Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Když je léto hned za rohem a nechtěné centimetry v břiše nechtějí odejít, je čas začít tvrdý trénink a přezkoumávat svou stravu. Je známo, že tuk lokálně nezmizí a je nemožné zhubnout pouze v oblasti pasu. Zjistěte v tomto článku, jak dosáhnout plochého žaludku a najít krásnou postavu s pomocí fyzických cvičení.

Tajemství plochého břicha

Těsné břicho, tenký pas - sen většiny žen. Přivedení postavy na požadovaný ideál a zbavení se nenáviděných kilogramů pomůže jednoduchým tajemstvím plochého žaludku:

  1. Dejte si pozor na potraviny, které zachycují tekutinu a způsobují nadýmání (uzené potraviny, alkohol, vysoce kalorické a tučné potraviny).
  2. Cvičení - polovina úspěchu na cestě k příjemnému pasu.
  3. Pro zlepšení svalového tonusu pomůže proticelulitidní masáž.
  4. Do "vakuum" - efektivní cvičení založené na správné dýchání a kontrakce břišních svalů.

Dívky často používají malé triky, které pomáhají, aby žaludek byl vizuálně plochý. Důležitou roli zde hraje například správně vybrané oblečení - širokoúhlá halenka a šaty s vysokým pasem mohou jemně skrýt neideální postavu. Pokud chcete nosit těsné oblečení, ale máte strach z neatraktivních záhybů, opravné spodní prádlo bude štíhlejší.

Snažte se odvrátit pozornost od problému - pokud nemáte to štěstí, že máte ploché bříško, zkuste se zaměřit na jiné přednosti. S pomocí oblečení můžete zdůraznit krásné hrudník nebo štíhlé nohy, které budou zastínit nedokonalost břicha. Hraní s barvami a potisky šatů, můžete vizuálně snížit pasu, takže postava štíhlost.

Použijte tajemství plochého žaludku, ale nezapomeňte, že opravdu krásná postava a zdravé tělo mohou být získány pouze s pomocí systematického cvičení a vyvážené stravy. Postarejte se o sebe, věnujte se aktivnímu odpočinku, vyhněte se stresu, jíte zdravé jídlo a vaše postava bude určitě krásná a fit.

Jak udělat plochý žaludek doma

Je možné získat ploché bříško doma - není nutné chodit do fitness center, pokud na to nejsou peníze ani čas. Pokud chcete pracovat doma, měli byste postupovat podle několika pravidel:

  • dělat cvičení, zatěžovat jen břišní svaly, opouštět nohy s dolní záda uvolněná;
  • držet záda zaokrouhlená, bez ohnutí pasu;
  • opakovaná cvičení pro několik přístupů ke spalování tuků v oblasti břicha;
  • nezapomeňte natáhnout po fitness cvičení, je dobré se ohnout v zádech, zatímco střídají dech s výdechem.

Efektivní cvičení pro ploché břicho

Chtějí-li si doma nechat břicho, dívky se mylně vyčerpají stravou a zapomínají na důležitost tréninku. Správný cvičební program pro hubnutí je stejně důležitý jako vyvážená zdravá strava. Dosáhnete-li systematicky doma, dosáhnete úžasných výsledků. Následující cvičení pro břicho doma bude pásek štíhlý, a tisk - fit a krásné.

Plochý žaludek po dobu 2 měsíců

Dva měsíce je nejlepší čas, aby se tělo v dobrém stavu. Tím, že sníží vaše cukrovinky, tukové potraviny, moučné výrobky, rychlé občerstvení a alkohol, budete automaticky zbavit tuku. Vzhledem k tomu, že mají jen plochý žaludek nestačí, jděte do sportu - těsné svaly a krásný tisk vypadají mnohem atraktivnější. Chcete-li udělat ploché břicho za 2 měsíce, je poměrně realistické provedením sady jednoduchých fyzických cvičení uvedených níže.

Zvedněte nohy. Výchozí pozice: leží na zádech, rozpřáhne ruce do stran, ohne kolena, zvedne nohy. Zatímco namáhal tisk, mírně zvedněte hýždě od podlahy, několik vteřin se zdržujte a pak se vraťte zpět. Zadní strana je přitlačena k podlaze, dýchání je hluboké, měřeno. Do 3 sad 10-13 opakování, relaxaci mezi nimi, dýchání správně.

Kroužky nohy. Lehněte si, zatlačte záda na podlahu, paže podél těla. Jedna noha zvednutá, svisle. Ponožka se táhne nahoru, pata se otočí dovnitř. Horní část zad byla uvolněná. Provádějte kruhy nohou, aniž byste ji snižovali. Stiskněte držet v napětí, nezapomeňte na správné hluboké dýchání. Počet opakování - třikrát 10 střídavě s každou nohou.

Jízdní kolo. Ležící na zádech, zvedněte ohnuté nohy, přitáhněte nohy blíže k pánvi. Uchopte ruce za hlavu a roztáhněte lokty. Napětí břišních svalů, odtrhávání ramen od podlahy a narovnat jednu nohu v úhlu 45 stupňů, protažení druhého ramene na koleno ohnuté nohy. Pohyby jsou plynulé. Opakujte 12-15 krát pro 2 sady, takže krátké přestávky.

Plochý žaludek na měsíc

Na otázku, jak udělat plochý žaludek, dívky často přemýšlejí o čase, který to trvá. Plochý žaludek po dobu 30 dnů je obtížný, ale funkční úkol. Není-li situace kritická a potřebujete pouze dát břichu atraktivní úlevu, pak měsíc stačí na první hmatatelné výsledky. Pokud se tuk uloží na pás hodně, pak v měsíci můžete začít proces hubnutí a zbavit se několika centimetrů.

K výše uvedeným cvičením přidejte obtížnější - zkroucení s výpadem. Z polohy na břiše utáhněte nohy do pánve, držte ruce za hlavou. Hladce odtrhněte ramena od podlahy, cítíte napětí v břišních svalech. Mělo by zatáhnout koleno k hrudníku, pak natáhnout nohu. Pro každou nohu střídavě udělejte 3 sady 10-15 krát. Dýchání je hluboké, měřené, tlak lisu.

Plochý žaludek po dobu 2 týdnů

Pokud chcete dosáhnout plochého žaludku za 2 týdny, budete muset pracovat dvakrát tvrději. Fyzická aktivita by se měla zvýšit - chodit více, hrát aktivní hry, běžet v dopoledních hodinách. Vyhněte se alkoholu, sycených nápojů, protože kapalina bude přetrvávat, a to bude mnohem obtížnější dosáhnout požadované. Technika cvičení a způsob provádění změn - pokud chcete rychle vidět výsledek, zvýšit počet přístupů a opakování, použijte váhy pro nohy.

Ředit obvyklé cvičení cvičení na fitball, který pomůže rychle najít napjatý tisk. Posaďte se na míč, položte nohy na malou šířku, ruce zkřížené na hrudi. Vkročte vpřed a jemně sklopte záda na míč. Mějte hlavu nahoru, nohy by měly být ohnuté na kolenou. Z této pozice se pomalu stočte, aplikujte úsilí břišních svalů, střídavě: hlava, ramena, záda. Vraťte se plynule do první polohy. Do cvičení 12 krát 3 sady.

Plochý žaludek po dobu 3 týdnů

Chcete-li získat svou postavu v dobrém stavu a udělat ploché břicho během 3 týdnů, jíst správně, mít čas na fitness trénink a pravidelně provádět cvičení na ploché břicho uvedené výše. Přidejte k tomu efektivní "prkno" cvičení, a krásný tisk nebude trvat dlouho čekat. Prkno stojí současně na prstech a loktech, když hýždě nevystupují do výšky, břišní svaly jsou napjaté. Začněte držet bar s minutou, postupně přidávejte třicet sekund denně.

Plochý bříško na týden

Chcete-li najít perfektní žaludek po dobu jednoho týdne, pravděpodobně nebudete uspět, ale můžete se pokusit utáhnout břišní svaly a odstranit několik centimetrů od pasu. Eliminovat ze stravy nezdravé potraviny, cvičení tvrdé, se zaměřením na břišní svaly, a změny určitě potěší vás. Zvláštní pozornost věnujte různým typům zákrutů - s válečkem, na fitbalu, s nataženými pažemi, s nohama zvednutými vzad, otočením dozadu. Cvičte „vakuum“ pro břišní svaly, používejte správnou techniku dýchání a po týdnu tréninku se břicho stane elastickým.

Ploché břicho bez kostek

Mnoho dívek se chce naučit, jak udělat plochý žaludek bez kostek a budování svalů. Plochý žaludek bez kostek je výsledkem vyvážené stravy a dobře formovaného fitness tréninku. Aby se reliéf neobjevil, ale zároveň zůstal tenký pás a kůže je napnutá, nezapomeňte se po cvičení protáhnout. Pokud pracujete v tělocvičně, nedělejte velkou zátěž, a pak vaše postava zůstane ženská a žaludek bude plochý, bez vzhledu kostek.

Video: 5 minut na ploché břicho

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: