Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

V současné době je obtížné dělat bez smartphonu, takže se každý snaží získat moderní přístroj. Nejnovější modely iPhone, Samsung stojí hodně peněz, takže když jsou ztraceny nebo odcizeny, majitel provádí důkladné vyhledávání. Je možné najít vypnutý telefon nebo bych měl okamžitě zapomenout na drahý nákup?

Je možné sledovat telefon, pokud je vypnutý

Tato situace může nastat ve dvou případech: smartphone byl odcizen a odpojen nebo baterie byla vyčerpaná, když jste ji hledali. V takové situaci vyvstává otázka: je možné najít telefon, pokud je vypnutý? Vyhledávání je v každém případě jiné, například pokud jste si jisti, že zařízení není odcizeno a že je někde v bytě, postupujte takto:

 1. Vezměte poslední trasu v bytě, podívejte se, jestli jste zařízení nechali v koupelně, v kuchyni v blízkosti mikrovlnné trouby nebo v horní části chladničky (a někdy uvnitř).
 2. Pokud nežijete (druhá polovina, děti), zeptejte se jich. Je možné, že někdo použil (přehrál) zařízení.
 3. Pokud je v přístroji alarm, bude se přehrávat, i když je miniaplikace vypnutá. Stačí jen počkat na nastavený čas.

Když bylo zařízení odcizeno nebo bylo ztraceno na ulici, musíte nejprve sledovat cestu vaší poslední cesty, hledat na zemi, ale stav vypnuto častěji ukazuje, že buňka již byla nalezena. Je-li telefon vypnutý, existuje několik způsobů, jak jej najít:

 • vyhledávání prostřednictvím speciálního programu na Androidu;
 • odvolat se na operátora s žádostí o vyhledání SIM karty;
 • napsat prohlášení policii, aby provedli vyhledávání na IMEI smartphonu.

Jak najít telefon podle IMEI

Jednou z možností pro nalezení zdravotně postiženého zařízení je hledání telefonu telefonicky. Jedná se o speciální digitální kód, který se nachází pod baterií (obvykle) modulu gadget. Ale jak to udělat, když neexistuje žádné zařízení? Kód můžete přepsat předem a uložit doma, nebo najít krabičku ze smartphonu. Každý balíček musí obsahovat sériový kód a zařízení, skládá se z 15 číslic. Pokyny pro vyhledání zakázaného telefonu:

 1. Přepište IMEI.
 2. Jdete s pasem, uzavřete smlouvu na SIM kartu s nejbližší policejní stanicí.
 3. Napište prohlášení, že buňka zmizela, a policejní důstojníci požádají provozovatele společnosti, který může vyhledat vaše číslo mobilního telefonu (IMEI).
 4. Pokud se mobilní telefon nachází v bytě žadatele, může být přijata podstatná pokuta, protože mobilní telefon může být zcela nalezen sám.
 5. Mějte na paměti, že existuje mnoho obvinění z krádeží a služby často takové případy nesouvisí.

Jak najít telefon na SIM kartě

Dalším možným způsobem, jak sledovat vypnutý telefon, pokud je zařízení ztraceno, je přímo kontaktovat operátora. Všechny moderní společnosti (Megafon, MTS, Beeline) mají schopnost vysílat signál na kartu SIM, i když je zařízení zakázáno. K tomu použijte systém GPS, který funguje prostřednictvím systému satelitů. Signál, který byl odeslán z několika bodů, bude kartou akceptován, že budou mít čas na opravu nejbližších komunikačních věží. To vám pomůže vypočítat polohu mobilu a zobrazit jej na mapě. Chcete-li najít telefon na kartě SIM, potřebujete následující:

 1. Obraťte se na kancelář společnosti s žádostí o vyhledání zařízení.
 2. Zavolejte číslo mobilu, který ztratil, poskytněte mu IMEI, číslo smlouvy na SIM kartě.
 3. Počkejte na odpověď operátora.

Jak najít telefon Android

Pokud jste ztratili zařízení ve stavu zapnuto, pak operační systém Android má praktický nástroj pro nalezení vaší buňky. K tomu potřebujete účet ve službě Google, počítač a přístup k Internetu. Najít Android pomáhá speciální nástroj - Správce zařízení Android. Je zcela zdarma, nainstalován na libovolné verzi operačního systému. Program musíte nainstalovat předem, vázat mobilní číslo a model na účet. Nástroj si můžete stáhnout z oficiálního obchodu Google Play.

Proces registrace je velmi jednoduchý a intuitivní, stačí postupovat podle instrukcí, které instalátor zobrazí. Poté bude možné provést několik akcí na vašem smartphonu přímo z počítače:

 1. Zavolej Zařízení začne vydávat hlasitý signál, který můžete vypnout pouze z počítače nebo vyjmutím baterie.
 2. Blokovat Nainstalujete na zařízení další kód.
 3. Otřete Můžete vzdáleně kompletně zničit všechna data z mobilu (nelze obnovit).

Jediným bodem v této metodě je, že zařízení musí být zapnuto, Internet a GPS jsou aktivovány. Tento program může také zobrazit umístění zařízení. Tento případ je vhodnější, když jste ztratili buňku. Při krádeži útočníci často berou kartu, vypnou internet, GPS a samotný smartphone. V tomto případě bude tento program zcela zbytečný a měli byste použít výše popsané metody vyhledávání, které jsou vypnuty mobilem.

Zjistěte více způsobů, jak najít iPhone, pokud je vypnutý, ztracený nebo ukradený.

Video: jak telefon vypnout

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: