Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Otázka hubnutí dnes, mnoho dívek je zmatených, takže příprava chrómu z touhy po sladkostí je velký zájem. Tento nástroj není toxický, dobře vstřebává, pomáhá v boji proti diabetu, ateroskleróze, metabolismu sacharidů a obezitě.

Pikolinát chromitý pro hubnutí

Pokud se domníváte, reklama, pak tento nástroj ovlivňuje metabolismus, díky kterému osoba, která to, začíná zhubnout bez dalšího úsilí. Jakýkoliv lék však vyžaduje dodržování diety a určité fyzické aktivity. Pokud používáte pouze chrom pro hubnutí pilulek nebo kapek, pak nelze dosáhnout požadovaného účinku. Kromě toho je důležité se zaměřit na to, jak lék ovlivňuje lidské tělo.
Pikolinát chromitý pro hubnutí poskytuje následující:

 1. Udržuje normální hladinu cukru.
 2. Normalizuje metabolismus sacharidů. Tento indikátor je důležitý pro hubnutí.
 3. Při intenzivním zatížení je zachována normální funkce všech systémů karoserie. Školení může vést k nedostatku důležitých látek v těle, takže chrom vitamíny prospěch sportovců.

Pikolinát chromitý - manuál

Než si koupíte v lékárně a začnete pít pilulky nebo kapky pikolinátu chromitého, měli byste se poradit se svým lékařem. Takový lék by měl předepisovat pouze odborník s přihlédnutím ke zvláštnostem těla každého pacienta. Aktivní složky léčiva mohou způsobit poškození, bolest žaludku, závratě, průjem nebo alergickou reakci. Biologickou přísadu si můžete koupit v kapslích nebo v tekutině, 25 a 50 ml na láhev. Návod k použití pikolinátu chromu závisí na formě uvolnění.

Doporučení pro použití tohoto nástroje jsou zpravidla obsažena v balení. Užívejte dietní doplňky po dobu 15 minut před jídlem, 1-2 tablety (nebo 10-20 kapek). Kurz trvá 10 až 30 dnů. I když lék nemá toxický účinek, stojí za zmínku, že u lidí, kteří mají slabý nervový systém nebo mají problémy se srdcem, by měla být indikovaná dávka snížena. Ti, kdo se rozhodnou pít tento prostředek prevence, mohou snížit dávku o polovinu.

Pikolinát chromitý - složení

Typicky, tento nástroj je předepsán pacientům, kteří mají diagnózu, jako je diabetes nebo nedostatek chromu v těle. Název doplňku stravy může být odlišný, například, Turamin Chrome nebo Turboslim "Kontrola chuti k jídlu". Účinnost prostředků zajišťují účinné látky, které tvoří pikolinát chromitý a jeho analogy:

 • trivalentní forma chromu - 0, 2 ml;
 • kyselina pikolinová;
 • rýžová mouka;
 • celulóza;
 • rostlinné stearáty.

Pikolinát chromitý - dávkování

Je důležité věnovat pozornost doporučenému dávkování kapek nebo tobolek. Jmenován lékařem po laboratorním výzkumu. Optimální dávkování je pikolinát chromu - 2 kapsle denně před jídlem. Opakujte příjem dvakrát. Kapalný biologický doplněk vezme 10-20 kapek s jídlem. Nesmíte překročit maximální denní dávku 1 ml (200 μg účinné látky). Chudí pacienti v léčbě dávky obezity předepsané dietologem.

Pikolinát chromitý - vedlejší účinky

Tento doplněk prošel klinickými studiemi a velmi zřídka způsobuje nepříjemné příznaky po požití, protože se jedná o bezpečné léky. Nicméně stojí za zmínku následující vedlejší účinky pikolinátu chromu, které se někdy vyskytují:

 • nevolnost;
 • bolest hlavy;
 • otrava jídlem;
 • dyspeptické poruchy;
 • nadýmání;
 • alergie.

Pikolinát chromitý - kontraindikace

Některé dívky mohou začít užívat prášky bez svolení, nemyslet na to, co jim může ublížit. Přípravek by měl předepsat lékař, pokud je to indikováno. Například, nemůžete vzít to těhotným ženám a kojícím matkám. Kromě toho stojí za zmínku následující kontraindikace pikolinátu chromu:

 • selhání ledvin;
 • onemocnění jater;
 • těžký diabetes;
 • nesnášenlivost komponenty.

Cena pikolinátu chromu

Za prvé, ti, kteří jsou na dietě a zabývají se sportovním tréninkem, tento nástroj přitahuje nízkou cenu. Můžete si koupit chróm léky v lékárně v různých formách, což výrazně ovlivňuje náklady. Nejoblíbenější varianta - tablety Solgar (obvykle 90 kusů v balení). Cena se pohybuje od 330 do 1300 rublů, v závislosti na výrobci. Tekutá forma za cenu mnohem nižší než kapsle - asi 250-350 rublů po 50 ml.

Pikolinát chromitý - analogy

Moderní lékárny nabízejí mnoho podobných léků pro hubnutí a léčbu různých onemocnění. Liší se znaky výroby a formy uvolnění. Je nutné zdůraznit následující analogy pikolinátu chromu:

 1. Multi-tabs - vitaminový komplex.
 2. Turboslim "Appetite Control" - suspenze pro hubnutí.
 3. Supradin - komplex vitamín-minerál.
 4. Kapky Fat-X.

Video: chromové přípravky ze sladkých

Recenze

Anna, 26 let

Jsem sladký zub a pro mě je to obrovský problém. V posledních několika letech získala láska k sladkostem patologickou podobu. Abych nepěstoval tuk z mé obživy, rozhodl jsem se pokusit se vzít chróm do pilulek. Domníváme-li se, že touha po sladkostí a dortech se významně snížila, pak můžeme vyvodit závěr o účinnosti nápravy.

Olesya, 31 let

Četl jsem recenze o kapslích obsahujících chrom, rozhodl jsem se to zkusit (pil jsem 3-4 instrukce denně podle instrukcí). Nic moc jsem si však nevšiml. Tablety pomáhají snížit hladinu cukru v krvi, ale nemám rád sladkosti, takže pro mě Picolinate nesedí. Jako doplněk k jiným drogám a sportu je účinný, ale ne odděleně.

Christina, 34 let

Začal brát Picolinate a aktivně trénovat, jak zhubnout po porodu. Je to levná droga s dobrými recenzemi. Po dobu 1 měsíce trvalo 2 kg, takže jsem byl spokojen s prášky. Domnívám se však, že ztráta hmotnosti se stává účinným integrovaným přístupem: dietou, cvičením - všechno je důležité.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: