Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Dnes má farmaceutický trh spoustu léků, které pomáhají v boji proti obezitě. Ne všechny účinné pilulky na hubnutí jsou drahé - v lékárně si můžete koupit levné, ale ne méně účinné prostředky. Aby bylo možné se zbavit zbytečných kilogramů bylo prospěšné, a zakoupené doplněk nezpůsobil nenapravitelné škody na zdraví, před použitím jakékoliv pilulky, měli byste se poradit se svým lékařem a pečlivě studovat pokyny pro lék.

Jaké pilulky pomáhají zhubnout

Ačkoli moderní medicína udělala obrovský krok kupředu, vysokorychlostní tablety ještě neexistují. Neexistuje žádný pilulku, která by za jeden nebo dva dny nebo dokonce týden pomohla dát tělo do pořádku a odstranit ze stran to, co člověk v průběhu let získává. Ztráta hmotnosti je úkol, který je třeba řešit komplexně:

 • Jděte na správnou vyváženou stravu. Mějte přísný výpočet kalorií, tam je zlomek 5-6 krát denně v malých porcích.
 • Sledujte pitný režim a vypijte nejméně dva litry vody denně.
 • Vede aktivní životní styl. Jděte pěšky, přihlaste se do nejbližšího fitness centra nebo si udělejte gymnastiku doma.

Pilulky na hubnutí se používají jako pomoc při léčbě obezity, ale ne jako hlavní léky. Jsou jmenováni praktickým lékařem nebo odborníkem na výživu v závislosti na individuálních vlastnostech organismu a ukazatelích testů. Prášky urychlují proces ztráty nadváhy a normalizují metabolismus. V závislosti na složení a principu akce jsou všechny léky rozděleny do dvou typů:

 • činidla se syntetickými složkami;
 • vyvinutých na základě přírodních složek.

Syntetický

Tato skupina levných léků na hubnutí s chemickým složením zahrnuje téměř všechny léky prodávané v lékárnách. Tyto léky jsou předepisovány pouze lékařem a jsou často vydávány na lékařský předpis. Podle mechanismu účinku jsou syntetické látky rozděleny na:

 • Diuretika - zvyšují vylučování moči z těla, snižují obsah tekutin v tkáních a serózních dutinách (abdominální). Hlavními účinnými látkami diuretik jsou deriváty kyseliny sulfamoylantranilové a dichlorfenoxyoctové, benzodiazepin, spironolakton, triamteren, inhibitory karboanhydrázy.
 • Psychotropní léky - ovlivňují centrum nasycení v mozku, potlačují chuť k jídlu, stimulují činnost nervového systému, častěji způsobují poranění srdce. Hlavní složkou takových levných prostředků pro hubnutí je sibutramin.
 • Fondy se syntetickými hormony a potlačení hladiny cukru v krvi - se používají k léčbě onemocnění endokrinního systému. Úbytek hmotnosti je vedlejším účinkem této skupiny léčiv. Hlavními účinnými látkami hormonálních tablet jsou trijodthyronin, metmorphin, fluoxetin.

Léky jsou velmi účinné, ale mají řadu vedlejších účinků a široký seznam kontraindikací. Lékaři preferují tento způsob léčby obezity pouze tehdy, když konzervativní prostředky nepomáhají nebo pacient má závažné abnormality ve fungování vnitřních orgánů nebo systémů, které zabraňují hubnutí.

Rostlinné

Homeopatické léky na hubnutí a doplňky stravy (biologicky aktivní potravinové doplňky) se liší od lékařských přípravků tím, že nebyly původně určeny pro léčbu jakýchkoliv nemocí a obsahují přírodní složky. Bylinné přípravky mají laxativní, diuretický účinek nebo jsou stimulanty nervového systému díky obsahu zeleného čaje nebo guarany. Některé typy potravinových doplňků potlačují chuť k jídlu kvůli naplnění žaludku vlákny nebo málo rozpustnými vlákny.

Všechny homeopatické prostředky, které podporují hubnutí, lze obvykle rozdělit do dvou typů:

 • Oficiální dietní doplňky - můžete si koupit takové účinné pilulky na hubnutí v lékárnách. Mají certifikát kvality a "transparentního" složení, ale méně účinný ve srovnání s léky na léčbu obezity.
 • Síť - znamená prodávané „ručně“, prostřednictvím systému síťového marketingu nebo v internetových obchodech. Nemají vždy certifikát kvality a povolení k prodeji. Často jsou ve složení těchto doplňků stravy amfetaminy a psychotropní látky.

Absolutně bezpečné, účinné a levné potravinové doplňky neexistují, ale vedlejší účinky takových látek jsou mnohem nižší než u syntetických analogů. Časté následky při užívání doplňků:

 • průjem;
 • žaludeční nevolnost;
 • nespavost;
 • bolesti hlavy;
 • nervózní podrážděnost;
 • alergické reakce.

Prášky na hubnutí

V lékárnách, obchodech se sportovní výživou má internet obrovský rozsah levných a účinných prostředků na podporu hubnutí. Všechny jsou konvenčně rozděleny do několika skupin, z nichž každá má na lidský organismus odlišný účinek. Před nákupem, pečlivě zkontrolujte složení, návod k použití, stále dobře konzultovat s odborníkem na výživu. Pro použití při hubnutí:

 • diuretika;
 • anorektika;
 • blokátory sacharidů a tuků;
 • nutraceutika (pro kompenzaci nedostatku vitamínů, mikroprvků);
 • hořáky na tuky;
 • očistit střeva.

Diuretika

Diuretika jsou dostupná s rostlinnou nebo syntetickou kompozicí, ale vždy mají stejný účinek - zvyšují množství moči, vylučují tělesné tkáně z tekutiny. Jejich nevýhodou je, že ztráta hmotnosti je dočasná - jakmile se vzdáte léků, vrátí se kilogramy. Často tělo reaguje negativně na ztrátu tekutin: třes rukou se objeví, svalová slabost a kardiovaskulární systém je narušen. Nízká a účinná diuretika zahrnují:

 • Furosemid je silným diuretikem s rychle se vyvíjejícím účinkem. Orientační náklady na balení 50 karet. - 20 rublů. Když edém předepsal 40 mg léku 1 krát denně. Furosemid se nedoporučuje užívat déle než tři dny, protože se ztrátou tekutin se tělo zbaví draslíku, hořčíku vápenatého. To může způsobit různé vedlejší účinky ze všech tělesných systémů a může být předepsán pouze lékařem.
 • Veroshpiron - draslík šetřící diuretikum. Cena jednoho balení kapslí 20 ks. - 94 rublů. Chcete-li se zbavit otoků předepsaných 100-200 mg ve 2-3 dávkách, v průběhu 5 dnů. Veroshpiron může vyvolat selhání ledvin, nevolnost, zvracení, alergickou reakci.

Anorektika

Léky tohoto druhu ovlivňují saturační centrum v mozku. Inhibují receptory chuti k jídlu, čímž pomáhají vyhnout se přejídání. Anorektiki jmenován pro tvorbu správné stravovací návyky pacienta a normalizaci metabolismu při komplexní léčbě obezity. Mezi širokou škálou účinných léků lze identifikovat:

 • Goldline - tobolky sibutraminu. Průměrná cena v Moskvě je 1970 rublů pro 3 blistry po 10 kusech. Pomáhají zvyšovat pocit nasycení, snižují potřebu potravy pro tělo. Goldline se podává perorálně 10 mg 1krát denně. Délka léčby je až 4 týdny. Lék často způsobuje nespavost, sucho v ústech, závratě a zácpu. Má široký seznam kontraindikací, takže jsou k dispozici pouze na lékařský předpis.
 • Reduxin - modré želatinové kapsle. Průměrná cena v Moskvě je 1600 rublů. Léčivo ovlivňuje produkci serotoninu a norepinefrinu, čímž blokuje pocit hladu. Doporučená dávka je 10 mg denně. Délka léčby je 4 týdny. Kontraindikace, vedlejší účinky a podmínky prodeje jsou podobné léku Goldline.

K čištění těla

Takové léky pomáhají zhubnout v důsledku čištění střev od toxinů, toxinů, karcinogenních látek. Vezměte potřebu očistných léků pod dohledem lékaře. Mohou vyvolat dysbakteriózu, průjem, zažívací potíže. Od levné, ale účinné prostředky pro čištění střev jsou přiděleny:

 • Bisacodyl je projímadlo. Cena v lékárnách - od 31 str. Působí nepříjemně na receptory střevní sliznice a zvyšuje peristaltiku. Bisacodyl se užívá perorálně před spaním nebo před snídaní, 5-15 mg po dobu nejvýše tří dnů. Pacienti je dobře snášeni, nežádoucí účinky se vyskytují velmi vzácně. Bisacodil je kontraindikován při akutních střevních onemocněních, zánětlivých onemocněních močových cest, s individuální intolerancí.
 • Fitolax - hubnutí prášky jsou účinné, ale levné. Průměrná cena za balení je 20 ks. - 199 s. Mají projímavé, protizánětlivé a protikřečové účinky. Fitolax užívá 1-2 tobolky v noci, v průběhu 14 dnů. Nástroj je jedinečný v tom, že nezpůsobuje vedlejší účinky a seznam kontraindikací zahrnuje pouze těhotenství a přecitlivělost na přípravek.

Nutraceuticals

Jedná se o skupinu levných a účinných doplňků stravy, které pomáhají spalovat podkožní tuk. Složení komplexů je různé a kromě složek na spalování tuků obsahují užitečné stopové prvky a vitamíny. Nutraceutika zaplňují volný prostor žaludku vlákny, způsobují pocit nasycení, pomáhají odstraňovat balastní látky z těla. Mezi levné doplňky na spalování tuků patří:

 • Mikrokrystalická celulóza (MCC) od firmy Evalar Ankir-B. Náklady v Moskvě - od 150 rublů. Léčivo obsahuje dietní vlákninu, která při vstupu do žaludku nabobtná a způsobuje pocit sytosti a snižuje objem porcí. MCC hubnutí vzít 3-5 kapslí 3 krát denně po dobu jednoho měsíce. Vedlejší účinky a kontraindikace doplňků stravy nejsou v návodu uvedeny.
 • Tropicana Slim Garcinia. Cena za balení - 320 rublů. Žvýkací tablety potlačují hlad, podporují spalování podkožního tuku. Tropicana Slim užívá 1 kapsli půl hodiny před jídlem dvakrát denně po dobu jednoho měsíce. Lék nelze použít během těhotenství a kojení.

Spalovače tuků

Spalovače tuků jsou často vyráběny na základě rostlinných výtažků. Zrychlují metabolismus, ovlivňují vstřebávání lipidů vstupujících do žaludku jídlem. Aby byly spalovače tuků účinné, měly by být kombinovány s fyzickou aktivitou a správnou výživou. Se sedavým životním stylem výsledek nebude znatelný. Levné spalovače tuků zahrnují:

 • Lida - čínština znamená pro hubnutí, založený na sibutraminu. Ovlivňuje centra nasycení mozku, urychluje metabolismus, má slabé močopudné vlastnosti. Lida užívá 1 tobolku 1 krát denně 20 minut před jídlem po dobu jednoho měsíce. Doplňky nezpůsobují významné vedlejší účinky, ale jsou kontraindikovány v těhotenství, zvýšeném tlaku, během laktace. Náklady v lékárnách - 1200 p.
 • Orsoten je levný spalovač tuků, který potlačuje hydrolýzu tuku v zažívacím traktu. Průměrné náklady na balení - 789 s. Orsoten pro hubnutí vzít 1 čepice. 1 krát denně. Trvání léčby není delší než dva roky. Lék má mnoho vedlejších účinků, je kontraindikován v těhotenství, cholestáze a je uvolňován pouze na lékařský předpis.

Blokátory uhlíku

Mechanismus účinku blokátorů je inhibice produkce enzymů, které štěpí sacharidy a tuky. Aktivní složky potravinových doplňků jsou spojeny s enzymy s potravinovými složkami a odstraňují je z těla v nezměněné formě, v důsledku čehož dochází ke ztrátě hmotnosti. Efektivní blokátory zahrnují:

 • Turboslim Alpha. Lék urychluje metabolismus, zabraňuje vstřebávání sacharidů, rozkládá tuky. Cena balení - 1200 p. Dávkování Turboslim - 2 tab. 1 krát denně. Doba užívání - 1 měsíc. Lék nezpůsobuje zjevné nežádoucí účinky, ale je kontraindikován v těhotenství.
 • Glucophage je hypoglykemický lék, který stojí až 125 r. Snižuje citlivost organismu na inzulín, zpomaluje vstřebávání glukózy, snižuje celkový cholesterol v krvi. Standardní dávka je 500 mg 2-3 krát denně po jídle. Léčbu zvolí lékař. Vzhledem k mnoha kontraindikacím je Glucophage k dispozici na lékařský předpis.

Jak zhubnout na pilulky

Při nákupu jakéhokoliv prostředku pro hubnutí je v první řadě nutné porozumět instrukcím, určit, jak lék užívat, zda je vhodný pro řešení vašeho problému. Nezapomeňte se poradit s lékařem nebo odborníkem na výživu, provést nezbytné testy. Tablety pijte přesně podle návodu, nepřesahujte dávku a dobu trvání léčby. Pro účinnost, kombinovat low-cost léky s mírným cvičením, vyvážení stravy, odstranění tukových potravin a snížení obsahu kalorií nádobí.

Co jsou nebezpečné pilulky na hubnutí

Pokyny pro každou pilulku vždy obsahují sekci, kde jsou uvedeny možné kontraindikace. Často se jedná o onemocnění kardiovaskulárního systému, centrálního nervového systému, jater, ledvin. Kromě toho složení mnoha léčiv zahrnuje farmakologické látky, které mohou způsobit různé negativní reakce z těla. Často, když užíváte levné prostředky na hubnutí:

 • nevolnost;
 • zvracení;
 • rozrušená stolice a trávení;
 • porucha srdečního rytmu;
 • nespavost;
 • sucho v ústech;
 • nadýmání;
 • rozvoj deprese;
 • časté závratě;
 • zvýšená nervová podrážděnost;
 • alergické reakce.

Levné, ale účinné pilulky na hubnutí

Výběr levných hubnutí je velmi široký. V lékárně můžete najít čínské, korejské, tibetské, americké prášky, ale ruský doplněk stravy z Evalar není o nic méně úspěšný:

 • Název: Turbolsim vyjadřuje hmotnostní úbytek.
 • Cena: 507-596 str.
 • Charakteristika: 18 tobolek plus 3 sáčky, složení je zcela vyrobeno z přírodních surovin.
 • Pros: podporuje odstraňování tekutin, spalování tuků, aktivuje metabolické procesy.
 • Nevýhody: mohou vyvolat bolest v žaludku.

Hodnocení silných doplňků stravy, které podporují spalování tuků, zahrnuje populární drogu od ruské společnosti Polaris:

 • Název: Reduxin Light.
 • Cena: 1200-1738 str.
 • Charakteristika: 30 nebo 90 tobolek, účinná látka - konjugovaná kyselina linolová.
 • Pros: minimální kontraindikace, pomáhá normalizovat metabolismus, zbavit se celulitidy.
 • Nevýhody: mohou způsobit pocit žízně, střevní koliky.

Počet rozpočtových pilulek, které blokují vstřebávání sacharidů, je doplněk stravy 2. Fáze 2. Jeho minerální a vitaminové složení dodává tělu potřebné množství živin:

 • Název: Calorie Blocker Phase 2.
 • Cena: 370-420 str.
 • Charakteristika: balení po 20, 40 nebo 120 ks. Aktivní složkou je extrakt z fazolí.
 • Výhody: pomáhá udržovat dietu, zlepšuje trávení.
 • Nevýhody: vyvolává nadýmání, tvorbu plynu.

Věnujte pozornost dalšímu vývoji od společnosti Evalar:

 • Název: Chitosan-diety.
 • Cena: 432 str.
 • Charakteristika: 300 mg tobolky, 90 ks, Léčivé látky - mikrokrystalická celulóza, chitosan.
 • Výhody: čistí střeva, snižuje chuť k jídlu.
 • Nevýhody: těžkost v žaludku.

Příjemná chuť, rozumná cena, zcela přirozené složení, efektivita - hlavní výhody Ekoslimu. Tento produkt byl testován a plně schválen odborníky:

 • Název: Ekoslim pilulky na hubnutí.
 • Cena: 990 str.
 • Charakteristika: balení 20 ks., Přírodní složení.
 • Pros: urychluje metabolismus, čistí střeva.
 • Nevýhody: často vyvolává alergické reakce, nadýmání, tvorbu plynu, rozrušenou stolici.

Mírné projímadlo má americký rakytník. Doplňky pomáhají očistit střevo, pomáhají zhubnout:

 • Název: Rakytníkový extrakt.
 • Cena: 30-50 str.
 • Charakteristika: 200 mg tobolky v 10, 20, 30, 40 nebo 50 ks. v balení, složení - extrakt z ovoce rakytníku amerického.
 • Výhody: snižuje chuť k jídlu, čistí střeva.
 • Nevýhody: mohou vyvolat kožní vyrážku, barvení moči intenzivně žluté.

Jak si vybrat účinné pilulky na hubnutí levné

Mnohé, i přirozené prostředky mají rozsáhlý seznam kontraindikací a vedlejších účinků. Nedoporučuje se kupovat prášky na hubnutí bez předchozí konzultace s odborníkem na výživu a prováděním testů k identifikaci souvisejících onemocnění. Samoléčba může vést k nepředvídaným výsledkům - způsobit metabolickou poruchu, ovlivnit práci trávicího ústrojí, srdce a centrální nervový systém těla.

Video

Recenze

Marina, 29 let

Dlouhé zvolené pilulky na hubnutí účinné, ale levné, zastavil u klenbuterolu. Jeho cena je asi 90 rublů. Četl jsem, že tento lék se používá pro sušení v kulturistice. Trvalo 80 mcg na týden, pak se pauzu. V této době se intenzivně zabývají fitness. Výsledek po 7 dnech - mínus 4 kg.

Olga, 32 let

Věřím, že pilulky na hubnutí jsou účinné a levné, neškodné a nejlepší - to je aktivní uhlí. Dokonale čistí střeva, nenarušují trávení, od vedlejších účinků - barvení výkalů, ale to není nezbytné. Ztráta váhy s těmito pilulkami, plus vyvážená výživa, začal se zabývat joggingem. Po půl roku jsem ztratil 10 kg.

Tatyana, 35 let

Nejlevnější pilulky na hubnutí - Ankir-B MCC od Evalar. Snažil jsem se je na sobě, doporučil jsem všem svým přátelům. Lék nezpůsobuje vedlejší účinky, pomáhá udržovat dietu, pomáhá zbavit se nadváhy. Jediné negativní je, že se kilogramy vrátí stejně, jakmile se vrátíte do rytmu života, na který jste zvyklí.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: