Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Každá žena sní o krásné a tónované postavě, protože nadváha přináší spoustu estetických a fyzických problémů. Když přijde jaro, touha získat krásné formy ostří, takže se používají různé metody. Nejjednodušší z nich je potravinářský film pro hubnutí, který se úspěšně používá k tomu, aby se zbavil nechutné "oranžové" slupky na problémových oblastech. Pokud je nadváha významná, pak některé zábaly nebudou stačit, navíc budete potřebovat vyváženou stravu v kombinaci s cvičením.

Domácí tělové zábaly pro hubnutí

Zabalují výměnu vzduchu, díky níž se vytváří skleníkový efekt a zvyšuje se pocení. Odstranění přebytečné vlhkosti vám umožní dotáhnout kůži problémových oblastí, i když je celková hmotnost v normálních mezích. Fólie pro balení doopravdy utáhne ochablou kůži a pomáhá při průchodu se zbavit 5-10 kg. Návrat k normální dietě je škodlivý pro břicho a celou postavu, protože objemy jsou rychle obnoveny. Účinný zábal na hubnutí doma je možný podle jednoduchých pravidel:

 • pít dostatek tekutin;
 • Obaly v kombinaci s aplikací smetany, esenciálního oleje nebo kosmetiky;
 • snížení příjmu cukru a soli.

Jak udělat zábal pro hubnutí přilepit film

Postup hubnutí pomocí potravinového filmu je tak jednoduchý, že ho lze provést i doma. Doporučujeme navštívit koupel nebo se osprchovat. Možná, že použití metody po zasedání anticelulitidní masáž. Jak to udělat pro dosažení požadovaného efektu:

 1. Je nutné začít být rány z břicha, postupně klesat.
 2. Materiál se nanáší ve 2-3 vrstvách.
 3. V zájmu zachování krevního oběhu je zakázáno těsné překrývání.
 4. Délka procedury závisí na blahu, ale ne více než 15 minut.
 5. Pokud se objeví známky přehřátí nebo poškození zdraví, musíte film okamžitě odstranit.

Posílení efektu ovinutí filmu při běhu

Cvičení, zejména běh, zvyšuje pocení, což přispívá k rychlejšímu hubnutí. Aby se žaludek odstranil pomocí potravinového filmu a zbavil se celulitidy, před tréninkem se pod něj aplikuje anticelulitidový krém a nasadí se spíše úzké sportovní kalhoty nebo legíny. Pak můžete jít na běh.

Během tréninku se ztrácí 0, 5 až 1, 5 kg, ale je třeba mít na paměti, že tuk tímto způsobem nelze odstranit. Spuštění bude efektivnější, pokud budete postupovat podle pravidel:

 1. Před začátkem třídy zahřejte 10-15 minut.
 2. Během cvičení střílejte klus, rychlý běh, krátký / dlouhý krok, pohyb s vysokými koleny a bokem.
 3. Postupné zvyšování zatížení.

Shape-up hubnutí film

Na lidském těle jsou problémové oblasti, které je obtížné opravit obvyklým způsobem. Tvarově elastická fólie-sauna urychluje proces spalování tuků v místech, jako jsou břicho a stehna. Jako doplněk stravy a cvičení, film bude velkou pomocí, pokud jde o hubnutí před důležitou událostí. Přiléhavé uchycení při zabalení přispívá ke zvýšenému pocení a skleníkovému efektu, zatímco:

 • dochází k aktivaci výměnných procesů;
 • zlepšuje se lokální krevní oběh;
 • toxiny jsou urychleny.

Video: Má jídlo zabalit pomoci zhubnout

Recenze

Elena, 30 let: Potravinový zábal - skutečný nález pro ženu. Nejen, že je vhodné zabalit do ní produkty, ale je také ideální pro tělo zabalit, aby se zhubnout a vyhladit pokožku. Materiál je na jedno použití, ale koupit to není problém, protože cena balení je směšné. Použití filmu je jednoduché: je třeba ho potřít olejem a zabalit do něj po dobu 30-60 minut.

Maria, 35: Mnozí říkají, že balení potravin je vhodné pro hubnutí. Pro sebe jsem objevil další užitečnou vlastnost balení. Kromě toho, že objemy se pod filmem snižují, kůže se stává elastickou a celulitida téměř bez stopy zmizí. Účinek bude ještě vyšší, pokud si před tím vezmete horkou koupel a potřete pokožku dobře žínkou nebo masážní rukavicí.

Annie, 28 let: V závislosti na mé náladě, mám různé prostředky pro mazání těla. Někdy je to kosmetická jíl v kombinaci s medem a hořčicí. Je vhodný běžný krém na hubnutí, kde přidávám esenciální olej (pomeranč, skořice nebo grapefruit). Položil jsem to na problémovou oblast, zabalil ji do lepícího filmu, jdu o mém podnikání. Efekt je úžasný!

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: