Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Malé kachny začínají v kuchyni nejen v létě kvůli velkému množství ovoce na stole. Hmyz se může objevit v obilovinách, mouce, zelenině, dokonce iv zimě. Jak se zbavit malých černých mouch v kuchyni? Tato otázka se neustále objevuje u mnoha žen v domácnosti. Existuje řešení!

Odkud pocházejí z kuchyně

Někdy je tak těžké určit, odkud pocházejí mláďata. Většina našich krajanů rozděluje všechny mouchy do mušek (zelené, hnědé, černé) a ovocných mušek. Problém je v tom, že drobné maso je mnohem rozmanitější. Zpočátku je nutné určit, odkud pocházejí odrůdy v kuchyni. Zdroje mohou být velmi rozdílné:

 1. Zralé a shnilé ovoce, bobule a zeleniny. Jednotlivci kladou vejce na zralé plody, které začínají hníst. Při vstupu do areálu jsou vytvořeny příznivé podmínky pro vývoj nové generace hmyzu. Nezáleží na tom, kde je výrobek uložen - v chladničce nebo na stole.
 2. Odpadkový koš a odpadky, kam se vysavač nebo mop nedostanou. Jablečné jádro pod skříní je přitažlivé pro mláďata, stejně jako čerstvé ovoce. Špinavý kbelík, kontejner, láhev je přitahují.
 3. Dřez v dřezu. Většina žen v domácnosti věří, že jejich dřez je dokonale umyt, ale v hloubce odtoku se neustále hromadí velké množství odpadu. V průběhu času, pokud nepoužíváte čisticí prostředky pro potrubí, je výživný hnilobu pro vývoj hmyzu.
 4. Sousedé. Člověk je společenská bytost a v obytném domě žijí různí lidé: elegantní a ne tolik. I když je jeden byt dokonale čistý, můžete vidět hmyz, který letěl větráním od méně čistých majitelů.
 5. Vnitřní květiny (půda pro ně). Malé hliněné brouky mohou dokonce začít v bytech v horních patrech. Jsou přitahovány vysokou vlhkostí a snadno se usazují v půdě pro rostliny.

Jak se zbavit ovocných mušek

Ovoce midge nebo ovocná muška netoleruje čisté pokoje. Tato obrazová definice naznačuje, že před nástupem do mycích prostředků a dichlorvosu musíte vyčistit kuchyň. Můžete to udělat s lidovými prostředky, ale několik jednoduchých tipů pomůže zbavit se ovocných polovin bez zbytečného úsilí a vyhnout se vzniku nového hmyzu:

 1. Je nutné najít zdroj, kde je hmyz navinut a zničen.
 2. Pečlivě vyčistěte kuchyň - zejména pokud jsou v domě domácí mazlíčci nebo děti.
 3. Odpad musí být odstraňován denně a pravidelně umývat odpadky.
 4. Všechny potraviny uložené v chladničce nebo skladované v uzavřených nádobách.
 5. Prostor v blízkosti umyvadla musí být udržován v čistotě.

Jak se zbavit cibule midges

Cibulové plátky začínají v cibuli. To se děje v důsledku nesprávného skladování zeleniny v pytlích nebo v zapečetěném obalu, kde se začínají nasytit a hnijí. Pokud z nich začal létat hmyz, je třeba produkty vyřídit a vyhodit všechny zkažené. Chcete-li se zbavit cibule midge, který má tendenci se rychle množit, můžete použít jehly nebo vaty namočenou v esenciálním oleji, který by měl být ponechán vedle zeleniny. Pokud je příliš mnoho hmyzu rozvedených, pak byste měli používat domácí pasti pro mouchy a polibky.

Jak se zbavit ptáků v zádi

Jak se zbavit černých mouch v kuchyni, pokud se usadili v mouce nebo obilí? Larvy a vejce hnědých brouků spadají do obalu ve fázi balení výrobcem nebo v případě, že byl výrobek zakoupen v obchodě nebo na trhu. Stejně jako v boji proti ovocným muškám musíte projít všemi možnými zdroji infekce a zbavit se zkažených. Třídit a čistit nebude fungovat, protože hmyz vejce jsou velmi obtížné oznámení.

Místa skladování nakažených obilovin, kde se hmyz chová: přepravky, kontejnery, balení - to vše musí být dezinfikováno, aby se dezinfikovaly a otrávily zjištěné larvy. Aby se zabránilo následné infekci, stojí za to dát bobkový list nebo stroužky česneku do nádoby. Jako alternativní metodu, můžete poslat jídlo na 2-3 dny v mrazáku. Ale zbavit se mláďat v zádi je téměř nemožné.

Blackfly Remedy

Černé mouchy se můžete zbavit pomocí zásob obchodů. Většinu průmyslových výrobků lze zakoupit v obchodech, ale mají chemický základ a jejich použití je nežádoucí - jsou možné alergické reakce (jedná se o jed pro člověka a zvířata) a vážnější následky. Nejoblíbenější, běžné aerosoly - Reid, Dichlorvos. Pro leptání hmyzu v květináčích používejte Aktar nebo Thunder-2.

Trap

Namísto nákupu drahých a ne vždy účinných domácích chemikálií, můžete udělat past na ruce pro midges. Proces tvorby nevyžaduje speciální technické dovednosti a samotná zařízení jsou naprosto bezpečná pro majitele domů a domácí zvířata. Zde jsou tři nejjednodušší recepty, jak se zbavit nepříjemného hmyzu v kuchyni:

 1. Nádoba nebo láhev se širokým hrdlem je vhodná pro použití. Uvnitř musíte nalít trochu jablečného octa (můžete přidat trochu banán do návnady), a zavřete krk s víčkem s malými otvory, takže nosní může dostat dovnitř. Návnada pomáhá chytit hmyz a umírají v octě.
 2. Plastová láhev je vyříznuta tak, aby horní část nedosáhla středu získané nádoby. Ústa jsou upevněna v obráceném stavu lepicí páskou. V samotné láhvi se na dno nalije vinný ocet nebo kompot, který se začal obracet s malým množstvím tekutého mýdla. Musíte nastavit pasti kolem domu.
 3. Jak se vypořádat s komáři v kuchyni, co dělat, když nejsou po ruce žádné nádoby? Můžete použít obyčejný plastový sáček. V něm je třeba dát kus ovoce nebo zeleniny trim. Když se shromáždí velké množství černých mušek, taška se jednoduše odhodí.

Jak otrávit polibky v bytě

Můžete přistupovat k procesu radikálně - otrávit hřeben v bytě s aerosoly jako Dichlorvos. Hlavní věc je, že nikdo není v místnosti v době léčby, a při návratu domů byste měli vzduch místnosti dobře. Méně radikálním způsobem by bylo použít kadidlo nebo éterické oleje pro aroma lampu: ylang-ylang, citron, vanilku. Úspěšně bojují s těkavým hmyzem a zároveň zaplňují místnost příjemnou a zdravou vůní.

Lidový lék

K otrávení mláďat v domě je nejjednodušší osvědčené lidové prostředky. Rostoucí rajče na okenním parapetu, vařící hřebíček oleje, gáfor páry, verbena pomůže - všechny tyto vůně děsí nosní z domu. Prázdná láhev sodovky, která zůstane přes noc v místnosti, bude sbírat většinu létajícího hmyzu kolem domu. Můžete se pokusit použít tradiční metody chytání mouchy: pomocí vysavače a lepicí pásky.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: