Ve světě kosmetiky existuje tak velký sortiment, že ne každá dívka může okamžitě zjistit, proč je potřeba jeden nebo jiný objekt, ale každý z nich může učinit obličej ještě krásnějším, pokud víte, jak jej správně používat. Jedním z nich je zvýrazňovač, který se dosud nestal populárním mezi všemi pohlavími, ale je aktivně využíván profesionály.

Co je zvýrazňovač

Make-up zvýrazňovač je jeden z nejjednodušších způsobů, jak přidat lesk a čerstvost do obličeje jedním pohybem. Samotná kosmetika je speciální složkou, která po aplikaci na kůži ji zvýrazní zevnitř a zvýrazní rysy obličeje. Bez ohledu na počasí a denní dobu, obličej vypadá, jako by profesionální make-up mistři právě pracoval na tom.

Na co je zvýrazňovač?

Nyní na trhu najdete mnoho nových produktů - základní nátěr, třpyt, korektor, bronzer, luminizer. Všichni vypadají krásně a zdá se, že každý má stejný účinek, ale to je zdaleka to, co není možné. Při výběru správných prostředků je důležité neudělat chybu, protože každá z nich má své vlastní vlastnosti a je určena pro konkrétní účely. Zvýrazňovač - co to je a na co je?

S pomocí tohoto kosmetického "sochaře" s několika pohyby kartáč může dát vaší pleti zcela nový vzhled, průřez, zvýraznit lícní kosti, nos, bradu a dokonce skrýt první vrásky. Schopnost správně zdůraznit reliéf tváře vám pomůže vytvořit nové neposkvrněné obrazy a vždy vypadat úžasně. Díky této špičce se můžete soustředit na ty části tváře, které zvýrazní vaši krásu, skryjí vady a odstraní také opar, který vás vůbec nezkrývá.

Odrůdy zvýrazňovače

Pokud se s příchodem zvýrazňovače lze nalézt pouze v suché formě, jako je prášek, pak dnes odrůdy této kosmetické budete myslet, než si koupíte: který z nich je lepší si vybrat? Konec konců, na trhu se objevil tekutý zvýrazňovač, ve formě rtěnky, tužky, krému, drobivosti - jsou snadno použitelné a volba typu tohoto nástroje závisí pouze na vašich osobních preferencích a cílech.

Jak používat zvýrazňovač obličeje

V žádném případě není obličejový zvýrazňovač aplikován na celý obličej, pokud ho nechcete odlehčit nemilosrdně. Často s tímto kosmetickým nástrojem přichází tenký kartáč, který pomáhá aplikovat jej přesně na ty oblasti obličeje, které považujete za vhodné. Kapalné prostředky se nanášejí tenkou vrstvou a pak se jemně zastíní. Drobný zvýrazňovač na obličeji je snazší aplikovat houbou nebo tenkým kartáčem. Pokud jste zvyklí používat prsty k aplikaci, máte také štěstí - i tato metoda dokonale dodržuje tuto metodu.

Zvýrazňovač aplikujte na jakoukoliv část obličeje: nad obočí, navždy, lícní kosti, bradu, nosní můstek. Zde hlavní věc - nepřehánějte to a vyberte pouze ty části, které budou skutečně vypadat příznivě pod takovou záře. Vrásky lze maskovat pouze hluboko, jinak riskujete, že vypadáte ještě starší.

Jak si vybrat zvýrazňovač obličeje

Zvýrazňovač je vybrán nejen konzistencí, ale i odstínem, protože ve velkých prodejnách existují různé verze stejného výrobku. Bílý, perlový, růžový a zlatý - každý odstín má své vlastní výhody a je schopen dát vaší pleti zcela nový vzhled. Jak vybrat zvýrazňovač podle barvy pleti? Ano, velmi jednoduché:

 • Bílá kůže s lehkým rozovinkem bude ideální pro lehkou pleť.
 • Dívky s teplými odstíny pleti ocení zlatou a perleťovou.
 • Temné krásy budou ideální pro zlatého zvýrazňovače.

Který firemní zvýrazňovač je lepší

Mezi obrovské množství tohoto nástroje na policích ve velkých prodejnách kosmetiky (např. Letual) je obtížné vybrat pouze jeden nástroj. Zde stojí za to spoléhat se na rozpočet a preferovanou barvu. I když vizuálně se nemusí lišit, ale jakmile začnete používat, všechno okamžitě zapadne na místo - dražší produkty se lepí na kůži déle, lesk je čistší a jasnější, průtok je menší. Mezi levnějšími zvýrazňovači lze zvýraznit následující značky:

 • Mary Kay;
 • Max faktor;
 • Faberlic;
 • L'Oreal;
 • Maybelin

Samostatně stojí za zmínku několik drahých značek, které nabízejí vlastní kosmetické výrobky:

 • MAC;
 • Bobby Brown;
 • Yves Saint Laurent;
 • Sheiseido

Cena za zvýrazňovač

Cena tohoto výrobku na trhu s kosmetikou závisí na značce. Takže si můžete koupit levnější zvýrazňovač: průměrná cena nízkorozpočtové varianty je 250-500 rublů. Množství finančních prostředků vám umožní používat ji po dlouhou dobu, nemůžete na ní ušetřit, protože příští půjdete ne dříve než za 6-8 měsíců. Vážení značky nabízejí své zvýrazňovače za ceny od 1000 rublů do 3000 rublů a ještě vyšší.

Můžete si objednat a koupit v online obchodě zvýrazňovač podle katalogu jednoho z kosmetických obchodů, kde jsou uvedeny všechny druhy tohoto výrobku. Můžete si také vybrat kartáče a houby pro pohodlné použití. Rozdíly v cenách jsou také důležité: složení dražších fondů je lepší, ale rozpočtové možnosti mohou dobře sloužit. Než si tento nebo tento nástroj zakoupíte, můžete si prohlédnout recenzi na internetu.

Video: co je zvýrazňovač a jak jej používat

Recenze

Maria, 24 let

Vždy se mi líbil efekt zvýraznění na obličej. Byl jsem si jistý, že toho bylo dosaženo s brilantní červenat. K mým narozeninám od kamaráda jsem dostal svůj první zvýrazňovač MAC v mém životě a byl jsem velmi šťastný! Teď mohu snadno dát záři do obličeje, stejně jako u fotomodelů z lesklých časopisů během několika minut. Hlavní je naučit se správně používat.

Veronica, 31 let

S pomocí tohoto kosmetického světla mohu nejen udělat kvalitní make-up, ale také skrýt nedostatek spánku. Jen pár tahů - a můj obličej znovu svítí. Už jsem vyzkoušela několik značek, ale teď jsem se zastavila u Max Factor - za cenu, kterou jsem zařídila pro kvalitu aplikace. Zvýrazňovač je skvělý způsob, jak se znovu naučit dělat make-up!

Karina, 29 let

Pracuji jako vizážistka na focení a když není dostatek osvětlení, okamžitě na obličej aplikuji zvýrazňovač. Reliéf, lícní kosti, brada - vše začíná vypadat úplně jinak, což je patrné zejména na fotografiích. Dávám přednost tekuté konzistenci, protože je pro mě mnohem snazší se s ní vyrovnat, ale záleží jen na preferencích každého z nich.

Marina, 34 let

Zvýrazňovač - co to je? Přemýšlel jsem, když mi přinesli nový nástroj a přinutili mě to zkusit. Krásný balíček syrovátky Bobby Brown se mnou zůstal týden, než jsem se začal sbírat na výročí mého přítele. Poté, co jsem tento lék vyzkoušel jen jednou, už nejsem venku. Tvář je neuvěřitelná, svěží, zářivá. Nic jiného mě takhle změnilo kůži.

Kategorie: