Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Životní situace se někdy vyvíjí tak, že je nutné najít osobu, o které jsou minimální informace známy. Vymáhání hledání osoby může být mobilní, nebo spíše osobní číslo účastníka. Moderní technologie pomáhají sledovat jeho umístění bez obtíží.

Geolokace podle telefonního čísla

Jak zjistit, kde je člověk? Mobilní operátoři v Rusku v současné době nabízejí službu sledování v reálném čase. Geolokace podle čísla je k dispozici za poplatek a pro její spojení je nutné splnit některé podmínky. Tato možnost vzniká v důsledku skutečnosti, že každý smartphone, když je zapnutý, začne hledat základnovou stanici, se kterou může osoba přenášet data. Přístroje zaznamenávají dobu potřebnou k přechodu signálu z telefonu na stanici. Můžete tak zjistit vzdálenost odběratele.

Díky tomuto systému je možné sledovat počet buněk. Nemůžete jen zjistit, kde se právě nachází, ale také vydláždit cestu. Získání těchto informací bez souhlasu vlastníka není možné, proto si provozovatelé zachovávají právo každé osoby na důvěrnost.

Geolokace je úspěšně využívána rodiči ke sledování polohy dětí. Dobrá pomoc, kterou bude v případě potřeby poskytovat starším osobám. Orgány činné v trestním řízení mají k těmto informacím přístup na požádání, pomáhají při vyšetřování zmizení lidí, pokud neexistuje jiný způsob, jak zjistit, kde se osoba nachází.

Navigátor služby na megafon

Megafon svým zákazníkům nabízí možnost sledovat online lidi. Existuje několik variant:

  • Navigátor (pro všechny jednotlivé uživatele služeb společnosti).
  • Radar (pro uživatele kavkazské pobočky společnosti a obyvatele Belgorodu).
  • Personální kontrola (využívaná komerčními subjekty ke sledování polohy svých zaměstnanců).

Chcete-li aktivovat službu Navigátor z megafonu, musíte odeslat zprávu nebo pomocí požadavku ussd. Uživatel, který má být monitorován, musí navíc dát svůj souhlas. Sledování je možné kdykoliv odmítnout. Z webu kampaně se můžete dozvědět, kde se osoba nachází, prostřednictvím počítače nebo smartphonu, odesláním zprávy nebo stažením speciální aplikace.

Geopoisk Tele2

Chcete-li aktivovat službu Geopoisk Tele2, musíte do zařízení zadat požadavek ussd. Poté byste měli odeslat požadavek s číslem, které má být monitorováno. Platba se provádí denně. Charakteristickým rysem návrhu je, že lze vysledovat pouze klienty této společnosti, zatímco jiní operátoři vás informují o tom, kde jsou uživatelé všech společností.

Servisní lokátor MTS

Jak zjistit polohu osoby? Můžete použít službu MTS Locator. Aplikace není bezplatná, ale nevyžaduje žádná další nastavení, takže je snadné použít všechny miniaplikace. Je k dispozici prostřednictvím SMS, na webových stránkách mobilního operátora a prostřednictvím mobilní aplikace. Můžete povolit volbu „rozvrh řízení“ - a operátor poskytne informace ve stanoveném čase. Mínus může být považován za omezený počet sledování, který určuje maximálně deset uživatelů všech operátorů.

Beeline Mobile Locator

Klienti společnosti mohou využívat službu Mobile Locator od společnosti Beeline. Můžete se připojit a odpojit odesláním SMS. Má několik funkcí:

  • osobu můžete sledovat pouze s jeho souhlasem;
  • počet sledovaných osob nesmí být více než pět;
  • každá nová žádost může být zaslána nejdříve pět minut po předchozím;
  • můžete vidět svou polohu;
  • Chyba ve vzdálenosti na mapě může být až půl kilometru.

Umístění telefonním číslem bez souhlasu účastníka

Na internetu existuje mnoho programů, které nabízejí úder po telefonním čísle bez souhlasu účastníka. Není to tak úplně pravda, protože je nutné nainstalovat tento program na chytrý telefon, který má být monitorován. Je to nezákonné, i když manžel chce následovat svou ženu. Vlastník buňky může navíc vypočítat, že na modulu gadget existuje škodlivý software. Jak určit polohu osoby? Získat s ním souhlas a využít nabídky mobilních operátorů nebo instalovat na mobilní právní program.

Program pro určení umístění účastníka podle čísla mobilního telefonu

Program pro určení umístění účastníka podle čísla mobilního telefonu předpokládá, že zařízení má zapnutou funkci GPS. Buňka by měla být online a měla by mít přístup k internetu. Všechny bezplatné a placené služby v síti, které nabízejí kontrolu místa, kde je osoba na svém mobilním telefonu - nic víc než způsob, jak nalákat peníze z důvěryhodných uživatelů.

Společnost Google nabízí majitelům telefonů se systémem Android nainstalovat speciální aplikaci, která vám pomůže zjistit polohu zařízení v případě krádeže nebo ztráty, stejně jako pomoc při blokování nebo smazání všech dat na dálku. Podobné služby jsou nabízeny pro majitele telefonů iPhone a Windows. Kromě toho můžete nainstalovat speciální aplikaci GPS Tracker, která může sledovat miniaplikaci. Programy jsou legální a bezplatné.

Video: jak najít osobu podle telefonního čísla

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: