Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Vzhled psa v bytě je pro majitele vždy velkou radostí. To je velmi chytrý a milující domácí zvířata. Psi však vyžadují zvláštní péči. Je velmi důležité naučit dítě na záchodové sedačce v jednom ze způsobů od útlého věku, aby neudělal kaluže uprostřed bytu.

Jak vybavit toaletu pro psa v bytě

Je možné vybavit toaletu pro vašeho psa na jakémkoliv místě, které Vám vyhovuje. Je lepší, když to bude nebytové pokoje: koupelna, kuchyň, balkon nebo chodba. Chcete-li zjistit, jak učit štěně na záchod v bytě, musíte vzít v úvahu vlastnosti různých zařízení pro tento účel. Můžete najít návrhy v obchodech se zvířaty, některé lze zakoupit v lékárně. Dnes jsou tyto návrhy nabízeny pro latríny:

 • Podnos s nádobou na dně má nahoře pevný rošt, skrz který moč vstupuje do dolní komory. Na dně můžete nalít výplň, aby se zabránilo šíření nepříjemného zápachu v bytě. Pokud nechcete nic nalít, můžete jednoduše umýt podnos, když zvíře dokončí močení.
 • Vynikající nástroj, jak naučit malé štěňátko na záchod v bytě - zdravotně absorpční plenka, kterou lze zakoupit v lékárně. Materiál rychle absorbuje vlhkost uvnitř, a majitel může pouze změnit špinavý hadřík na čištění.
 • Uzavřená záchodová konstrukce je vhodná pro malá plemena, například teriéři, Yorkies nebo Spitz. V takovém místě se budou psi cítit klidně a pohodlně.
 • Zásobník s trávníkem. Jedná se o víceúrovňový design, který dokonale skrývá vůni. Aktivní psi, například, labradors, si na to rychle zvyknou. To je vysvětleno tím, že povlak napodobuje trávník. V budoucnu nebude mít domácí zvíře problémy s uspokojováním potřeb na ulici.

Jak naučit štěně na toaletu

Několik doporučení, jak naučit psa na záchodě v bytě:

 • Pet nemůže být potrestán příliš tvrdě, být hrubý. Je-li dítě někdy močí na špatných místech, je třeba nadávat. Je nutné hovořit pevně a přísně. Páčení nosu psa v louži je nemožné. Je dovoleno ohnout trochu zvířete hlavu na místo incidentu, pak závod na požadované místo.
 • Je nutné trestat domácího mazlíčka za přestupek, jakmile ho spáchal. Pokud čas plyne, zvíře prostě nechápe, proč by měl být trest.
 • Je-li štěně močí na neurčeném místě, je nutné nadávat. V opačném případě domácí zvíře zváží, co psát, například, na koberec není zakázáno.
 • Pokud pes udělal všechno správně, majitel ho musí chválit.

Jak naučit štěně do zásobníku

Návod, jak naučit štěně jít na podnos:

 1. Začněte výběrem zásobníku pro místnost. Lepší získat speciální design pro psy. Můžete použít kočku, ale má vysoké strany, které jsou pro psa nepříjemné. Uvnitř vyplňte výplň z přírodních materiálů.
 2. Dalším krokem, jak naučit malé štěně na záchod v bytě, bude vytvoření vhodného prostředí. Aby zvíře našlo latrínu vůní, umyjte bazén ubrouskem a vložte ho do pánve.
 3. Umístěte konstrukci na vhodném místě tak, aby ji zvíře snadno našlo.
 4. Dej své dítě na správné místo častěji. Můžete to udělat, když si všimnete, že kočička chce psát, například, vonící podlahu kolem sebe. Postupně zjistíte, jak učit psa na podnos v bytě.

Naučte se, jak učit kotě do zásobníku, pokud se rozhodnete mít jiného domácího mazlíčka.

Jak naučit štěně pleně

Jak naučit psa jít na záchod na šířící se plenu:

 1. Absorpční hadřík umístěte na vhodné místo a nepohybujte jej tak, aby pes přesně věděl, kam jít.
 2. Dalším krokem je, jak naučit štěně na záchod v bytě: nenechávejte měkké povrchy kolem, takže zvíře nemá jinou možnost.
 3. Po jídle nebo spaní dejte psa do pleny, zkuste ho následovat, abyste neodcházeli. Když to zvíře potřebuje, pohladit ho a dát mu dárek.
 4. Pokud si všimnete, že zvíře sedí na zakázaném místě, vezměte zvíře a vezměte jej do pleny. Pak se zahoďte.
 5. Když výsledek, jak naučit štěně jít na toaletu, bude opraven, je třeba dát léčit méně často. Zvíře to nebude potřebovat.

Výuka štěně na toaletu venku

Čas plyne, pes dozrává několik měsíců, karanténa po očkování uplynula - můžete si zvíře vzít na ulici. S malým psem musíte chodit asi 6krát denně, protože dítě stále neví, jak tolerovat. Během chůze chválte zvíře, když pes šel z potřeby, pojďme si pochutnat. Pes se postupně začne na ulici zeptat, běžet nahoru ke dveřím. Doma bude zvíře snášet. Sledujte domácího mazlíčka a proveďte plán chůze.

Video: Je možné naučit psa do tácu

Recenze

Elena, 28 let: V mém domě bydlí york teriér a husky. Zástupce druhého plemene je již velký pes, nejsou s ním žádné problémy. York, zvykli jsme si na toaletu dlouho. Nejdřív jsme si koupili paletu, ale dítě bylo nepříjemné. Rozhodli jsme se zkusit plenku. Trvalo pár týdnů, než pravidelně přivedl teriéra, takže tam začal chodit sám.

Agnia, 36 let: Když byla malá, kupovala si zásobník na trávu, když byla malá. Pejsek si na to rychle zvykl. Myslím, že takové zařízení pomohlo mému Labradorovi, když se pes zestárl, zvykl si na ulici. Povlak na podnose je velmi podobný přírodnímu. Snadno se vypral jednoduše vytažením zásobníku. Velmi vhodný pro psy a jejich majitele adaptace.

Artem, 42 let: Spitz byl představen své ženě. Pes je velmi zábavný a krásný. Kvůli této činnosti však bylo těžké naučit špic na toaletu. Bez ohledu na to, jak moc jsme se ho snažili po celou dobu zavádět do plenky, pes neustále šel na špatná místa. Když vyrostl, začali ho chodit, problém zmizel. Pes si postupně zvykl na pohyb střev na ulici.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: