Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Osoba, která má rád pletení splňuje zajímavé hřiště háčkování v literatuře. Chcete-li zjistit, jak plést rachy krok háčkované, naučit jednoduchou techniku. Je navržen pro jednoduché páskování, ale je to elegantní, originální design výrobku. Tato technika je multifunkční, pracuje pro zdobení jakýchkoli věcí, držení hranic, průramků, produktových krků. Způsob registrace poskytne možnost co nejvíce zachovat tvar výrobku a nedovolí mu protáhnout se.

Vlastnosti pletací techniky „Rachy Step“

Jednoduché provedení, nejsilnější u ponožky výrobků, vybavení potěší needlewomen. Připravený svetr, sukně se neroztáhnou a nebudou podléhat deformaci. Hranice plátna je trvanlivá, zahuštěná, kvalitní. Zvláštnost této techniky je následující: provádí se na přední straně, naopak - zleva doprava. Takže tam bylo vtipné jméno technologie. V případě ručního klepání se ořezávání hran stává automatickým a plně zapadne do práce. Pořadí provedení:

 • nástroj je vložen na obě strany smyčky;
 • je vytvořena nová smyčka;
 • pak přijde zabavení nitě;
 • Dvě smyčky se pletou dohromady.

Estetické, použitelné ve všech věcech pletení metoda vytvořená ke zlepšení designu a dát objem hrany. Volné formuláře lze snadno provádět pomocí standardního nástroje. Nedojde k deformaci: prolamované je těsné. Díky lekci krok za krokem je snadné naučit se dělat krásné věci. Chytrá technika je univerzální, bez ní se nedá dělat, zatímco vytváří mnoho prvků:

 • letáky;
 • spirála;
 • přesleny;
 • okvětní lístky;
 • malé květy.

Postupné provádění háčku „Pitch step“

Existují dva typy páskování: obvyklé (pevněji přitlačené na hotové plátno), svěží (prolamované provedení). Vše záleží na tom, jaký produkt chcete vydat, komu je určen. Prolamované svěží lemování poskytuje vzor háčkování pro objemnější modely, ženský, slavnostně elegantní. Jednoduchá metoda je v provádění více omezená, přísná, podrobná.

Schéma pletení a popis jednoduchého páskování

Hotová věc může být zdobena barevně kontrastní nití - oko-lov a oko-lov. Připevněte vlákno jiné barvy na hlavní. Pokud chcete hranu utěsnit, aniž byste kontrastovali, pokračujte hlavní barvou nitě, která zpočátku pletila plátno. Provést krok za krokem:

 1. Zpočátku jeden nebo dva háčkování bez háčků. Pak pokračujte k provedení.
 2. Pletací zařízení je vloženo do poslední smyčky řady, smyčka je vytažena.
 3. Jeden vzduch je pleten tak, že krátký konec nitě je získán mezi vzduchovou smyčkou (nazývanou také zvedací smyčka) a dlouhým pracovním závitem.
 4. Háček je vložen pod smyčku, pracovní závit je uchopen, pak je tažen. Ukazuje se dvě smyčky.
 5. Společně pleteme dva dohromady nastavením vzdálenosti mezi body nezávisle na sobě. Ukazuje se, krásné, odolné, elegantní.

Jak provést závazný velkolepý "Uši krok"

Zvláště úspěšný je svěží a krajkový okraj s touto technikou. Jak plést krok houpání prostor hřiště? To bude vyžadovat vložení nástroje pod očko, uchopení a tažení pracovního vlákna. Pracovní nit by měla být o něco delší než u první metody páskování. Pak je nahý hotovo, hák je držen ve stejné smyčce, smyčka je vytažena. Na přístroji jsou již dvě smyčky, mezi nimiž je jeden nebo několik nahých (musí existovat lichý počet z nich).

Pleteme všechny smyčky jako jeden a uděláme jednu smyčku pro upevnění pletení. Tak plette celou přední řadu. Strana s mořským okem není znovu svázána. Vzdálenost mezi body pletení, které vypočítáváte a volíte podle svého uvážení. Velkolepé objemové a elegantní lemování plátna je připraveno. Budete mít možnost ozdobit takovým způsobem klobouk, sukni, svetr, halenku, rukáv, krk a otvory vesty. Vědět, jak plést elegantní rachey háčkování krok je užitečné pro výzdobu v každém pletení.

Crochet Video Tutorial

Podrobné workshopy pro začátečníky a zkušené jehly představené ve videu pro detailnější vizuální studium technologie. Krok za krokem instruktážní práce poskytne vynikající příležitost současně plést a učit se. "Live master class" pomůže vytvořit příjemné prostředí pro výuku technologie. Podívejte se na video o tomto krásném typu páskování vašeho výrobku doma a vytvořte si vlastní originální dekorace.

Podrobná mistrovská třída pro začátečníky

Jak háčkovat "hřiště"

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: