Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Znáte pocit pálení v zádech, krku, pocit nesnesitelné váhy na nohou po pracovním dni? Sedící práce, hypodynamie vede k mačkání krevních cév, zhoršení dodávky kyslíku do mozku. Problémům podpůrného systému se lze vyhnout, masáž zad, nohou a krku přispěje ke zlepšení prokrvení. Jak si vybrat masážní křeslo a proč jsou stále populárnější? Moderní modely, které poskytují hardwarový masážní postup, mohou nahradit nejen masážního terapeuta, ale také zvládnout funkce lékařského konzultanta skenováním svalů a páteře.

Typy masážních křesel

„Inteligentní technologie“ spotřebitelského trhu nabízí zákazníkům obrovský výběr modelů židlí pro masáž, které jsou nabízeny ve třech kategoriích:

1. Prodej. Mají velký výběr programů pro ovlivnění svalů krku, zad, nohou, lišících se silou, metodami, používanými postupy. Charakterem masážních křesel pro podnikání je přítomnost akceptora bankovek za hotovost s nominální hodnotou od 10 do 100 rublů. Chcete-li získat masérské služby, stačí, abyste do přijímače bankovek vložili požadované množství peněz a vyberte požadovaný postup. Vendingové modely masážních křesel jsou vyráběny renomovanými výrobci v Japonsku, Evropě a Spojených státech a rychle se rozvíjejícími čínskými a tchajwanskými společnostmi:

 • Yamaguchi (Japonsko). Představený model Yamaguchi YA-200 v cenovém rozpětí od 115 do 135 tisíc rublů.
 • Inada (Japonsko) nabízí model s nulovou gravitační schopností INADA Zero-G medical a INADA Yume ROBO, které lze zakoupit prostřednictvím internetových obchodů a zástupců sítě společnosti.
 • US Medica (USA) je obchodní verze US Medica 4-Expert Massager s akupunkturními masážemi, Shiatsu, procedury stlačování vzduchu v hodnotě 125 tisíc rublů.

Legen (Čína) je rozpočtová verze LEGEN Tory se systémem korekce páteře v hodnotě 122, 5 tisíc rublů.

2. Kancelář. Jedná se o kancelářské modely s vestavěným válečkovým mechanismem a vibrační funkcí. Mechanismus účinku je podobný obvyklým limitům, masérům. Cena nejoblíbenějších modelů je od

 • US Medica (USA). US Medica Chicago má schopnost vibrovat, masírovat a válet masáže náklady od 40, 5 do 45 tisíc rublů.
 • GESS (Německo). Kӧnig umožňuje nastavit výšku opěrky hlavy, sedadla pro jakoukoliv výšku. Hardwarový účinek na zádové svaly se provádí airbagy v nepřítomnosti válečkového mechanismu. Cena je 17 tisíc rublů.
 • EGO (Singapur). Model EGO Boss EG1100 je určen pro ruského spotřebitele. Cena se pohybuje od 48 do 50 tisíc rublů.
 • iRestPowerChair GJ-B2B-1 (Čína) má funkce vzduchové, válečkové masáže pomocí poklepávání, hnětení a protahování. Cena se pohybuje od 36 tisíc rublů.

3. Pro domácnost. Nejrozsáhlejší kategorie "chytrých masérů", číslování až 100 jmen modelů v cenovém rozpětí od 50 tisíc rublů.

Kritéria výběru

Chcete-li zjistit, jak si vybrat masážní křeslo pro dům, měli byste se naučit základní parametry, které většina moderních modelů vlastní. Pokud starší verze „umělých masážních terapeutů“ ovlivnily hlavně svaly na zádech a krku pomocí masážní masáže nebo ohřevu, mají nejnovější varianty jedinečné schopnosti.

Vytvořené s přímou účastí předních chirurgů, ortopedů, masážní křesla pro většinu výrobců mají funkci nulové gravitace, pre-body scan, a také pomáhají provádět hardwarové postupy v rukou, v pase, v bocích. Vývojáři věnovali zvláštní pozornost masáži nohou a nohou, která uvolňuje unavené nohy.

Vysoké náklady na přístroj - masér jsou odůvodněny inovačními technologiemi, které určili vývojáři. Úspora na vlastní zdraví, se sedavým životním stylem a nízkou aktivitou, riskujete vydělávání osteochondrózy, křečových žil a spoustu dalších chronických onemocnění.

Rozměry

Pro instalaci v domácnosti budete potřebovat volný prostor v bytě nebo domě vzhledem k velikosti tohoto nábytku. Rozměrové charakteristiky jsou ovlivněny rozsahem prováděných funkcí: čím menší jsou, tím menší a větší:

 • průměrná výška se pohybuje od 120 do 150 cm;
 • šířka - ne více než 100 cm;
 • délka trvá až 150 cm.

Při nákupu modelu s možností „nulové gravitace“ nezapomeňte na potřebu dodatečného prostoru při pohybu do horizontální roviny. V tomto případě se délka může zvýšit na 2 metry.

Funkčnost

To je hlavní ukazatel, který ovlivňuje náklady na masážní křeslo. Základní modely s jednou masážní funkcí začínají od 98 tisíc rublů. S nárůstem kapacity jednotky se cena zvyšuje úměrně. Moderní modely židlí mají 8 standardních a 3 další vestavěné funkce:

 • masáž zad, nohou, chodidel, rukou, objem 3D masáž je přítomna téměř ve všech modelech na trhu kancelářských židlí;
 • provádění hardwarových procedur v poloze „nulové gravitace“ (když křeslo pomáhá změnit polohu těla ze sezení na lhaní, snížení zátěže pohybového aparátu) poskytuje možnost dosáhnout největšího účinku;
 • skenování těla je zaměřeno na výběr speciálního programu v závislosti na hmotnosti, výšce a dalších anatomických vlastnostech osoby;
 • specializované vzduchové polštáře provádějí akce „simulátoru protahování“, který se používá při fyzické terapii k obnovení zdraví páteře;
 • Mezi další funkce křesla patří možnost poslechu hudby prostřednictvím DVD nebo MP3 přehrávače; vestavěný ovládací mechanismus pomocí mobilního telefonu, pohodlný stojan pro příjem nápojů.

Masáže

Funkce křesla umožňují uživateli provádět následující postupy:

 • masáž děložního hrdla a zad;
 • hnětení nohou a holení;
 • zmírnění stresu z rukou a předloktí;
 • 3D masáž.

Systémy a typy masážních efektů

Realizaci masáže zajišťují systémové hardwarové postupy využívající mechanismy:

 • váleček;
 • stlačování vzduchu;
 • vibrodisc.

Různorodost programů vložených do „mozku“ masážního křesla poskytuje vliv na problémové body motorického systému, kostry svalů, nervová zakončení. Při nákupu prodejního modelu věnujte pozornost seznamu možných typů dopadů:

 • vibrace;
 • pat;
 • hnětení;
 • poklepávání;
 • poplácení
 • tření;
 • protažení páteře;
 • akupresura shiatsu;
 • válečková masáž;
 • topení pomocí infračerveného záření;
 • postupy stlačování vzduchu;
 • Švédská masáž.

Řízení

Většina modelů masážních křesel má jak ruční, tak automatické ovládání pomocí dálkového ovládání. Některé vývojáře výrobců z Japonska, Německa, Číny jsou vybaveny počítači, který reguluje funkčnost zařízení prostřednictvím smartphonů a mobilních telefonů uživatelů. Software je dodáván s masérem.

Kvalita

Jak si vybrat domácí masážní křeslo tak, aby kritérium "cena-kvalita" vyhovuje potenciální kupující? Vysoké náklady na vybavení znamenají přítomnost hlavních vlastností, které zaručují trvanlivost, kvalitu a efektivitu provedené masáže:

 1. Design. Nejnovější trendy firem, prezentované veřejnosti, jsou elegantní, elegantní, elegantní. Design najde kombinaci lehkých a tmavých barev nábytku s krytem samotného křesla, zefektivněné futuristické siluety těchto poměrně objemných kusů nábytku dávají pocit lehkosti a sofistikovanosti.
 2. Materiál čalounění. Méně než 1% modelů dostupných na ruském trhu je pokryto pravou kůží. Zbývající podíl je moderní nátěr, tzv. Eko kůže. Mezi tyto výhody patří: trvanlivost, přítomnost ochrany proti prachu, schopnost samohojící se formy v případě deformace; dobrá prodyšnost, antialergické vlastnosti.
 3. Odolnost proti opotřebení válečkových masážních mechanismů židle a dostupnost oprav při technických poruchách. Od 4 do 6 ergonomických válečků s pogumovaným povlakem je zajištěna trvanlivost konkrétního modelu po dobu nejméně 10 let. Tento nejdůležitější parametr v kombinaci s motorem je nezbytný při výběru dobrého masážního křesla pro dům.
 4. Kvalita materiálů používaných pro příslušenství a podpora "domácích masérek". Levná masážní křesla jsou vyrobena s použitím tenkého plastu, který může způsobit trhliny s nepřesnou manipulací, náhodným nárazem nebo teplotními rozdíly. Při výrobě dražších variant používají výrobci trvanlivý materiál se speciální ochranou proti poškrábání, skvrnám a nárazům.

Výrobce

Trh s domácími masážními křesly je reprezentován 23 výrobci, kteří nabízejí uživatelům nové a pokročilejší modely. Většina evropských a amerických značek má výrobní závody v Číně, zatímco hlavní kanceláře a projekční kanceláře se nacházejí v zemi původu značky. Mezinárodní certifikační systémy ISO vylučují přítomnost vad nebo vad při výrobě masážních křesel. Proto nápis „Made in China“ není v současné době synonymem nedbalosti a nekvality. Top 10 výrobců masážních křesel:

 1. Yamaguchi (Japonsko) - segment prémiového trhu;
 2. iRest (Čína) - pro spotřebitele střední třídy;
 3. US Medica (USA) - prvotřídní třída;
 4. Casada (Německo) - střední segment kupní síly;
 5. Sensa (Čína) - pro kupce se středními příjmy;
 6. Panasonic (Japonsko) - prémie;
 7. Národní (Japonsko) - prémie;
 8. Anatomico (Itálie) - střední;
 9. Restart (Čína) - průměrná cenová odezva;
 10. Fujiiryoki (Japonsko) - produkty prvotřídní třídy.

Kolik je masážní křeslo

Mezi nejdůležitější vlastnosti při výběru masážního křesla patří cenový ukazatel, který závisí na „propagaci“ a značce, na kvalitě vyrobeného nábytku, jakož i na funkcích prováděných při masáži přístrojů. Počáteční cena základního „nenáročného“ modelu s jednou masážní funkcí pro záda a oblast krční páteře je od 90 tisíc rublů. S přidáním nových funkcí v podobě pasové masáže, 3D objemu, skenování nebo protahování se náklady zvyšují v průměru o 20-40 tisíc rublů.

Ceny výrobků ze středního segmentu, které nabízejí oficiální zástupci výrobních firem v Moskvě a regionu, se pohybují od 78 do 150 tisíc rublů. Prémiová třída bude „tahat“ od 150 do 350 tisíc rublů a superprémiové masážní předměty mohou stát až 1250 tisíc rublů. Ty jsou vyráběny podle individuálních objednávek a jsou často zdobeny zlatým potahem (stojanem) a kameny Swarovski.

Kde koupit

Po rozhodnutí o výběru konkrétního modelu je nutné určit místo (sklad) nákupu. Můžete si koupit masážní křeslo pro domácnost:

 1. Návštěva obchodů nebo výstavních salonů oficiálních distributorů některých výrobních firem. Mezi výhody patří realita a dostupnost kontroly budoucího nákupu, možnost vyzkoušet si masážní křeslo v provozu. Mezi nedostatky lze identifikovat "skryté" příplatky způsobené náklady na zaměstnance a pronájem prostor, stejně jako "skromný" sortiment nabízených na skladě.
 2. V showroomu s více značkami se specializujeme na prodej "chytrých technologií" pro domácnost i kancelář. V tomto obchodě můžete porovnávat a testovat modely masážních křesel od různých výrobců.
 3. Použití služeb internetového obchodu. Tento druh nakupování je jedním z nejrychleji rostoucích v Rusku. Umožňuje ušetřit až 20% nákladů na offline nákupy. Aby nedošlo k získání „kočky v sáčku“, máte vždy možnost navštívit opravdový salon nebo výstavu masážních křesel, poté, co se podíváte na zajímavou možnost. Mezi výhody patří bezplatná doprava a montáž zařízení.

Zjistěte, co je nožní masér, jeho typy a vlastnosti.

Hodnocení masážních křesel

Nabízíme Vám špičku nejlepších a nejoblíbenějších masážních strojů různých výrobců:

Název modelu

Oficiální zástupce značky

Stručný popis

Cena, rub.

Yamaguchi axiom šampaňské

Japonsko

Má více než 500 druhů masáží.

396000-490000

Yamaguchi YA-2800

Japonsko

Vybaven LCD monitorem, má skenovací systém.

216, 000

iRest SL-A30-6

Čína

Maximální hmotnost uživatele - ne více než 100 kg. Provádí válec, kompresi, protahování, akupresuru.

85 000

iRest SL-A31

Čína

69980-95590

US Medica Chicago

Spojené státy

Domácí verze masérky pro kancelářské židle

40, 500

US Medica Infinity 3D

Spojené státy

Vybaven funkcí 3D masáže

340000

Casada bismarck

Německo

Má funkce vibrací, zahřívání, válečku a hrotu

159, 000

Casada Skyliner A300

Německo

4 roky bezplatného servisu. Má režim „nulové gravitace“

299, 000

Sensa RT6291

Čína

Infračervené zahřátí zad, vibrace a kompresní masáž přivedou vaše tělo do zdravého stavu

130000

Sensa RT 9100

Čína

Více než 70 vzduchových kompresních podložek poskytuje kombinaci různých masážních technik.

176, 000

Panasonic EP-MA70

Japonsko

Kombinovaná masáž

272000-450000

Panasonic EP-30002

Japonsko

Scan, všechny druhy shiatsu, inteligentní senzorové systémy

178, 000

NationalEC 380 d

Japonsko

Má funkci Zero-G, ergonomickou strukturu

170000

Národní EC 385 Euforie

Japonsko

Vybaven programy "Antistres", "Kompletní svalová relaxace", "Wake Up"

249, 000

Anatomico amerigo

Itálie

Skenování, poklepávání, strečová masáž

165, 000

Anatomico marco

Itálie

Měkké přistání, 4 hlavní programy, typ nárazu - pat

120 000

RestArt RK-2686

Čína

Vybaven vozíkem ve tvaru S, má schopnost stlačování vzduchu a Shiatsu

110000

RestArt RK-2669

Čína

99000-115000

Fujiiryoki 3700

Japonsko

Má 7 úrovní přizpůsobení.

250 000

Fujiiryoki 3800

Japonsko

Byla zavedena inovativní 4d masážní technologie

338, 000

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: