Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Vědci dlouho prokázali výhody horké páry pro lidské tělo. Existuje mnoho tipů, metod a způsobů, jak zhubnout v sauně. Správná výživa, pravidelné cvičení, zdravý životní styl v kombinaci s návštěvou parní lázně pomůže vrátit postavu zpět do normálu. Sauna pro hubnutí - příjemný a efektivní způsob, jak bojovat proti nadváhy.

Výhody sauny pro hubnutí

Pod vlivem páry se zvyšuje výměna tepla, což urychluje krevní oběh a odstraňuje přebytečnou vodu z těla. Ztráta vody v sauně je způsobena ztrátou tekutin. Spolu s potem zanechává tělo toxiny, nahromaděné strusky a škodlivé látky. Procedura pomáhá zmírnit stres, únavu, podporuje svalovou relaxaci, snižuje krevní tlak.

Mnoho žen na recepci u odborníků na výživu má zájem: pomáhá sauna ztrácet váhu? Lékaři na základě dlouholetých zkušeností a zpětné vazby dávají pozitivní odpověď. První výsledky se objeví po 2 měsících terapie: zlepší se tón pleti, sníží se celulitida, sníží se množství tuku. Parní terapie se často používá podle svědectví lékařů při léčbě všech stadií obezity.

V závislosti na mikroklima, teplotě, vlhkosti, vlastnostech procedury existují různé druhy saun: finská, solná, infračervená, turecko - hammamová, ruská lázeň, ale princip každého dokazuje, že sauna a ztráta hmotnosti jsou neoddělitelně spojeny, protože zrychlení metabolických procesů pod vlivem vysokých teplot Teploty přímo ovlivňují úbytek hmotnosti. .

Infrasauna pro hubnutí

Konstrukce parní lázně je kabina vyrobená z přírodního dřeva, jejíž stěny během vytápění uvolňují prospěšné látky - fytoncidy - látky určené k odstranění hub, škodlivých mikrobů. Teplota vzduchu v kabině je nad 60 ° C, zatímco tělesná teplota dosahuje 38, 5 ° C. Speciální paprsky zahřívají svaly, kosti, klouby, urychlují krevní oběh a metabolismus, což způsobuje pocení a vede ke ztrátě kilogramů.

Kromě použití infrasaun pro snížení hmotnosti se doporučuje užívat osoby se sníženou imunitou. Záření prospěšného infračerveného tepla příznivě ovlivňuje celé tělo:

  • kůže je zbavena akné, akné;
  • mělké strie jsou vyloučeny;
  • obnovuje se pružnost kůže;
  • hojí se otevřené rány;
  • snížený cholesterol v krvi;
  • bolestivé syndromy klesají;
  • zvyšuje pružnost stěn cév.

Jak navštívit saunu

K návštěvě sauny přispěl úbytek na váze, vytvořil léčivý efekt, existují pravidla, která nelze ignorovat:

1. Nezapomeňte si před zasedáním osprchovat bez použití mýdla.

2. Když se necítíte dobře, tělo nemůžete zahřát parou.

3. Dovoluje se koupat ne déle než 15 minut na návštěvu, mezi nimiž zbytek nesmí být kratší než půl hodiny.

4. Neměli byste chodit do koupele na prázdný žaludek nebo na plný žaludek, opilost.

5. Nezapomeňte odstranit všechny šperky, omýt make-up.

6. Nemůžete se koupat po náročném cvičení (tréninku).

Masky na hubnutí

Čistící peeling, silné gommage, masky v sauně pro hubnutí zvýší preventivní a léčebný účinek parní lázně. Po zákroku se doporučuje použít zvlhčovače. Odstraňte "pomerančovou kůru" v problémových oblastech použitím zahřátých krémů na dušené tělo. Anticelulitidní účinek sauny je zvýšen po dodatečné masáži nebo aplikaci speciální masky proti celulitidě, která je správná po parní terapii.

Odstraňte mrtvé buňky pomocí domácího křoviny na bázi směsi soli a sody, kávy, olivového oleje nebo kokosového oleje. Tento nástroj aktivuje přirozený mechanismus regenerace kůže a je doporučován pro osoby s akné, jizvami a akné. Kromě toho, v souladu s recenzemi a doporučeními kosmetologů, otevřené póry těla po parní lázni lépe absorbovat krémy a vody.

Kontraindikace sauny

Touha rychle zhubnout a za každou cenu má negativní důsledky. Parní procedura bude účinná, pokud nebude zdraví škodlivá. Kromě užitečných vlastností, dobré recenze, jsou zde sauny kontraindikace:
• onemocnění kardiovaskulárního systému;
• bronchiální astma, hypertenze, diabetes, epilepsie, tuberkulóza;

• stav po infarktu nebo po mrtvici;

  • těhotenství

Video: hubnutí v sauně

Recenze

Sveta, 32 let

Narodil jsem dítě před 1 a 5 měsíci a rozhodl jsem se po porodu přijmout uzdravení. Lékař zakázal chodit do lázně, dokud nedojde kojení, ale poradil mu, aby navštívil infračervenou kabinu. Během těhotenství jsem získal dalších 8 kg. Po prvním zákroku se mi podařilo ztratit 700 g, zatímco kůže se znatelně dotáhla.

Veronica, 18 let

Vždy jsem byl bolestivé dítě. Indikace pro léčbu onemocnění ucha, nosu a krku byla infračervená kabina. Imunolog vysvětlil, že jeho paprsky zabíjejí škodlivé bakterie a houby. Po měsíčním průběhu takové terapie jsem přestal trpět katarálními chorobami a chronická rýma zmizela. Pokaždé, když postup opakuji v období podzim-zima.

Olya, 21

Moji přátelé a já jdeme na víkend do parní lázně. Dostal jsem předplatné do SPA za mé narozeniny. Skladovali jsme se na bylinném čaji, medu, kávové usadenině, kokosovém oleji, křoviny a krémech a těšili jsme si zdravý pobyt. Navíc pára dokonale zbavuje deprese.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: