Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Pro ženu, která má fascinující vzhled, přirozená krása sama o sobě nestačí. Kromě řasenky, stylisté doporučují používat tužky a tekuté oční linky v make-upu pro vizuální zvýšení velikosti očí pomocí šipek. Tímto způsobem módy přinášejí k dokonalosti jak každodenní, tak večerní pohled, o to víc, že krásně a správně sečtené oči jsou trendem sezóny 2022-2023.

Jak si vybrat tvar šipek pod očima

Existuje mnoho forem šípů, ale dívky si musí pamatovat, že pro různé typy očí existuje jejich vlastní varianta vložky. Pouze majitelé bezchybných mandlových očí nemohou přemýšlet o tom, jak je zvýraznit a tím lépe kreslit šipky v jejich očích - jakýkoliv make-up bude vypadat dokonale. Všechny ostatní dívky se musí snažit, aby správně zdůraznily svou krásu, a skrývat vady pomocí make-upu.

Šipky jsou univerzálním způsobem, jak dát vašim očím požadovaný tvar. Ženy se vždycky uchýlily k takovým trikům a nyní si představitelé krásné poloviny lidstva nepředstavují make-up bez očí. Nicméně, neúspěšné oční linky mohou zcela zničit vzhled dívky, tak pojďme zjistit, jaké typy šipek jsou, kteří jdou, a které řádky by měly být správně kresleny pro různé tvary očí.

 1. Máte-li kulatý tvar očí, široké a jasné šipky zdůrazní jejich kouzlo. Je nutné je kreslit od vnitřního rohu k vnějšímu nad konturu růstu řas, postupně zvyšovat šíp a konec nakreslit trochu nahoru.
 2. Pro zavřené oči je lepší nedetekovat vnitřní roh, ale začít linii od první řasy. Mělo by být prováděno blíže růstu řas, aniž by přesahovalo hranu větší než 3 mm. Spodní víčko by mělo být také mírně zdůrazněno, ne více než třetina vnějšího rohu a opatrně odstín.
 3. Pokud jsou oči široce rozmístěny, pak by měla být šipka nakreslena v celém horním víčku, zachycující vnitřní a vnější roh a na dolním - nakreslit čáru od poloviny století do vnějšího rohu.
 4. Pro snížené rohy očí je třeba přivést horní víčko od vnějšího konce ke středu a zdůraznit pouze snížený roh. Je žádoucí, aby bylo spodní víčko jasně nakresleno, ale pouze ve vnitřním rohu. Horní šipka je nakreslena blízko růstu řas, postupně stoupá do vnějšího rohu.
 5. Zvýšené vnější rohy očí (mandlovitý, asijský, kočičí, egyptský) jsou standardem ženské krásy. Ale pokud se zdají být trochu šikmé, pak můžete dát požadovaný tvar pomocí očních linek z dolního víčka: od středu k vnějšímu rohu. A ten první - nakreslete opak: od poloviny století do vnitřního koutku.
 6. Pokud jsou oči hluboko nasazené, pak je lepší nasadit na horní víčko černou šipku, ale lesklou a mastnou, která ji zastíní směrem ke spánkům a nahoru. Nepouštějte spodní oční víčko nebo prodlužujte šipku tak, aby vypadala opticky otevřeně.

Jak se naučit kreslit šipky: instrukce krok za krokem

Na první pohled není nic jednoduššího, než správně nakreslit šipky na očních víčkách. Ale make-up je zákeřný: čáry jsou buď nakreslené příliš nízko, nebo se liší tloušťkou nebo obecně křivkami. Žena módy potřebuje vědět, co je nejlepší způsob, jak správně kreslit šipky na jejích očích, ať už bude používat barevné oční linky a podle kterého schématu byste měli malovat stíny na víčka. Nabízíme krok za krokem návod, jak provádět šipky na očích s fotografiemi, které pomohou bezchybné líčení pro každou ženu.

Postupné make-up tužky

Nejpřístupnějším a nejpohodlnějším nástrojem pro kreslení šipek je tužka. Ženy díky své pomoci rychle dosahují dokonalých výsledků v moderním make-upu. Tužka zastíní čáru, takže je měkká, a barva je snadno vybrána pro požadovaný obrázek. Koneckonců, ne všechny jdou černé šipky, například, hnědá nebo zelená tužka je lepší pro hnědé oči, modré nebo stříbrné pro šedé nebo modré, a smaragdové nebo fialové pro zelenou. Krok za krokem instrukce šipek tužkou:

 1. Vyberte si pohodlnou polohu před zrcadlem: Nechte jedno oko napůl otevřené a opřete loket o plochu stolu.
 2. Nakreslete tenkou čáru v blízkosti růstu řas, kreslete ji od poloviny století, nejprve k vnějšímu a pak k vnitřnímu rohu.
 3. Na vnějším rohu šipky směřujte na okraj, mírně ho zvedněte.
 4. Pokud po vytažení zůstanou nějaké nesrovnalosti, opatrně je odstraňte vatovým tamponem.
 5. Aby byla šipka vizuálně silnější a řasy byly objemnější, vyplňte vzdálenost mezi řasami.
 6. Aby byla šipka správně nakreslena, opatrně ji několikrát sledujte tužkou, což jasně opakuje již nakreslenou čáru.

Zjistěte více tipů, jak kreslit oči tužkou.

Jak udělat šipky s tekutou vložkou

Krásně nakreslit šipky s tekutým oční linky - sen většiny dívek. Zdá se, že je to obtížné: pár pohybů - a je připravena jasná linie, která zvyšuje oko. Ale ve skutečnosti je všechno mnohem komplikovanější: pak se ruka třásla, pak se ocas vydal špatným směrem. Pojďme zjistit, jak správně nakreslit šipky pomocí tekuté oční linky tak, že oko je fascinující a vábivý.

 1. Otevřete oči, podívejte se do zrcadla, určete místo, kde bude ocas budoucího šípu.
 2. Zvedněte oční víčko a na určené místo vložte tečku.
 3. Chcete-li hladce nakreslit čáru, nejprve připojte bod k základně řas a pak nakreslete čáru z vnějšího rohu do vnitřního rohu přibližně 2/3 délky.
 4. Proveďte tenkou čáru najednou, protože široká šipka se dá kdykoliv snadno kreslit.
 5. Pokud tvar dovolí, natáhněte šipku na konec vnitřního rohu. To je skvělá volba pro večerní líčení.
 6. Na závěr je třeba nakreslit krásný ocas. K tomu vezměte kartáč na oční linky tak, aby jeho konec směřoval do chrámu, a připevněte jej k okraji linie tak, aby se štětec otiskl na víčku. Tímto způsobem bude ocas šipky proveden co nejhladší a nejostřejší.
 7. Vybarvte vzdálenost mezi řasami tak, aby nebyly viditelné žádné mezery - a tvar oka bude dokonalý.

Stínová dílna

Ne každý ví, jak zvýšit oči pomocí šipek nakreslených mnohobarevnými stíny. Ale tato možnost je velmi jednoduchá a rychlá a kontura jde bezchybně. Odstín stínů se volí v závislosti na barvě očí, což je ještě jasnější a krásnější. Pro make-up je lepší použít suchý kartáč vyrobený z přírodního lintu, který má mírně šikmý hrot. Hlavní třída o použití stínů krok za krokem:

 1. Aplikujte na oční víčka nebo odstín přirozené barvy.
 2. Začněte vést linku z vnitřního koutku do poloviny století a kreslete hladký obrys.
 3. Snažte se přiblížit růstu řas, abyste se vyhnuli mezerám.
 4. Po dokončení zkontrolujte, zda jsou šipky symetricky nakresleny a zda existují nějaké nedostatky, odstraňte je pomocí odstraňovače make-upu.
 5. Pokud šípy vyjdou, stíny nejsou příliš krásné, proměňují je v módní make-up Smoky-ice, kompletně zastírající století, takže neexistuje jasně definovaný okraj.

Make-up video tutoriály se šipkami

Make-up se šípy je často spojován se starověkým Egyptem, protože tam jsou nejen krásy, ale muži také začali malovat oči poprvé, kreslení široké a dokonce i dvojité šipky. Tam jsou více moderní techniky oční linky než tam byl v Egyptě, a paleta barev není omezená. Nyní může každá žena kreslit pravé šipky doma pomocí dostupných nástrojů.

Například obyčejná lžička zaručuje velkolepé kočičí oči, pokud ji připevníte na vnější stranu oka tak, že se zaoblená část nachází v blízkosti rohu, a pak kreslí dokonale hladkou linii s kosmetickou tužkou. Připravili jsme pro vás několik videí, která ukazují workshopy o implementaci správných linek doma.

Jak udělat široké šipky pro zvětšení očí

Kreslení šipek pro malé oči není obtížné, hlavní věc v tomto oboru je vyhnout se černým a tmavým tónům kosmetických tužek. Nepouštějte spodní víčko, aby vypadal otevřeně. Malé oči potřebují lehké tóny tužek nebo očních tužek, a pokud se budete držet klasického stylu, pak budou kovové nebo světle šedé odstíny.

Co se týče různých forem správné vložky, zde možnosti nemají téměř žádná omezení. Jen nedělejte společnou chybu, která by mohla zničit váš správný make-up: nekreslujte oční linky pouze na dolním víčku - je to katastrofa nejen pro malé oči, ale pro všechny ostatní. Podívejte se na video, které ukazuje, jak správně kreslit široké šipky:

Perfektní make-up pro hluboké oči

Je snadné nakreslit šipky pro velké oči, i když jsou hluboko nasazené, stačí znát nějaké triky použití vložky. Nepřítel číslo jedna - černá barva tužka nebo stín. Také nepoužívejte pro hluboké oči tmavě modré oční linky tón. Hlavní spojenci ve vizuálním řešení problému budou stíny následujících odstínů:

 • čokoláda;
 • káva;
 • tmavě šedá.

Kosmetičtí umělci radí majitelům hluboce nasazených očí, aby je přivedli podél celého obrysu růstu řas, a navíc zdůraznili silnou řasenku, aby jim dodali další objem. Nedoporučuje se přivádět spodní víčko, je lepší kreslit pouze horní, takže vzhled vypadá „široce otevřený“. Podívejte se na správný make-up pro hluboké oči ve videu:

Tenké šípy pro oči s visícími víčky

Dívky se často zajímají o to, jak visí oční víčko vizuálně, protože standardní metody make-upu zde nefungují. V "těžkém" horním víčku je obtížné správně nakreslit šipku nebo stíny, protože jsou ztraceny za kůží. Nicméně, mnoho světových hvězd má stejný rys, ale to nebrání tomu, aby vypadaly skvěle. Pracují na obrazu, znají základní techniky správného make-upu.

Hlavním účelem make-upu pro hrozící oční víčka je jejich správná korekce, pomocí které se dívky zbavují vizuálního plaku únavy. K tomu, make-up umělci pomocí kosmetiky použít několik triků, bez nichž není možné dosáhnout dobrého výsledku. Podívejte se na video, které ukazuje, jak správně „otevřít“ oči dívek s visícím horním víčkem:

Fotografie příklady šipek před různých tvarů

Jakékoliv oči jsou krásné, ale pokud vás tato myšlenka nenechá, abyste je nezatěžovali, pak byste neměli být naštvaní. Pokud se rozhodnete pro správný make-up, pak jsou všechny chyby viditelně korigovány. Šipky upravují různý tvar očí a změnou tloušťky čáry a její barvy ženy módy dosahují naprosto úžasných výsledků.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: