Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Fyzická aktivita není jen vyčerpávající trénink, po kterém potřebujete dlouhé zotavení. Udržet dobrý tvar, spalovat tuk, zlepšovat pohodu může být s méně bije na vytrvalost a klouby povolání. Jedním z nich je i svižná procházka, kterou nabízí Leslie Sansonová. Jak to ovlivňuje tělo a jaký je výsledek?

Brisk s Leslie Sansonovou

Vážný sport, který zahrnuje intenzivní trénink, není k dispozici všem. Těhotné ženy, které nedávno porodily, starší osoby, osoby trpící obezitou, nemoci kloubů, křečové žíly - to nejsou všechny skupiny, které si nemohou dát těžké břemeno, a proto hledají alternativní způsob, jak zhubnout nebo udržet tvar. Brisk chůze s Leslie Sansonovou je chytrá volba. Úkolem osoby, která se rozhodla pracovat v tomto směru, je prostě chodit, i když existují některé nuance:

  • Musíte chodit určitým tempem, protože Jedná se o aerobní cvičení, které vyžaduje udržení předem stanovené úrovně pulsu.
  • Existuje 5 kroků, lišících se délkou trvání, tempem chůze a pohyby; volba se provádí podle úrovně školení.
  • Procházky po programu Leslie Sanson je možné doma, což činí tuto techniku ještě dostupnější.
  • Můžete se zapojit do jakéhokoliv oblečení a obuvi (dokonce i naboso), ale pro 4. a 5. krok se doporučují tenisky, protože tam je tempo velmi rychlé, je zde tlak na kolena.

Pokud jde o to, jak chodit podle této metody, je zde navrženo schéma navržené autorem a zaměřené na poučení naprosto nepřipravených osob. Pro ženy a muže je systém chůze stejný. Zatížení vzrůstá týdně, celkově je třeba je zvládnout takto:

  • 1. týden - 6 mil;
  • 2. týden - 7, 5 mil;
  • 3. týden - 8, 5 mil;
  • 4. týden - 10 mil.

Nicméně, lékaři a fitness instruktoři radit, aby stále hodnotit sílu zdravotního stavu: již v 1. týdnu můžete chodit 7-10 mil, dělat denně (místo ranní cvičení). Pokud chcete postavu vyleštit (když nejsou žádné problémy se zdravím / hmotností), můžete si vzít 3-4 krát 5 kroků a zbytek dní strávit v klidu pro 1-2. Pohodlí tohoto programu ve schopnosti kombinovat své komponenty a upravovat je pro sebe. Plus, v nepřítomnosti kontraindikací.

1 km od Leslie Sanson

Ti, kteří mají špatnou vytrvalost, mají obezitu nebo problémy s kolenními klouby, se doporučuje začít ztrácet váhu a trénovat svaly s míle s Leslie Sansonovou. To je téměř ranní cvičení, které trvá 20 minut a má klidné tempo chůze. To může být provedeno pod sledováním své oblíbené série nebo při vaření, protože stačí chodit. Navíc můžete posílit ruce jednoduchými cvičeními s elastickou páskou. Výsledek této fáze je výraznější při zlepšování pohody, než ve vztahu ke ztrátě hmotnosti.

2 km od Leslie Sanson

Cítíte, jak stoupá puls, a začnete ztrácet kalorii pouze z této fáze, která již nepředpokládá snadnou procházku s krokem na místě. 2 míle s Leslie Sanson je 33 minut cvičení, po kterém se cítí svaly nohou a břišní svaly, tam je mírná únava. Začátečníci v odpovědích na program z Leslie zmínit, že na konci chůze potu dochází, ale stále není žádné další zatížení, proto je tato fáze také povoleno jako výchozí bod pro začátečníky.

3 km s Leslie Sanson

V nepřítomnosti vážných problémů s nadváhou a zdravím a dobrého zdravotního stavu můžete začít chodit na hubnutí ve fázi „3 míle s Lesley Sansonem“. Délka této lekce je 51 minut, během které budete chodit téměř 5 km. Jsou zpracovávány nohy, břišní svaly a v menší míře i ruce Rychlost je rychlá, může se začít dýchat, cvičení se stává obtížnějším: budete muset chodit v různých směrech, při chůzi, houpání, pohybu rukou jako tradiční fitness.

4 km s Leslie Sansonem

V tomto bodě budete chodit 6, 4 km za hodinu. Zaměstnání je zaměřeno buď na ty, kteří mají předchozí lekce, nebo na lidi s původně dobrým svalovým tónem a zdravotním stavem. Pohyby doplňující chůzi jsou složitější, tempo se výrazně zvyšuje, zatížení má průměrnou intenzitu. Po 4 míle s Leslie Sansonovou se člověk může už v první polovině lekce unavit, takže neustálé střídání cvičení a hudby je rozptýlení.

5 km s Leslie Sanson

Poslední stupeň je obtížný a velmi intenzivní ve stupni zatížení, trvá hodinu a 10 minut. Brisk chůze je pravidelně nahrazována snadným chodem a potřeba provádět jednoduchá cvičení není zrušena. 5 km s Leslie Sanson je vynikající náhradou za fitness v posilovně, a pro tuto krátkou dobu, 500 až 750 kcal jsou spáleny (určené počáteční tělesné hmotnosti). Poslední etapa chůze vážně funguje přes dýchací systém, trénuje cévy, dává zatížení kloubům, takže je pro začátečníky nežádoucí začít s ním.

Video: Krokování s Leslie

Recenze

Rita, 29 let

Po narození své dcery se na půl roku shromáždila, aby začala proces obnovy, dokud mě nezajistí program Leslie Sansone. Začal jsem s první míli, držel jsem dítě v náručí (neudělal jsem cvičení, jen jsem šel) a po týdnu jsem si všiml, že to trvalo 1, 5 kg. Přesunul se na 2. míli, za měsíc každodenního tréninku dosáhl 4. místa.

Alena, 51 let

Nikdy se vážně nezabývali sportem a nemysleli by na to, že by začal, kdyby lékař nedoporučoval zvyšovat úroveň fyzické aktivity. Dcera doporučila chodit na Sansona, dokonce to začala se mnou. Program je skvělý! Bez zbytečného stresu se ve druhé etapě podaří chodit. Do 3 týdnů jsem se zapojil, mám v plánu zvládnout další krok.

Polina, 24 let

Díval jsem se na kamarádky, které běhají v posilovně, hodnotí její postavu v zrcadle, rozhodl se, že budu potřebovat rozvíjet svaly. Pro počáteční fázi jsem se vydal z Leslie Sanson, hned ze čtvrtého kroku. Vesele, k příjemné hudbě, něco jako fitness, prostě úplně non-stop. Dobře fungují nohy, hýždě (zejména když hodíte kolena nahoru).

Karina, 30 let

Hodně pozitivních recenzí se zřejmými změnami na fotografii mě donutilo naučit se slavnou procházku z Leslie. Střídám 3-4 etapu s domácím silovým tréninkem a na první pohled jsem si také udělal první při sledování filmu, když se nudím. Výsledkem co do objemu je ztráta 2 cm v pase a 4, 5 cm v bocích za měsíc, pro mě je to velký průlom.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: