Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

"Lidé nejsou zabiti pivem, voda je zničena lidmi …" - linie této vtipné písně přicházejí na mysl, když hledáte argumenty, zda populární pěnivý nápoj je užitečný nebo škodlivý. Může být pivo opravdu dietním výrobkem? Zjistěte, co je to dieta na hubnutí, jaká dieta to znamená a proč je vhodnější pro muže. Po přečtení této informace a recenze lidí, kteří ji používali, můžete učinit informované rozhodnutí, zda vám tento způsob hubnutí vyhovuje.

Jak odstranit žaludek muže bez posilovny

Pravděpodobně by každý člověk s nadváhou chtěl být štíhlejší, což znamená - a zdravější. Většina mužů nepřekračuje tyto sny. Když přemýšlíte o hubnutí, okamžitě dostanou vyčerpávající trénink, pro který často není čas ani touha. Zdůrazňujeme, že doporučení přihlásit se do posilovny není první odpovědí na otázku, jak odstranit žaludek člověka. Nejprve je třeba změnit a nastavit výkon.

Nejdůležitější věcí je, aby člověk měl plnou snídani a oběd, pak večer bude méně jíst. Strava by také měla být bohatá na bílkoviny, vlákninu, obiloviny, čerstvou zeleninu a ovoce. Je nutné omezit příjem alkoholu, který stimuluje chuť k jídlu. Po výše uvedeném mají zástupci silnějšího pohlaví otázku: je skutečně nutné vzdát se všech gastronomických potěšení života na cestě k napjaté postavě? Toto je volitelné. Například, existuje mnoho pozitivních recenzí o tom, jak se zbavit žaludku s pomocí oblíbeného mnoha mužů, pěnivý nápoj.

Opravdová pánská dieta piva

Proč je tato strava vhodnější pro muže? To je vysvětleno těmito skutečnostmi. Tato dieta doma se snadno používá. Jedná se o použití určitého množství piva v kombinaci se snadno připravitelnými produkty. Předpokládá se, že soubor stopových prvků a vitamínů skupiny B, které jsou součástí nápoje, obohacuje špatnou stravu.

Vzhledem k tomu, že tento nápoj je konzumován studený, tělo pak tráví další energii na samoohřívání, což pomáhá spalovat kalorie. Tím, že se člověk drží této diety, dostává každý den nějaký bonus ve formě zpocené sklenice svého oblíbeného pěnového nápoje. Na rozdíl od dívek, které se po takové dietě mohou snadno stát alkoholiky piva, muži nemají tak nepříjemné následky za týden.

Dietní dietní dieta po dobu 7 dní

Všimněte si rysů použití stravy pro hubnutí, založené na pěnovém nápoji. Pro takovou aplikaci je nutné zvolit kvalitní, lépe nepasterizované živé pivo. Samozřejmě, že by se měl jíst bez občerstvení. Je nutné upustit od používání cukru, soli, sledovat dostatečné množství vody, kterou pijete, můžete pít bylinné čaje. Pamatujte, že tato dieta je určena na týden. I když je velmi inspirován výsledky získanými za 7 dní, není možné ji prodloužit na delší dobu! Opakujte to nesmí být dříve než 2 měsíce. Zde je podrobná nabídka týdne:

Den jídla

Množství piva, litr

Dieta

1

1

100 g vařené pohanky

2

1

100 g. Vařená nebo grilovaná kuřecí prsa

3

1

100 g vařeného krůtího masa nebo kuřete

4

1

100 g komerční nebo pečené ve fólii libové ryby

5

1

Zeleninový salát, ovoce

6

1.5

Strava je omezena pouze na pivo opité po celý den.

7

-

Pijte 2 litry slabě sycené vody denně

Dieta na bázi piva má kontraindikace. Nemůžete se držet těhotných a kojících žen. Pokud máte nějaké chronické onemocnění, měli byste se poradit se svým lékařem před takovým častým pitím piva ve vaší stravě. Nemůže být problém spojit tuto dietu s řízením nebo jejím použitím během provozu.

Video: Vliv piva na tělo

Recenze

Michail, 37 let: Mohu potvrdit, že pivo, ale ne ořechy, ale s lehkými saláty je rychlý způsob, jak zhubnout. Na své poslední letní prázdniny jsem měl pro muže celý týden takovou dietu: Pila jsem litr a půl dne a pak jsem snědla lehké zeleninové saláty. Byl jsem spokojen s tím, že po pivu v silném horku jsem byl mnohem méně žíznivý. Po 7 dnech jsem ztratil asi 5 kg.

Igor, 28 let: Nejsem ohromen dietou s pivem. Netvrdím, že lepení se z důvodu možnosti pít svůj oblíbený nápoj je dobrý nápad. Jen ten smysl této stravy je malý, protože po pivu se cítím rád. Jakmile jsem začal tuto dietu, ale hodil ji na třetí den. Druhý čas trval celý týden, ale na stupnicích - pouze mínus 2 kg. Nestojí to za to.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: