Nadváha je problém pro mnoho lidí. Je to tak snadné psát a tak těžké hodit. Nyní existuje mnoho způsobů, jak odstranit tyto další libry. Patří mezi ně dieta, vyčerpávající fitness, různé doplňky, drahé pilulky, plastická chirurgie. Málokdo však ví o meditaci na hubnutí. To je jednoduchý a snadný způsob, jak zhubnout natrvalo.

Meditace zeštíhlující dokonalost

Nejlepším způsobem sebevědomí, kterým je posílena víra v sebe samého a vlastní sílu, je meditace za ztrátu váhy Perfection. Jedná se o novou oblast technologie hubnutí pro lidi, kteří se obtížně motivují k aktivnímu snižování hmotnosti. Oblečení musí být volné. Během meditace je nežádoucí rozptýlit cizí věci nebo zvuky. Proto musíte nejprve vypnout zvuk na svém mobilním telefonu, vypnout televizor, počítač. Ale můžete poslouchat hudbu. Nejlepší čas na meditaci je večer.

Zůstaňte pohodlně, zavřete oči a relaxujte. Položte ruce po těle se zadní stranou dlaní dolů. Vdechněte nosem, pocit plic plňte vzduchem, vydechujte pomalu ústy. Soustřeďte se na dýchání. Nepřemýšlejte o tom špatném a poslouchejte sami sebe. Představte si, jak teple obklopuje nohy jemně, pomalu stoupá až k hlavě. Vaše tělo je naplněno oslepujícím světlem. Projděte světlo skrze vás. Představte si, jak tyto kiláry odlétají do ničeho. Podpora zvuku pomůže zaostřit.

Meditace Vipassana

Nejlepší čas na meditaci Vipassana je večer. Tato metoda je dechovou meditativní praxí. Je ideální pro ty, kteří rádi jedí těsně před spaním nebo po práci. Tato meditace na hubnutí pomáhá snížit množství konzumovaných potravin. Varujte své blízké, aby vás nerušili nebo vás nerozptylovali. Odejděte, zapněte tichou hudbu, která vás baví poslouchat.

Technika dýchací techniky: zaujměte lotosovou polohu nebo leží na podlaze. Zadní strana je plochá, ruce na kolenou, hruď narovnána. Zaměřte se na dýchání. Zhluboka se nadechněte a nadechněte si břicho. Výdech musí být natažen co nejblíže páteři. Představte si, jak v průběhu exspirace, všechny negativní jde spolu s nadváhou. Není třeba nutit se přemýšlet o hubnutí. Jen málo lidí se poprvé podařilo zaměřit se na správné myšlení. Postupem času bude snazší soustředit se na požadovaný výsledek.

Meditace Natálie Pravdiny

Efektivní je autorův přístup ke ztrátě váhy Natalia Pravdina. Ve svých dílech dokazuje přesvědčení, že tělo potřebuje mnohem méně jídla k nasycení, než si myslíme. Osoba si toho je vědoma metodou sebezpytování a relaxace a začíná jíst méně. Meditace Natalia Pravdina pomáhají lidem, kteří jsou obézní.

Rub si dlaně. Zvedněte ruce nad talíř naplněný jídlem. Představte si, jak je energie přenášena z rukou potravin, každá část je obdařena jasnou energií. Produkty před vámi blikají a vyzařují pozitivní. Žvýkání na každém kusu, užívat si, vychutnávat, nespěchat, doplňovat zdroje svého těla. Hlavní podmínka a pravidlo - po jídle, děkuji vyšším silám za přijaté energie.

Hubnutí Meditace 60 kg

Populární meditace hubnutí 60 kg, její autor - Alexander Langaev. Je určena lidem, kteří začali ztrácet víru ve svou sílu. Když člověk vyzkoušel mnoho diet a neefektivních metod, motivace pro hubnutí zmizí. Alexander Langayev věří, že jeho praxe pomáhá vyrovnat se s emocionální závislostí na potravinách. Ukázala se jako efektivní.

Ztráta hmotnosti je velmi jednoduchá. Metoda probouzí touhu člověka být štíhlá a krásná. Alexander Langayev doporučuje sledovat online video během 40denní meditace. Na každé relaci jsou zobrazeny barevné snímky. Takové psychofyzické programování normalizuje duševní stav. Výsledky jsou pozorovány po 60-90 dnech.

Metoda Gabriela

John Gabriel vyvinul unikátní způsob hubnutí. Je to rychlé a jednoduché. Gabrielova metoda spočívá v tom, že tělo a mysl najdou společný jazyk. K tomu je třeba přidělit 10 minut denně. Gabriel říká: "Představte si tvar svého dokonalého těla." Naslouchání příjemné hudby během této doby není zakázáno. Vizualizací vašeho snu pomáháte tělu pochopit, proč musí být tenký. John a jeho meditace vám pomohou rychle dosáhnout požadovaného výsledku.

Hubnutí Meditační rám Louise Hay 25

Unikátní technika zaměřená na pozitivní změnu v životě - meditace pro hubnutí, Louise Hay 25. rám. Afirmace jsou jako mantry používané k dosažení kontrolního myšlení. Pozitivní fráze naplňují mysl a vytlačují negativní myšlení v lidské psychice. Autor se domnívá, že extra váha - je ochrana člověka. Strach a sebevědomí vás nutí hodně jíst. Taková hypnóza má pozitivní vliv na lidské podvědomí.

Potvrzení by neměla obsahovat negativní a slova s ​​trochou "NOT". Louise používá metodu 25. rámce ve své praxi pro boj s obezitou. S ním je člověk podvědomě naprogramován na hubnutí. Zároveň nepotřebuje dělat fitness, čas, mučit se diety a hladovění. Louise Hay má kombinovaná tvrzení pro hubnutí a 25. rám, takže její technika účinně ovlivňuje lidi.

Theta meditace s Tatianou Boddingtonovou

Tatyana Bonddington je trenérem Theta Healing (léčebná technika). Během meditací Thety s Tatyanou Boddingtonovou máte přístup k velkému zdroji energie, který splní každý sen. Je nutné přesně reprezentovat požadovanou hmotnost a vzhled. Během takového návrhu se zlepšuje zdraví a pohoda. Buněčná struktura je přestavěna, je naprogramována pro úspěch. Tato technika učí člověka, aby zhmotnil své nejvnitřnější touhy a sny.

Hubnutí Meditace Rami Blekt

Rami Blekt - člověk, který může pozitivně ovlivnit osud lidí. Hubnutí Meditace Rami Blekt je určen pro lidi s nadváhou. Během praxe, tam jsou vnitřní duchovní změny, očištění na emocionální úrovni, a self-zlepšení. Většina nemocí spojených s negativními myšlenkami a emocemi, takže byste měli vždy myslet pozitivně.

Technika výkonu: pohodlně sedí a relaxuje. Vydechněte a zatáhněte žaludek, počítejte do 5 nebo 10. Pomalu vydechněte a uvolněte žaludek. Ženy spravedlivého pohlaví během meditace Rami Blektem se doporučují, aby navíc namáhaly boky. Toto jednoduché a snadné cvičení lze provádět kdekoli: na cestě, v práci a na ulici.

Meditace pro hubnutí - video

Kategorie: