S příchodem internetu šla výměna dopisů do elektronické verze. Majitelé počítačů mají e-mail, pro který je nabízeno mnoho velkých služeb. Největší poštovní služby jsou Gmail od Google, Yandex, Mail.ru, mezi nimiž je silná konkurence. Osobní e-mail je nezbytný nejen pro výměnu dopisů, ale i pro registraci u většiny zdrojů, které používají poštu jako přihlašovací nebo potvrzovací metodu.

Funkce odstraňují poštovní schránku v síti

Aktivní uživatel může vlastnit několik e-mailů najednou, nikdo neomezuje jeho schopnost registrace pro služby. Někdy je nutné odstranit poštovní adresu, aby na ni nepřicházely žádné další dopisy a útočníci ji nemohli zaseknout. Taková funkce je standardní pro všechny služby, proces je zhruba podobný, ale existují určité rozdíly. Některá pole lze například odstranit pouze v případě, že ručně odstraníte všechna písmena uvnitř pošty, zatímco ostatní je nepotřebují.

Pokud je známo přihlášení a heslo

V tomto případě je vymazání poštovní schránky jednodušší, protože všechny akce lze provádět uvnitř účtu. Během autorizace vás systém rozpozná jako vlastníka a nebrání provedení nezbytných akcí. Chcete-li vymazat všechna data, musíte se řídit servisními pokyny, které budou popsány níže. Každý poštovní systém má kontrolní bod, který pomáhá odstranit poštu.

Pokud jste heslo zapomněli nebo jste zadali nesprávné uživatelské jméno

Během registrace budete vyzváni k zadání náhradního e-mailu. Je to nutné, pokud jste do tohoto maileru vložili osobní údaje. Smazat poštu, pokud si nepamatujete heslo nebo přihlašovací údaje, musíte začít s jejich obnovením. Na všech moderních stránkách je hypertextový odkaz pod přihlašovacím formulářem, který má obvykle následující znění: „Zapomněli jste heslo?“. Klikněte na něj a budete automaticky přesměrováni na formulář pro obnovu dat poštou.

Tam budete vyzváni k zadání náhradního boxu, kam bude zaslán odkaz na změnu hesla. Po přechodu na adresu se zobrazí formulář pro zadání nového hesla, ale změna může vyžadovat potvrzení vlastnictví profilu. Při vytváření pošty musíte zpravidla vyplnit další informace, které potřebujete zadat, například:

 • další poštovní adresa;
 • tajnou otázku;
 • číslo mobilního telefonu;
 • Možnosti schránky pro odesílání e-mailů;
 • jakékoliv údaje - ve formuláři kontaktovat podporu.

Jak odstranit mail mail.ru

Jedná se o jednu z nejoblíbenějších služeb, která nabízí bezplatnou registraci a používání. Dokonce i po smazání si můžete sami vytvořit schránku. Budete mít možnost po určité době použít stejné přihlášení pro registraci. Pokud se rozhodnete svůj účet smazat, abyste k němu již neměli přístup, musíte použít následující podrobný návod:

 1. Otevřete hlavní stránku pošty přes prohlížeč.
 2. Najděte svůj přihlašovací formulář pro poštovní schránky v levém horním rohu. Zadejte heslo, přihlaste se a klikněte na "Login".
 3. Dostanete se do maileru, na horním panelu najdete hypertextový odkaz „More“. Klikněte na sekci Nápověda.
 4. Budete přesměrováni na stránku s informacemi, o které se uživatelé často zajímají, se seznamem odpovědí na otázky. Pod číslem 11 je položka "Jak odstranit poštovní schránku …", klikněte na ni.
 5. Zobrazí se nová karta s informacemi o tom, jak odstranit pole, které již nepotřebujete. Postupujte podle pokynů uvedených v příručce.
 6. Klikněte na odkaz „Speciální rozhraní“ a uveďte důvod, proč chcete například odstranit svůj e-mail. "Nemám rád jméno" nebo "Chci udělat nový."
 7. Budete muset heslo znovu zadat. Poté klikněte na zprávu „delete“ a potvrďte, že chcete provést tuto akci.
 8. Poté obdržíte varovnou zprávu, že pošta na e-mail bude smazána a veškerá odpovědnost za službu bude odstraněna. Pokud změníte názor, bude k dispozici také odkaz na obnovení účtu. Pokud je to správné, stačí opustit profil.

Smazání poštovní schránky Gmail ve službě Google

Služba Google obsahuje mnoho nástrojů, které mohou zákazníci spravovat ze svého účtu. To je další populární e-mailová hostingová služba, která vám vytvoří e-mail ihned po registraci u společnosti Google. Pokud se rozhodnete smazat svůj Gmail, musíte provést následující:

 1. Zadejte své heslo a přihlašte se ze svého účtu a přihlaste se z úvodní stránky.
 2. Na stránce nastavení profilu přejděte dolů a vyhledejte možnost „Smazat služby“, která souvisí s částí „Správa účtu“.
 3. Objeví se nová stránka, kde musíte kliknout na řádek „Trvale odstranit službu Gmail“.
 4. To odstraní vaši poštovní schránku, ale pokud si přejete, můžete ji obnovit, data v ní nebudou uložena.

Jak odstranit svůj e-mail Yandex

Tento vyhledávač je podle popularity na 1. místě v Rusku. Yandex mail vám umožňuje používat další služby. Chcete-li dokončit proces odstranění, budete se muset přihlásit k portálu. Chcete-li to provést, přejděte na hlavní stránku a zadejte své přihlašovací jméno, heslo z e-mailu. Dále musíte provést následující kroky:

 1. V pravém horním rohu vyhledejte ikonu s názvem účtu, klikněte na něj.
 2. K dispozici bude další menu, kde musíte kliknout na položku "Správa účtů".
 3. Budete přesměrováni do profilu „pas“. Přejděte dolů na stránku a uprostřed bude šedý nápis „Smazat účet“.
 4. Klikněte na tento hypertextový odkaz, přečtěte si informace, jaké by byly důsledky odstranění pošty.
 5. Pokud souhlasíte se vším, musíte potvrdit smazání pošty. Zadejte heslo znovu a klikněte na tlačítko Smazat účet.

Mohu obnovit smazanou poštovní schránku

Každá služba vám dává možnost zavřít váš účet nebo profil. Pokud si přejete, můžete jej vrátit, ale pravděpodobnost, že celý obsah vaší pošty zůstane, je velmi malá. Zpravidla se korespondence smaže ze všech složek, zejména pokud se po určité době provede obnovení. Můžete například vrátit účet do služby Mail ru následujícími pokyny:

 1. Přejděte na hlavní stránku služby.
 2. V okně pro zadání pošty zadejte stará data: přihlašovací jméno a heslo vzdálené pošty.
 3. Objeví se nové okno, kde budete vyzváni k obnovení e-mailového účtu.
 4. Musíte kliknout na slovo "Odemknout".

Informace, dopisy, blogy a další služby spojené s poštovním profilem nebudou uloženy, takže nebudou vráceny během obnovení. Bude opět možné použít e-mail, ale obsah bude trvale smazán - dostanete prázdný profil s obvyklým názvem (adresou). Když jsou odstraněny z vás, máte souhlas s odstraněním všech dat, takže se snažte nečinit takové akce buď v nářku, nebo na emocích bez přemýšlení.

Důsledky spáchaných akcí

Velké stránky jako Google, Yandex nebo Mile poskytují uživateli různé služby najednou: poštu, hudbu, hostování fotografií, blog atd. Klíčem k přístupu k nim je e-mailový účet. Když jej smažete, ztratíte schopnost používat další funkce portálu. Níže jsou uvedeny příklady, které funkce a služby ztratíte přístup, pokud odstraníte poštu.

Mail.ru:

 • všechna nastavení pošty a e-mailu budou vymazána;
 • nebudete moci psát na "Mail Answers";
 • nebude mít přístup k "My World" a "Games Mail".

Gmail:

 • vymazaná nastavení profilu, písmena z pošty;
 • přijímání nebo odesílání e-mailových zpráv nebude možné;
 • opětovné registraci e-mailové adresy se nezdaří;
 • historie akcí, účet Google, nákupy Google Play jsou uloženy pro všechna zařízení.

Yandex:

 • nejen pošta je vymazána, ale také účet;
 • vymazání detailů peněženky Yandex;
 • je úplná ztráta dat z Yandex.Disk;
 • video ze serveru je také automaticky vymazáno.

Video

Kategorie: