Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Moderní lidé jsou obklopeni mnoha užitečnými informacemi. Udržet si ji v hlavě není vždy možné. Pokud člověk nemá dokonalou paměť, potřebuje notebook. Protože se jedná o věk digitální technologie, běžné notebooky již nejsou relevantní. Dnes pro uchování různých informací používaných aplikací Evernote.

Co je evernote

Program evernote je notebook vytvořený elektronicky. Můžete do něj ukládat různé poznámky, ale nejen to. Služba pomáhá produktivně pracovat s velkým množstvím informací. S touto aplikací budou detaily vždy pod kontrolou. Takže, evernote - jaký je tento program? Elektronický notebook, který tam bude vždy. Program si můžete stáhnout do notebooku nebo PC, do tabletu nebo telefonu, po kterém se data automaticky synchronizují, pokud je internet. Teď tam je dokonce TV: evernote aplikace.

Proč potřebujete elektronický organizér

Jakmile jste měli notebooky, kde byly zaznamenány nápady, recenze, zprávy, recepty, telefonní čísla, seznamy úkolů a nákupy. Uplynul čas, jeden deník následoval druhý a potřebné informace byly ztraceny. Aby bylo možné najít záznam, musel si nejprve pamatovat, v jakém zápisníku to bylo. Jak organizovat správné ukládání poznámek? Odpověď je jednoduchá: stáhnout organizátor pro počítač Evernote.

Program evernote touch je chytrý systém pro organizaci a vyhledávání správných informací. S ním nikdy neztratíte dvouletý záznam, protože všechna data jsou uložena ve strukturované podobě. Užitečné myšlenky, nové materiály nebo seznamy úkolů lze snadno přenášet z mobilního telefonu s operačním systémem Android do počítače bez kabelů USB. Když se naučíte evernote - jaký program je, obnovíte pořádek ve svém životě, najdete čas na komunikaci s blízkými.

Funkce Evernote

Nejsilnější strana notebooku je multiplatformní. Program oficiálně podporuje Windows, Android, iOS, Windows Phone a řadu řešení od vývojářů třetích stran. Kromě toho Evernote aktualizoval webovou verzi, která je nyní k dispozici přímo z prohlížeče. Nejedná se o všechny funkce doteků evernote:

 • pokud nainstalujete rozšíření Web Clipper, uložíte samostatné textové fragmenty nebo celé webové stránky;
 • synchronizace probíhá mezi zařízeními a prohlížeči;
 • Je možné vytvořit až 250 ks. notebooky, z nichž každá má nespočet not;
 • výkonné vyhledávání, které je rychle jakékoli informace.

Jak nainstalovat službu poznámky na počítači

Po pochopení evernote - co je tento nový program, je čas pochopit, jak jej nainstalovat. Nejdříve se musíte zaregistrovat. Najděte online zdroj evernote, přejděte na stránku a klikněte na "Registrovat". Na stejném místě zadejte svou e-mailovou adresu a vytvořte heslo, poté klikněte na tlačítko „Vytvořit účet“. Stáhněte si program pro Windows nebo Android, souhlasíte s podmínkami služby, klikněte na "Instalovat", počkejte na plnou instalaci. Po dokončení stahování otevřete poznámky online, označte, že již máte účet a začněte pracovat.

Jak pracovat s evernote

Program Evernote je zdarma. Po instalaci si udělejte ještě jeden krok - stáhněte si aplikaci do prohlížeče. Když jsou všechny operace dokončeny, je čas se naučit používat evernote:

 1. V pravém dolním rohu je zelená ikona aplikace. Klikněte na něj.
 2. Vytvořte poznámkový blok, ve kterém budou ve výchozím nastavení uloženy všechny zvuky, obrázky a nahrávky. Když bude čas, budete moci tyto informace rozptýlit na různých místech.
 3. Nastavte jakýkoli vhodný název pro poznámkový blok, zaškrtněte políčko „výchozí“ tlačítko. U jiných notebooků to není nutné.

Uživatelské rozhraní programu

Zpočátku se rozhraní aplikace může zdát komplikované, ale když pochopíte, evernote - co je nový program, rychle na to přijdete. Otevřete staženou aplikaci. Zobrazí se následující uživatelské rozhraní programu:

 • levá strana: seznam značek, zápisníků, poznámek a chatu;
 • střední část: miniatury všech dokumentů, zápisníků, poznámek;
 • pravá strana: poznámka se známými tabulkami Wordu a fonty.

Jak vytvořit poznámku

Hlavní funkcí aplikace evernote je vytváření poznámek. Může se jednat o e-mail, textovou zprávu, fotografii, obchodní nápad nebo důležitý soubor. Program může vytvářet až 100.000 individuálních poznámek. Jediným limitem je velikost jednoho souboru, který by pro volný účet neměl překročit 25 MB, a pro prémiovou verzi - 100 MB. Jak vytvořit poznámku:

 • použijte tlačítko "Nová poznámka";
 • vytvořte zástupce pomocí tlačítka „Štítek“, aby se kontext do poznámky;
 • formátovat seznam, odrážky, kurzívu a písma pomocí panelu nástrojů editoru;
 • Možnost Sdílet můžete odeslat na webovou adresu, e-mail nebo jinou platformu.

Zaplacená verze Evernote

Při práci s textovými soubory máte dostatek základní verze Evernote. Pokud potřebujete ukládat fotografie, videa nebo jiné materiály, pak pro tento účel existují další dva typy placené verze programu:

 1. Plus Zde se ukáže 1 GB volného místa pro vaše záznamy. Základní verze má 60 MB.
 2. Prémie Pro poznámky je místo neomezené. K dispozici jsou další funkce. Na oficiálních stránkách programu se snadno učí.

Jak rozšířit příležitosti evernout

Při hledání informací, procházení mnoha stránek, aby nedošlo ke ztrátě požadovaného článku, existují další příležitosti pro evernout. Rozšíření evernote Web Clipper vám umožní ukládat zajímavé materiály, které najdete na internetu, přidávat komentáře a sdílet je s ostatními lidmi. Chcete-li přidat do prohlížeče, přejděte na oficiální stránky aplikace, klikněte na odkaz "Produkty", který je v dolní části stránky. Dále vyhledejte rozšíření a stáhněte si jej.

Cena placené verze programu

Servisní placené notebooky v Rusku jsou velmi oblíbené díky své nízké ceně. Pokud vydáte prémiovou verzi po dobu jednoho měsíce prostřednictvím App Store - to bude stát 317 rublů 50 kopecks. Náklady na program, vydané prostřednictvím oficiálních internetových stránek, bude stát téměř dvakrát levnější - 150 rublů / měsíc. Vše, co potřebujete, je bankovní karta nebo peněženka WebMoney. Pokud si koupíte prémii za rok, cena verze bude 1450 rublů.

Video: co je evernote a jak ji používat

Recenze

Vitaly, 35 let

Četl jsem na internetu zajímavý přehled o aplikaci Evernote a rozhodl se ji stáhnout sám. Jsem rád, že ji mohu použít již 1, 5 roku. Nejprve jsem velmi aktivně nepoužíval bezplatnou verzi. Postupem času se to zlepšilo a teď si ani nedokážu představit můj pracovní den bez evernote. Jedinou nevýhodou použití je, že pro synchronizaci je nutný internet.

Anna, 25 let

Nepostradatelná věc v práci! Žádná reklama, přístup offline, není třeba platit. Bez evernote, jako bez rukou, kvůli příchozím informacím pro den, kdy mozek bobtná. Můžete napsat poznámku v notebooku, v telefonu, na tabletu. Načasování je ale dokonalé! Poznámka je zobrazena okamžitě na všech mých miniaplikacích při připojení k Internetu.

Vadim, 19 let

Evernote je dobrý manažer poznámek, ale daleko od ideálu. Asi 2 roky používám aplikaci a obecně jsem spokojen se svými schopnostmi: seskupování záznamů, podpora multimédií, rozhraní je jednoduché a jednoduché, což je důležité. Samostatně si chci stěžovat na synchronizaci, která přestala zobrazovat poznámky v nepřítomnosti internetu.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: