Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Prázdné nádoby uložené ve spíži - skvělý materiál pro kreativitu. Pomocí nápadů na zahradu si můžete vyrobit originální řemesla. Děti, synovci a vnuci se rádi zúčastní tvůrčího procesu. Krásné domácí věci budou zdobit území vily, aby bylo útulné, domácké teplé.

Co lze vyrobit z kbelíků majonézy

Plastová nádoba, která je jednoduchým a cenově dostupným materiálem, dává široký prostor pro projev představivosti. Řemesla pro zahradu kbelíků majonézy ve formě zahradních nádob a ozdobných nádob, zvonků a luceren, zvířecích postav, strašáků a pohádkových hrdinů, hranice pro záhony, pískoviště a stezky slouží jako dekorace pro venkovskou krajinu. Všechny tyto věci jsou vyrobeny z zbytečného majonézy balení, které po celá léta leží ve skříni.

Do-it-yourself zahradní nápady by měly být prováděny tak, aby dekorace originálních výrobků určených pro ulici je odolný vůči povětrnostním vlivům. Speciální lak bude chránit řemesla za to, aby se mokrá. V případě, že je předmět zakrytý deštěm, jeho dekorace může být cokoliv: nitě, látky, papírové prvky. Zvláštní pozornost je třeba věnovat připevnění. Pokud nádrž není naplněna zeminou, bude odfouknuta větrem. V tomto případě je lepší připevnit zahradní řemeslo samořezným šroubem nebo ho postříkat malou půdou.

Jak vyzdobit zahradní květináče

Hrnce vyrobené z majonézových kbelíků vypadají atraktivní, praktické. Pokud je rostlina vysazena v nádrži, musí být proveden odvodňovací otvor. Dobrého výsledku se dosáhne decoupage. Pro ozdobu hrnce připravte:

 • Plastové nádoby;
 • akrylové barvy;
 • střapce nebo houby;
 • roztomilé ubrousky se vzorem;
 • lepidlo;
 • vzorník;
 • lak;
 • dekorační ozdoby (oblázky, barevné sklo, korálky atd.).

Plavidlo se vyrábí takto:

 1. Očistěte povrch nádoby s alkoholem.
 2. Naneste bílou barvou pomocí houby.
 3. Nechte lopatu vyschnout. Můžete použít další vrstvu.
 4. Uřízněte ubrousky na kousky s detaily vzoru.
 5. Oddělte vrstvu obrázku.
 6. Zakryjte povrch PVA.
 7. Nasaďte horní část obrázku a vyrovnejte obraz.
 8. Nechte lopatu vyschnout. Chybějící části kartáčkem vyčistěte.

Řemesla pro zahradu z majonézových kbelíků jsou vyrobena z obyčejného barevného papíru. Jasný akrylový lak chrání tento design před vlhkostí. První vrstva musí být tenká, aby nedošlo k bobtnání materiálu. Další možností je použití zmrzlinových tyčinek. Obal pro upevňovací prvky je vlněný nit nebo konopné lano. Povrch tyčinek je pokryt průhledným lepidlem, aby se části nepohybovaly. Je žádoucí, aby nádoby na zahradu byly natřeny ve světlých barvách, aby se zabránilo přehřátí květu na slunci.

Zahradní řemesla pro osvětlení

Majonéza kbelík v kvalifikovaných rukou se může snadno stát pěknou lampou. Elektrická kazeta je instalována ve spodní části plastové nádoby. Pro použití vhodné běžné žárovky s malým výkonem - do 40 wattů. Domácí strop zdobený barevným sklem, který je upevněn na odolném lepidle. Povrch lopaty je ošetřen brusným papírem, aby se zvýšila síla přilnavosti.

Dvě kbelíky majonézy různých velikostí, vložené do sebe, se mohou stát zahradní lampou v původním stylu. V kazetě s menší kapacitou. Žárovka je lepší vzít úsporu energie - téměř se nezahřívá. Volný prostor mezi kbelíky je plný detailů, které jsou na dosah ruky: části dětského návrháře, koktejlové tyčinky se zajímavými obrazy, krabičky laskavějších překvapení. Během dne nevypadají taková řemesla na zahradě krásně. Ve večerních hodinách, když je žárovka zapnutá, jsou transformovány.

Sochařská řemesla pro zahradu to udělejte sami

Původní skladby jsou zajímavé udělat v zemi s dítětem. Nejjednodušší a nejzajímavější nápady pro zahradu - postavy zvířat. Pokud je spousta materiálu, můžete vytvořit celou farmu, umístit znaky na záhony, trávníky nebo na plot. Pro práci s výjimkou plastů budete potřebovat barvy, štětce, další detaily: zobáky, oči, nosy, tlapky, křídla, ocasy. Prvky jsou vyřezány z víček kbelíků, plastových lahví. Detaily jsou utěsněny vodotěsným lepidlem nebo štěrbinami na základně velikosti prvku.

Video: řemesla z majonézových kbelíků

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: