokončit přechod na tarif.
 2. Zavolejte operátora. Pokud jste nezjistili podrobné pokyny, pak když zavoláte na číslo 08-90, můžete obdržet odpověď od úředníka společnosti MTS. Řekni mu o touze změnit tarif, všechno ostatní bude pro tebe.
 3. Jedno číslo je 77-22. Po vytočení této kombinace čísel budete vyzváni k provedení téměř stejných akcí, které byly vysloveny v servisním středisku.
 4. Použití PC. Aktivujte tarif prostřednictvím oficiálních stránek společnosti. K tomu budete muset použít svůj osobní účet, vybrat tarif a potvrdit akci.
 5. Obraťte se na zástupce společnosti. Přejděte do nejbližšího komunikačního centra, obraťte se na zaměstnance, který problém vyřeší během několika minut.

Jak připojit Super MTS

Tarif můžete změnit zdarma, ale za podmínky, že se váš tarif po dobu 30 dnů nezmění. V opačném případě jsou náklady na převod služby 150 rublů, z nichž 50 zůstane na účtu. Pro aktivaci tarifu budete potřebovat:

 • vytočit na telefonu kombinaci číslic * 888 # volání;
 • Stáhněte si mobilní aplikaci Internet Assistant;
 • Na oficiálních stránkách vyberte položku "Tarify" a najděte tu správnou.

Další možnosti tarifního plánu

Tento tarif dává rodičům možnost aktivovat službu „Dětský balíček“. Možnost poskytuje pohodlnou komunikaci s dítětem. Můžete zakázat zbytečné příchozí a odchozí hovory, přijímat oznámení o zůstatku telefonu. Je možné aktivovat určení umístění potomků. Rodiče po žádosti přichází s odkazem na mapu se souřadnicemi. Chcete-li použít "Dětský balíček", musíte vytočit * 111 * 1112 # volání a vybrat podsekci 1. Po aktivaci budete muset do SMS napsat 2 rodičovská čísla a odeslat na 1112.

Volejte zdarma na MTS Russia 100

Jedna další možnost Volání zdarma poskytuje 100 minut denně operátorským číslům MTS a 100 všem ruským operátorům. Nespálený čas hoří. K zaplacení volných minut potřebujete trochu - 3, 5 rublu / den. Tento poplatek se platí za možnost připojení, v tomto případě zahrnuje první den užívání. Peníze se odečtou z účtu na další den v noci. Současně se balíčky účtují po dobu 100 minut. Volbu můžete aktivovat pomocí volání ussd-command * 868 # nebo po odeslání SMS na číslo 111 s textem 868.

SMS balíčky zdarma

Také Tariff Super MTS poskytuje jedinečnou příležitost pro připojení jednorázových nebo pravidelných balíčků SMS zpráv. Druhý bude užitečný pro zákazníky MTS, kteří posílají sms ve velkém množství. Jednorázové balíčky jsou určeny pro dočasné použití, takže jsou poněkud dražší. Ceny za pravidelné balíčky v rublech:

 • 100 SMS - 120, 00;
 • 300 SMS - 210, 00;
 • 500 SMS - 260, 00;
 • 1000 SMS - 340.00.

Tarify za internetové připojení

Pokud mobilní uživatel, který chce připojit Super balíček z MTS, potřebuje nejen komunikační služby, ale také internetový provoz, může okamžitě připojit několik dalších možností. Mezi ně patří: „Internet VIP“, „Internet Maxi“, Internet „Mini“, „Superbit smart“, „Mini BIT“. Každá možnost má své vlastní charakteristiky, nejlepší nabídky a je stanovena jinak:

 1. Chcete-li přepnout na nejjednodušší internetovou službu „Mini BIT“, musíte vytočit volání ussd-command * 111 * 62 # a kliknout na číslo 1. Denní poplatek za 10 MB provozu je 20 rublů, pokud se nacházíte v Moskvě a regionu nebo 40 rublů / den, pokud jste v jiné oblasti Ruska. Po 10 MB si můžete službu objednat znovu stejným způsobem, který se platí podobně.
 2. Pokud chce klient dostávat denně 75 MB provozu, dostačující k využití sociálních sítí, pošty a zobrazení zpráv, pak můžete aktivovat balíček BIT Smart. Po aktivaci nevyžaduje dodatečnou platbu 9, 9 rublů. Účastník stráví pouze provoz, který tato možnost poskytuje, a na konci limitu bude přístup k Internetu zastaven. Aktivační náklady - 200 rublů / měsíc. Objednání služby je snadné díky volání ussd-request * 252 # call.
 3. Pokud nestačí 75 MB / den, připojte službu Superbit Smart. Po aktivaci obdržíte každý měsíc 3 GB mobilního provozu. Na žádost klienta je dovoleno jej utratit najednou nebo postupně. Cena za připojení bude 350 rublů, které budou považovány za platbu za první měsíc. Chcete-li službu aktivovat, použijte kombinaci číslic * 628 # a potom stiskněte tlačítko Volat.

Vypnutí Super tarifu z MTS

Nelze pouze vzít a zakázat Super MTS, protože to není služba. Místo toho musíte vybrat jiný dostupný plán s výhodnými možnostmi. Tarif můžete zakázat výběrem příslušné nabídky a aktivovat ji sami. Pak se předchozí paket automaticky deaktivuje. Můžete se obrátit na zákaznické centrum (s pasem), aby se zaměstnanci seznámili s výhodnějšími nabídkami pro váš region a pomohli při přechodu na nový tarif. Konzultace je bezplatná a náklady na přechod jsou specifikovány individuálně.

Video

Recenze

Nikolay, 30 let

Mám rád telefony MTS a některé tarify, které neustále sleduji. Super tarif mám už půl roku. Dříve jsem byl spokojen, že volání na čísla v rámci sítě jsou zdarma, protože jsem nikde jinde nevolal. Nedávno jsem přešel na jinou práci a musím hodně komunikovat a posílat mezinárodní SMS. Teď studuji, jak vypnout Super MTS.

Angelica, 69 let

Líbí se mi Super tarif z MTS s volnými minutami. Zavolám jen svým dětem, které mají také tohoto operátora, a nepotřebuji internet a všechny druhy nových služeb. Líbí se mi, že mobilní společnosti jsou nyní na tarify zlomyslné - zbytečné služby můžete vypnout, abyste nezaplatili peníze navíc.

Marianna, 17 let

Táta mi koupil „levný“ Super balíček, který se nakonec stal nejdražším, protože jsem použil internet sám. Nyní rodič sedí a volí další "levný" tarif. Doufám, že tentokrát bude muset zaplatit za můj provoz levněji.

Kategorie: