Při práci jako taxikář a plnění objednávek na osobním účtu se hromadí významná částka. Služba poskytuje možnost vybírat peníze získané na bankovní kartu nebo virtuální peněženku. Rovněž po předchozí žádosti řidiče může být zůstatek proplacen prostřednictvím pokladny taxislužby.

Podmínky odstoupení od společnosti Yandex.Taxi

Můžete požádat o převod finančních prostředků z osobního účtu v systému 2x denně.

Celková částka je omezena - 2000 rublů / den. Minimální jednorázová platba - 1000 rublů.

Pokud řidič vydělal více než denní limit, musíte počkat na další den. Doba zpracování plateb od klienta je přibližně 24 hodin. Čas se počítá od okamžiku, kdy je hotovost přijata na pokladně pokladny nebo odečtena z bankovní karty cestujícího.

Na zůstatek taxikáře peníze přijdou po dokončení zpracování plateb. Chcete-li je přijmout, zašlete žádost o výběr finančních prostředků online prostřednictvím programu taxametru nebo webové stránky taxislužby. Doba mezi výběrem peněz ze zůstatku a jejich příjmem na účtu - od několika minut do 3 dnů. Doba zpracování platby závisí na bance, kde je doručena karta taxikáře. Komise pro převod bude od 100 rublů.

Jak vybrat peníze z Yandex.Taxi

Řidič může obdržet platbu za své služby převodem ze zůstatku služby na virtuální účet nebo vydáním hotovosti:

 1. Bankovní karta. Žádost se podává prostřednictvím aplikace Taximeter (sekce „Finance“) nebo na místě služby. Do dotazníku zadejte osobní údaje identické s údaji použitými při registraci. Komise se skládá ze 100 rublů zadržených taxislužbou a částky, kterou banka účtuje za převod finančních prostředků. Platba se provádí do 3 pracovních dnů.
 2. Virtuální Peněženka. Nejziskovějším způsobem je výběr peněz pro partnerské služby Yandex.Taxi: Yandex.Money a QIWI-peněženka. Poplatky za výběr platů budou minimální. Žádost se podává stejným způsobem jako při převodu na bankovní účet. Po potvrzení platby obdrží řidič okamžitě peníze na virtuální peněženku.
 3. Pokladník. "Individuální" způsob výpočtu s řidiči. Používá taxislužba, která nemá možnost pracovat s bankami nebo virtuálními peněženkami. Žádost se podává písemně (vzorek dotazníku lze získat na místě) řediteli podniku. Podmínky pro výběr a provize zůstávají nezměněny.

Jak používat program Taximeter

Mobilní aplikace pomáhá řidičům a cestujícím používat službu Yandex.Taxi. Program slouží jako online manažer a asistent taxikáře, je navigátor. Výběr objednávek probíhá v automatickém formátu: řidič musí pouze přijmout aplikaci nebo ji odmítnout. Pro počet dokončených cest je zaveden systém dodatečných bonusů. Pohodlná práce prostřednictvím speciálního programu od společnosti Yandex může probíhat podle pokynů:

 1. Požádejte o spolupráci se službou na místě městských taxislužeb.
 2. Stáhněte a nainstalujte program z trhu Google zadáním vyhledávacího nástroje „Taximeter“. Před stažením si stáhněte aplikaci z Yandexu.
 3. Spusťte nainstalovanou aplikaci.
 4. Klikněte na "Registrovat".
 5. Na volných polích zadejte osobní identifikační údaje požadované programem.
 6. Pro dokončení registrace potvrďte telefonní číslo zadáním kódu odeslaného SMS.
 7. Postupujte podle „kontroly fotografií“ podle pokynů správce online objednávek. Postup se opakuje každých 3-10 dnů.
 8. Spusťte aplikaci, nastavte režim "On line", abyste mohli začít.
 9. Přijměte nabízené objednávky nebo je odmítněte.
 10. V kategorii "Finance" otevřete sekci s žádostí o platbu za práci.
 11. Zadejte své osobní údaje, vyberte způsob uložení peněz a uveďte podrobnosti pro příjem platby.
 12. Klikněte na odkaz Vytvořit žádost.

Pokyny pro odstoupení od smlouvy

Tipy pro práci se službou:

 • Neodkládejte výběr peněz. Zaplaťte svou práci na aplikaci prostřednictvím služby může být v množství nepřesahujícím 2000 rublů za den.
 • Pokuste se přijmout všechny objednávky. Pokud rezervaci zrušíte, hodnocení řidiče se sníží. Když dosáhne nuly, objednávky přestanou přicházet.
 • Pro pohodlné a ziskový výběr peněz uvázat bankovní kartu na e-peněženku Yandex nebo QIWI. Virtuální účet můžete doplnit o nejnižší provizi.
 • Nepodávejte současně více nabídek. To zpomalí zpracování žádosti a převod finančních prostředků.

Video

Kategorie: