Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Zhubnout ve 3 velikostech! Zvláštní host programu - Polina Gagarina! A její literární příběh!

Moskva Promluvte si o tom, „Nechte je mluvit. V tomto studiu diskutujeme o nefikčních příbězích, o kterých nemůžeme mlčet!

Dnes máme ve studiu hvězdu mezinárodní televizní show Eurovision - Polina Gagarina ! V poslední době, Polina dát celý internet na uši! Koneckonců se jí podařilo zhubnout v nejkratším čase až o 20 kilogramů !

Setkáváme se, Polina Gagarin!

Ahoj všichni! (usměje se a posadí se)

Ano, každý si samozřejmě všiml, že jsem byl velmi hubený a byl jsem ohromen otázkami o tom, jak jsem to zvládl! Přestal jsem se vyrovnávat s přílivem osobních zpráv. Proto dnes a tady, v tomto ateliéru, vám řeknu tajemství hubnutí a myslím, že se vám to bude líbit! (usmívá se)

Polino, řekni mi, opravdu se ti podařilo zhubnout bez pilulek a sportů? Nebo je to jen trik? (Andrey se směšně usměje)

Ne, co jsi ty Nejsou zde žádné triky! Právě jsem našel takový super produkt, ze kterého neztrácí jen hubený!

Mezi těmito obrázky byl přesně jeden MĚSÍC! Musíte přiznat, že je to jen FAMOUS VÝSLEDEK!

Polina, všichni jsme v očekávání! Řekněte nám nejprve, proč máte problém s nadváhou? Koneckonců, vzpomínám si na tebe štíhle!

Říkám!

Nikdy jsem nebyl hubený a pravděpodobně si mě pamatujete na projektu Star Factory. Byla jsem mladá, baculatá dívka s kulatým obličejem a velkou kořistí. Nemůžu říct, že to ve mně způsobilo nějaký druh komplexů, ale čím více jsem mluvil s hvězdami naší populární hudby, tím častěji jsem šel na pódium, tím více jsem si uvědomil, že potřebuji zhubnout. Od delších štíhlých dívek jsem se lišila ostrými klíčníky a krásnými lícními kostmi. Samozřejmě jsem se snažil zhubnout, neustále seděl na dietě. Pravděpodobně víte, jak se to děje - stále chcete jíst na dietě, chcete sladké, smažené, slané. Konstantní hlad, slabost a závratě jsou vašimi stálými společníky. Odolné dva nebo tři dny, zaručeně se rozpadnou. Po nějaké době, a desítky neúspěšných pokusů zhubnout, vzdát se.

Co jste udělal dál?

Po dlouhém řetězci diety, pilulek, sportovních klubů a osobního trenéra jsem se potopil sám. Jednoho dne jsem ale šťastnou náhodou narazil na unikátní produkt OneTwoSlim a po přečtení jsem se rozhodl zůstat na něm. Je pravda, že jsem předtím slyšel, že Alla Pugacheva, Inna Volovicheva, Polina Dolina a mnoho dalších ztratili váhu s pomocí tohoto konkrétního výrobku, ale byl jsem skeptický a nedůvěřivý o tom. Nebyly však žádné jiné možnosti a bylo naléhavě nutné zhubnout!

Ano, také jsem slyšel, že mnoho lidí na čokoládě zhubne! A výsledky jsou opravdu úžasné!

Obecně jsem se rozhodl! Šel jsem na jejich webové stránky, pečlivě si všechno přečetli a objednal si tento výrobek. Po pár týdnech byl balíček v mých rukou, studoval jsem instrukce a začal jednat podle plánu.

Jaké jsou vaše první výsledky, Polino?

Nakonec jsem po dvou týdnech viděl šokující výsledky - ztratil jsem 12, 7 kg! Opuch byl pryč, obličej se stal čerstvým! Nesmírné břicho se znatelně snížilo, strany se zpřísnily! A obecně z toho se zdálo, že mluví bojový duch! Věřil jsem, že se takovým tempem brzy změním z tlusté ženy na krásnou princeznu! A to je vše bez diety a školení! Pokračoval jsem v jídle! Vše, co chtěla! Líbí se mi tato možnost obecně! Od fitness a cvičení v té době tam byl odpor …

Zní to dobře … co dál?

Do konce 3. týdne je stále mínus 6 kilogramů! Felt už skoro Thumbelina! Zdravotní stav se zlepšil, dokonce začal stoupat po schodech domů, aby se výsledek vyrovnal s čerpanými nohami. Ale já jsem jen následoval instrukce, každý den jsem udělal jen 2 čajové lžičky čokolády ! Tady jen líný nebude zhubnout! To je opravdu nejjednodušší a nejpříjemnější způsob, jak zhubnout všech dob! V tomto "lehkém" režimu jsem si nevšiml, jak tyto tři týdny létaly! A s nimi šlo téměř 19 kg nenáviděného tuku!

Neuvěřitelné, co se stalo dál?

Poslední vítězství jsem oslavil za 31 dní. Záhy na žaludku zmizely! Ztratil jsem 20 kg a navždy se vzdal obrazu "koblih". Našel jsem tu harmonii, o které jsem ani nesnil!

Stále nemůžu uvěřit, že teď vypadám takto:

Co poradíte našim divákům?

Teď radím OneTwoSlim všem mým kamarádkám, kolegům. Nutno objednat nutně na oficiálních stránkách produktu. Každý, kdo chce zhubnout, doporučuji, abyste to okamžitě začali! S výsledky jsem naprosto spokojen, věřím, že uspějete! Navíc, navzdory zavedenému názoru, není nutné omezovat se v jídle a mučení nekonečnými nudnými tréninky. Vy sami uvidíte, jak se váš život změní k lepšímu, a budete se cítit lehčí a hlavně sebevědomější! Hodně štěstí všem!

Děkuji, Polino. Bylo zajímavé slyšet váš příběh! Byl to program "Řekni jim to." Postarej se o sebe.

Snad okamžitě odpovím na otázky, které nejčastěji dostávám:

Jsou tam strie?

- Ne, hubnutí na čokoládě nezanechává strie! Hmotnost odchází postupně a tato péče nepoškozuje tělo.

Co je s kůží? Jak se dostala tak pevně?

"Kůže je dokonalá!" Já, stejně jako moji přátelé, jsem neměl žádné problémy. Celulitida a všechno s ní spojené! Opět, žádná celulitida nebo podobně nebude!

A co výživa? co dál?

- Jsem proti stravě - nejsou potřeba, jen nezapomeňte pravidelně konzumovat čokoládovou tenkou, jak je uvedeno v návodu, jednou denně na dvě čajové lžičky na šálek horké vody.

Je nutné přestat jíst po 18:00?

- To je mýtus! Můžete jíst, jak jste zvyklí nebo jak to dopadá! Samozřejmě, obecně, pro zdraví musíte jíst často a trochu!

PS Dámy, které ztratily na štíhlé čokoládě váhu, napište o výsledcích! Velmi zajímavé, jak ostatní pomáhají!

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: