Studené na rtech - ne nejpříjemnější nemoc. To vám umožní jít do lékárny a koupit pilulky, masti a další prostředky. Jaké pilulky pro herpes lépe pomáhají vyrovnat se s tímto problémem? Jaký je princip jejich farmakologického působení, aplikačních tipů - to vše se z předloženého přehledu dozvíte. Některá antiherpická léčiva nemusí být dostatečně účinná, léky by měly být vybrány s ohledem na individuální vlastnosti organismu.

Lék na herpes pilulky

Běžné typy onemocnění:

 • genitálie;
 • děti;
 • na rtech;
 • na těle;
 • v nose;
 • šindele.

Výběr léčiv pro herpes je obtížný vzhledem k široké škále produktů. Toto kožní onemocnění způsobuje virus, který se projevuje ve formě vředů, puchýřů, varů na různých částech lidského těla. Patologie se vyskytuje v 90% světové populace. Jak rychle vyléčit herpes závisí na jeho typu. Existuje velké množství bylinných pilulek, které mohou rychle odstranit nemoc. Všechny léky mají své vlastní vlastnosti, kontraindikace, jejich použití bez lékařského předpisu je nebezpečné.

Herpes prostředky na rtech

Nejčastější variantou projevu onemocnění je nachlazení rtů. Zdá se, že na podzim nebo v zimě je chladno, což nemocným přináší značné nepohodlí. Jak rychle vyléčit herpes na rtu? Nejprve byste měli kontaktovat odborníka, konzultovat léčebné metody, vhodné prostředky. Nejoblíbenější léky na herpes na rtech: famciclovir, acyclovir, gelpinom.

Acyklovirové tablety: \ t

 1. Složení léku: hlavní účinná látka - acyclovir trifosfát.
 2. Nástroj účinně napomáhá jednoduchému onemocnění na rtech typu 1 a 2. Aktivní složky léčiva jsou uloženy v DNA viru a blokují jej, čímž se zastaví další vývoj bublin a abscesů na kůži.
 3. Užívejte 200 mg tablety s intervalem 4-5 hodin se sklenicí vody po dobu pěti dnů.
 4. Kontraindikace: těhotenství, kojení, děti do 3 let.
 5. Cena léku je 30 - 60 str.

Intimní místa

Další typ běžného herpesu je genitál (nebo genitál). Tento typ onemocnění může být infikován intimním kontaktem s nosičem viru. Tento typ onemocnění způsobuje HSV typu II. Častější u žen než u mužů. Je to chronická patologie, někdy je její nositelem osoba, která o ní neví. Populární tablety pro genitální herpes: famciclovir, valvir, famvir a další.

Nejčastěji předepisovaným lékem je famvir:

 1. Složení: účinná látka léku je famciklovir.
 2. Účinné látky snižují výskyt příznaků onemocnění, zabraňují vzniku možných komplikací.
 3. Famvir - tableta pro opary, která se opije pouze jednou, zapije se jednou sklenicí vody, není žvýkána.
 4. Kontraindikace: období těhotenství, kojení.
 5. Cena 4000 - 5600 str.

Na těle

Herpes zoster a herpes zoster jsou identická onemocnění, i když mají různá jména. Virus, který je způsobuje, žije roky v lidském těle, může kdykoliv způsobit kožní léze. Zvláštnost tohoto typu onemocnění souvisí se skutečností, že od něj nikdo není imunní. Plané neštovice, známé všem od dětství, jsou provokovány stejným virem Herpes zoster. Valtrex, acyklovir a léky proti bolesti jsou předepsány pro toto onemocnění.

Valtrex pro cirkulační patologii:

 1. Účinná látka v přípravku: acyklovir trifosfát, který působí měkčí než acyklovir a lépe se vstřebává.
 2. Lék rychle a účinně pomáhá v boji proti virovým kožním onemocněním. Zastavuje nové formace vředů a vředů na kůži a blokuje vývoj viru.
 3. Užívejte 500 mg denně 5krát denně.
 4. Během těhotenství se nedoporučuje.
 5. Cena léku se pohybuje od 900 do 1400 s.

Antivirové tablety

Efektivní imunomodulátorový cykloferon:

 • Účinné látky ve složení léčiva: interferony.
 • Účinek léku je intenzivní stimulace imunitního systému a protizánětlivý účinek.
 • Průběh léčby je 10 dnů. V prvních dvou dnech užívejte 4 tablety, poté dávku snižte na 3.
 • Kontraindikován u dětí do tří let, těhotných žen a těch, kteří mají problémy se štítnou žlázou.
 • Cena léku se pohybuje od 750 do 1000 p.

Prevence nemocí

Virus žije v téměř každém lidském těle a riziko vzniku vyrážek a vředů na těle je vždy přítomno. Prevence vzniku problému je mnohem snazší než léčba oparů na rtech a jiných částech těla. Prevence hraje v tomto případě významnou úlohu a snižuje počet případů nákazy. Dodržování jednoduchých pravidel zachovává zdraví a posiluje imunitu všech členů rodiny.

Doporučení pro prevenci onemocnění:

 • Omezte úzkou interakci s pacienty.
 • Vyhněte se promiskuitnímu sexu.
 • Nedovolte podchlazení nebo přehřátí.
 • Čas na léčbu zánětlivých onemocnění.
 • Sledujte výživu a užívejte vitamíny.

Video: komplexní léčba herpesu

Je velmi důležité vědět, jak rychle vyléčit na rtech chlad, protože tento problém často trápí lidi, zejména v chladných zimách. Jaké vnější faktory přispívají k rozvoji vyrážek, vředů, vředů na rtech, intimních míst, tělo je užitečné vědět, aby se zabránilo onemocnění. Metody prevence, nejúčinnější metody léčby - to vše se dozvíte z níže uvedeného videa.

Recenze

Maria, 34 let

Herpes pro mě - častý jev, se objevuje na jaře a na podzim. Jsem unavený z boje s ním. Jednoho dne mi lékař poradil, abych si vzal antivirotikum acyklovir a řekl, že je mnohem efektivnější vymýtit problémy zevnitř. Stojí to 27 rublů a efekt je prostě úžasný! Po skončení kurzu si nepamatuju, kdy jsem měl zima.

Inna, 43 let

Poprvé se herpes objevil po narození mého druhého dítěte. Zpočátku jsem nechápal, co to bylo, ale po vyšetření mi imunolog oznámil a předal drahý polský lék Valtrex. Prášky jsou účinné, nezpůsobují vedlejší účinky, jsou snadno stravitelné a rychle problém vyřeší. Ale zaplatit za tříměsíční kurz měl 3600 p.

Zinaida, 29 let

Drahý lék famvir mě překvapil tím, že nepůsobil žádné vedlejší účinky. Vzal jsem si ji z herpes zoster po velmi dlouhou dobu. Je škoda, že mi doktor v prvním stádiu nemoci nepsal tento lék. Tento přípravek obecně není účinný po výskytu závažné vyrážky a vředů na kůži.

Kategorie: