Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Testosteron má velký význam v životě obou pohlaví. Muž s nedostatkem tohoto hormonu se promění v ženský tvor, snižuje svalový tonus, úroveň síly, sexuální aktivitu. Nízký obsah hormonu u žen vyvolává řadu problémů s reprodukčním systémem, což vede k neplodnosti. Přirozenou cestou k dosažení správné hormonální rovnováhy budou potraviny, které zvyšují testosteron. Jaké to je, jak těžké je vstoupit do stravy nových jídel?

Jak zvýšit hladinu testosteronu v krvi

Zrychlený běh moderního života, touha mít čas všude - to vše je začarovaný kruh. Lidé, kteří se pohybují ve svém rámci, ztrácejí své zdraví a mužské hormony jsou jeho nedílnou součástí. Nízké hladiny hormonů jsou způsobeny špatnou volbou životního stylu. Chcete-li tento problém vyřešit, použijte 2 metody:

  1. Drog - na otázku, jak zvýšit produkci testosteronu, reaguje pomocí jeho syntetických protějšků. Taková hormonální terapie často vede k nejvíce negativním důsledkům.
  2. Přírodní - stimuluje hormonální hladiny prostřednictvím vyvážené stravy, fyzické námahy, zdravého spánku.

Metoda léků je dobrá rychlost, ale obrovský seznam nežádoucích účinků by měl zastavit rozumnou osobu. Zvýšený testosteron u mužů v důsledku užívání anabolických steroidů je častý jev, doprovázený stresem, vysokým rizikem rakoviny, vypadávání vlasů na hlavě.

Přirozená metoda je šetrným a účinným prostředkem pro normalizaci hormonální nerovnováhy. Obecná pravidla pro dosažení těchto cílů jsou následující:

  • Maso, zelenina, zelenina jsou skvělými produkty pro potenci a testosteron. Pokuste se použít produkty pro mužskou sílu v surovém.
  • Zvyšte fyzickou aktivitu, dobu spánku.
  • Preferují přírodní potraviny, bez přidání stabilizátorů, konzervačních látek a dalších chemikálií.
  • Vzdejte se kávy, alkoholu, cigaret.

Co potraviny zvyšují testosteron

Ve wellness programu je třeba věnovat zvláštní pozornost produktům, které zvyšují hladinu testosteronu. Samotný hormon není v produktech obsažen - syntetizuje se s jejich pomocí. Proteiny, zinek, vitamíny skupiny B - stavební základ. Jak zvýšit testosteron? Dieta ve spojení s aktivním životním stylem tento problém vyřeší a pozoruhodně posílí imunitní systém těla.

Název produktu (skupiny výrobků)

Vlastnosti

Červené maso

Obsahuje živočišné bílkoviny používané pro stavbu nových tělesných buněk.

Zelenina

Jsou to „dodavatelé“ vitamínu C, draslíku, kyseliny listové - nejdůležitějších prvků metabolických procesů organismu.

Mořské plody

Produkty, které zvyšují testosteron. Mít velké množství zinku.

Zeleň

Složení zeleniny zahrnuje vitamíny, minerály, antioxidanty. S jejich pomocí bojuje tělo proti nemocem a struskám.

Luskoviny

Produkty, které rychle zvyšují testosteron.

Kyselé mléko

Vzhledem k přítomnosti fosforu zvyšuje vitamin D produkci mužského hormonu.

Matice

OMEGA-3 mastné kyseliny jsou dodávány do těla.

Ovoce

Somatropin, pocházející z ovoce, se aktivně podílí na budování svalů.


Udělej jí křičet pro radost!
Tento lék je řešením všech potenčních problémů.
Další informace!

Video: jak zvýšit testosteron

Jak zvýšit hladinu testosteronu u mužů? Toto video vám poví o organizaci denní stravy, s ohledem na položku "produkty, které stimulují produkci testosteronu". Obiloviny, maso, ovoce - co potřebujete k dosažení výsledků? Jaký je přínos olivového oleje? Měl bych dát do stravy z mořských plodů? Jakou chorobu zelí zachrání? Všechny odpovědi ve videu! Naučíte se kombinovat chutě, objevovat nové produkty. Hormonální nerovnováha již nebude hlavním problémem ve vašem životě. Naučte se vše o hormonu testosteronu u žen.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: