Je velmi těžké zastavit přirozené procesy stárnutí, ale s pomocí osvědčených alternativních kosmetologických nástrojů mohou být zpomaleny. Maska kvasnic pro obličej vrásek je k dispozici všem doma. Výsledkem pravidelných zasedání je následující: mimické vrásky, „vrány nohy“, vyhlazené hluboké záhyby a problémová pleť získá svou dřívější pružnost a pružnost, získá potřebné vitamíny.

Recepty omlazující obličejové masky z kvasinek doma

Lidové léky se staly hodnou alternativou kosmetických procedur v kosmetických salonech. Před přípravou masek proti vráskám je důležité určit přírodní složky, eliminovat riziko alergických reakcí a vybrat si jednoduchý a cenově dostupný recept. To je jediný způsob, jak doufat v očekávaný výsledek.

Maska pro mladistvou tvář by měla být vybrána individuálně, vzhledem k typu pleti. Přírodní droždí je užitečný produkt s regeneračními, protizánětlivými, výživnými, omlazujícími a tonizujícími účinky. Pokud ho zahrnete do složení kosmetiky, s pravidelným použitím, můžete dotáhnout obrys obličeje a očních víček, hladké vrásky, zmírnit podráždění a zánět, odstranit akné, akné a akné.

Pro suchou pokožku

Pokud je obtížné skrýt známky stárnutí dermis, je čas najít super proti vráskám. Suché droždí se připravuje několik minut. Doporučuje se provést postup až 3 krát týdně, ale výsledek je patrný po druhém sezení. Dermis se stává hladkou, pocit suchosti a odlupování zmizí, pleť se vyvíjí.

Pro oživení suché kůže ochablého typu umožní jednoduchý recept na krásu s těmito přísadami:

 • prášek droždí - 2 lžíce. l.;
 • olej na výběr - 4 lžíce. Já

Proces vaření je následující:

 1. Připojte všechny komponenty do stejné nádoby.
 2. Míchejte do hladka.
 3. Rozetřete kaši na stárnoucích plochách obličeje.
 4. Nepláchněte po dobu 12-15 minut.
 5. Dobře se umyjte teplou vodou.
 6. Použijte jakýkoliv hydratační krém.

Po 40 letech

V životě ženy přichází období, kdy je přístup stáří obzvláště pociťován. V tomto ohledu jsou anti-aging obličeje po 40 letech v poptávce v lidové kosmetologii. Po zákroku se objeví mírný zákal obličeje, malé záhyby zmizí. Doporučuje se použít obličejovou masku na obličej od vrásek až 3x týdně. Pro přípravu jednoho z nich bude potřeba:

 • práškové droždí - 1 polévková lžíce. l.;
 • protein - 1 ks;
 • Pečené mléko - 2 lžíce. l.;
 • rozpuštěný med - 1 polévková lžíce. l.;
 • pšeničná mouka - 1 polévková lžíce. l.;
 • olej na výběr - 1 polévková lžíce. Já

Postup vaření je následující:

 1. Uvedené složky smíchejte v jedné nádobě.
 2. Trvejte na složení 30-40 minut.
 3. Aplikujte přírodní kompozici na obličej po dobu 15 minut.
 4. Ošetřenou pokožku důkladně omyjte a osušte.

Po 50 letech

Proces stárnutí dermis ročně roste. Péče o obličej po 45 letech by měla být intenzivní, za účasti přírodních látek. Doporučuje se provádět až 3 procedury týdně, ale po třetím sezení je výsledek zřejmý. Kvasinky jsou vhodné pro jakýkoliv typ pleti, doporučuje se věnovat pozornost následujícímu receptu.

Bude trvat:

 • teplé mléko - 3 lžíce. l.;
 • práškové droždí - 1 polévková lžíce. l.;
 • Bílý med - 1 polévková lžíce. l.;
 • olivový olej - 1 polévková lžíce. Já

Chcete-li zajistit efekt zvedání, musíte provést následující kroky:

 1. Zřeďte hlavní složku v mléce.
 2. Počkejte na vytvoření homogenní směsi.
 3. Přidejte med a máslo, směs smíchejte.
 4. Aplikujte pouze na čistou pokožku, přidržujte masku na obličeji až 20 minut.

Od vrásek kolem očí

Ztráta kůže tváře kazí náladu, způsobuje komplex méněcennosti. Vrásky pod očima pomáhají suché kvasinky, hlavní je je správně připravit. Účinek po zákroku je okamžitý, maska ​​na vrásky je vhodná pro mastný a kombinovaný typ pro pravidelnou péči. Povoleno provádět až 2 sezení týdně.

Chcete-li vytvořit omlazující masku, budete potřebovat:

 • práškové droždí - 1 polévková lžíce. l.;
 • vejce bílé - 1 ks;
 • čerstvý citron - 1 ks.

Během procesu vaření musíte dodržovat následující postup:

 1. Squeeze třetinu citronu ručně.
 2. Samostatně porazit protein, přidejte citrónovou šťávu.
 3. Ve výsledné kapalině nalijte hlavní složku a vytvořte homogenní hmotu.
 4. Rozložte směs pod oči po dobu 5-7 minut.

Video o lidovém léku na vrásky

Pokud jsou na obličeji patrné první známky stárnutí, neváhejte. Doporučuje se zvolit domácí masku kvasinek pro tvář vrásek. Pro přehlednost si přečtěte video, které vám poradí, jak rychle a efektivně řešit rostoucí známky stáří. Tyto cenné informace ušetří rodinný rozpočet, odstraní zbytečný odpad a navštíví kosmetický salon.

Recenze kvasnic

Marina, 37 let

Kůže začala slábnout již 30 let, takže jsem začal rozruch. V mnoha ohledech se snaží zbavit tohoto problému, ale bez úspěchu. Přátelé doporučili lék na suché droždí s citronem. Dříve postupovala třikrát týdně, teď je sama. Maska navíc čistí pokožku před akné.

Svetlana, 36 let

Z tváře jsem odstranil všechny rány a záhyby receptem z pivovarských kvasnic. Takovou kompozici připravuji každý víkend na lžíci. Už po třetím postupu jsem viděl, že kůže se stala hladkou a rovnoměrnou, pigmentace prošla.

Anna, 44 let

Nemám tolik vrásky na tváři, kolik silného peelingu. Když připravím recept z kvasinek a rostlinného oleje, pak se po každém postupu kůže stane hladkou, hladkou a elastickou. V ideálním případě je třeba 2 - 3 sezení, jeden týden.

Kategorie: