Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Světlana MarkováKrása je jako drahý kámen: čím jednodušší, tím vzácnější!26. srpna 2015

Najít účes je někdy těžké. Vhodná forma stylingu je klíčem k úspěchu ženy, protože dokáže jak skrýt nepravidelné rysy obličeje, tak je ještě více zdůraznit. Výběr účesu pro oválný obličej by proto měl být brán vážně, aby nedošlo k prodloužení brady nebo zaměření na vady vzhledu.Majitelé tohoto typu obličeje by měli objevit svůj styl, zkoušet a experimentovat, jen tak je možnost vybrat si dokonalý účes, který dívku ozdobí a podtrhne její krásu.

Jak vybrat účes pro oválný tvar obličeje

Málokdy se najdou ženy, které by nerady něco změnily na svém vzhledu: některé se nelíbí uši, jiné čelo, jiné oči nebo lícní kosti. Se správným účesem a dobrým make-upem je možné skrýt některé nedostatky vašeho vzhledu tím, že se zaměříte na atraktivnější části obličeje. Takže příliš velké, odstávající uši mohou být skryty pod vlasy - k tomu volí objemné, vlnité střihy, přičemž délka není podstatná, hlavní je příliš nerozevírat obličej.

Jaký účes udělat na oválném obličeji? Příliš velké rysy obličeje, například velký nos, jsou patrné při výběru velmi krátkých nebo dlouhých účesů.Proto je v takových situacích lepší zastavit se na účesu střední délky (asi po ramena). Vizuálně hladké rysy obličeje dlouhá rovná ofina. Mnoho dívek se stále obává vysokého nebo naopak nízkého čela. Ofina ji pomůže schovat: takže v prvním případě by měla být rovná, pohodlné délky, ve druhém bude lepší, když se vyčeše na stranu.

Než se rozhodnete, jaký účes udělat s oválným obličejem, měli byste věnovat pozornost věku ženy, ne nadarmo se říká: "Čím starší žena, tím kratší vlasy." Krátké účesy dělají své majitele mnohem mladší - pamatujte alespoň na Sharon Stone. Bujné a dlouhé vlasy nevypadají tak dobře na zralých ženách, ale jsou skvělé pro mladé dívky. Co se týče ofiny, hodí se pro jakýkoli věk.

Nezapomeňte na postavu ženy. Účes by měl dokonale zapadnout do obrazu dívky. Dlouhé vlasy jsou ideální pro vysoké dívky a krátké vlasy jsou ideální pro krátké, zatímco stojí za zvážení, že příliš krátké střihy nemohou nosit plné dívky, dále se zaměří na váhu.Ofinu je třeba zvolit v závislosti na konstituci těla: dlouhá hustá ofina nebude vyhovovat majiteli objemných forem, je lepší ji profilovat a učesat na jednu stranu.

Jaké střihy sluší oválnému obličeji

Vždy se věřilo, že oválný obličej má ideální tvar, takže tomuto typu sedne téměř každý účes s ofinou nebo bez, různé partie. Věnují větší pozornost vlasům: husté a vlnité kudrlinky přispívají ke střihům s důrazem na objem a ploché linie ozdobí dívky s tenkými vlasy. Nezapomeňte, že hodně záleží na profesionalitě mistra, proto dámské střihy pro oválný obličej nejlépe provede kvalifikovaný kadeřník.

Cascade

Střih je v poslední době velmi populární, zejména mezi majitelkami dlouhých vlasů, protože styling takového účesu je snadný pomocí fénu a hřebenu.V minulé sezóně i oblíbené náměstí ustoupilo kaskádě. Faktem ale je, že bývalý oblíbený se na rozdíl od tohoto účesu nedoporučuje dívkám s kudrnatými vlasy. Kaskáda se stala standardem přirozené ženskosti, zbavuje se zbytečné přísnosti pomocí roztrhané koruny ve vlasech a dává atraktivní nedbalost.

Žebřík

Vypadá stylově a elegantně s žebříkem pro stříhání oválného obličeje. Účes drasticky změní vzhled, aniž by ztratil délku vlasů. Styl střihu pocházel ze 70. let, dnes je na vrcholu své popularity. Žebříček nepůsobí příliš vintage, dokázal skvěle zapadnout do mnoha moderních účesů, ve kterých zachovává klasický vzhled nebo dodává vlasům punc romantiky.

Kare

Jedním z nejmódnějších účesů všech dob byl bob.Legenda říká, že Kleopatra byla první ženou, která měla takový účes. Luxusní vlasy staroegyptské královně krásně padaly přes ramena a dlouhá ofina dodávala jejím očím zvláštní výraznost a jakési kouzlo. Po vzoru Kleopatry, mnoho dívek hledá pozornost od mužů tím, že dělá takový účes. A dělají to velmi dobře, protože náměstí vypadá atraktivně v jakémkoli prostředí.

Cesson

Tento účes se stal legendou v kosmetickém průmyslu. Sesson se poprvé objevil v 60. letech minulého století. Tvůrcem byl kadeřník Vidal Sassoon, jehož jméno se stalo názvem účesu. V té době anglický stylista učinil skutečný objev a zničil mýtus, že vlasy potřebují bohatý a pečlivý styl pro objem. Nyní je účes zpět v trendu a zachoval si svou původní techniku, ale může to udělat pouze špičkový stylista nebo kadeřník.

Pixie

Název střihu je z angličtiny přeložen jako "víla" nebo "elf" . A skutečně, dívka, která se rozhodla dát sbohem dlouhým vlasům, se stane jako tato malá pohádková postava. Pixie účes je ideální pro oválný obličej a dlouhý krk. Své majitelce také dodává jisté chlapské nadšení, takže vypadá mladší. Účes je ideální pro dívky, které rády mění svůj vzhled z uhlazeného ženského na rozcuchaného rockera pouze jedním stylem.

Garson

Tento účes existuje již více než 100 let a v roce 2019 je zpět v módě. Garcon je perfektním řešením pro neposlušné a tenké prameny. Účes vám umožní experimentovat a proměnit se z rozcuchané, odvážné krásy v okouzlující dámu. Garcon nemusí být pro krátké vlasy odstupňován, rysem účesu jsou profilované spánky, zadní část hlavy a ofina.Nedostatek jasnosti, hravé prameny dodávají ženě stylovější a svěží vzhled.

Krátký bob

Ženy, které chtějí vždy zůstat v módě, ale zároveň nevěnují mnoho času stylingu, je vhodný bob účes. Značnou oblibu si získala díky Victorii Beckham, která tento střih v poslední době preferuje. Krátký bob je ideální pro dívky s jemnými rysy a tenkým krkem. Účes krásně orámuje obličej a dodává vlasům objem. Účes vypadá elegantně a stylově.

Stupňovitý střih pro jemné vlasy

Stupňovité střihy pro oválné tváře a jemné vlasy jsou skvělým řešením, protože vytvářejí extra objem, který této struktuře velmi chybí. Existuje mnoho účesů tohoto typu, hlavní věc, kterou je třeba si zapamatovat, je, že při jejich výběru pro přidání objemu tenkým vlasům se ředění neprovádí, protožej. decimace je v tomto případě nepraktická. Díky schopnosti přidat objem tenkým vlasům jsou vrstvené účesy velmi oblíbené, asymetrické možnosti vypadají obzvlášť dobře.

Videorecenze střihů a stylingu pro oválný obličej

Oválný obličej otevírá skvělé možnosti pro experimenty s účesy. Většina střihů je pro ženy tohoto typu ideální. Po zhlédnutí krátké videorecenze, která ukazuje spoustu možností účesu, pochopíte, že majitelům oválného obličeje bude vyhovovat téměř každý z nich. Hlavní je odvaha a schopnost přijmout svou novou image, přidat jí akcenty.

Střihy a styling pro oválné tváře

Fotka módních střihů pro oválný obličej 2017

Dobrý účes je polovina úspěchu na cestě k úspěchu v ženské přitažlivosti. Při výběru účesu chcete, aby dokonale seděl na obličeji a byl samozřejmě v módě.V trendech roku 2019 dlouhé i krátké vlasy: kaskáda, bob, krátký bob, žebřík, sesson, garcon, pixie. Většina účesů se velmi snadno upravuje, ale vypadají velmi stylově, žensky, elegantně. Kde přestat, preferujte krátké nebo dlouhé vlasy - volba je na vás. Měňte se, experimentujte, ale vždy zůstaňte v trendu.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: