Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Praktickou a nezbytnou věcí pro letní sezónu je deštník. Ve srovnání s kloboukem nebo čepičkou pokrývá velkou plochu, pokrývající nejen hlavu od slunce, ale i ramena a paže. Dnes v prodeji jsou stovky modelů deštníků různých odstínů a velikostí.

Jak si vybrat slunečník

Moderní deštníky mají často speciální impregnaci, která chrání materiál kupole před vlhkostí - není absorbována, ale pouze kape. Modely určené k ochraně před sluncem, různé barvy. Ve většině případů zvolte pastelové, světlé nebo světlé barvy. Často designéři zdobí letní produkty ozdobnými prvky, přidávají krajky, volánky, střapce k rukojeti. Kritéria výběru:

  • Jádro. Zvolený letní deštník by se při prvním poryvu větru neměl zlomit ani deformovat. Výrobky, jejichž tyče jsou vyrobeny z hliníkových trubek, jsou levné a lehké, ale tyto konstrukce jsou nejzranitelnější a krátkodobé. Spolehlivější volba - tyče z oceli.
  • Mluvíme. Udržují tvar otevřené kopule a berou hlavní zatížení pod vlivem větru. Plastové komponenty se snadno zlomí. Odolné jsou kovové paprsky nebo ty vyrobené ze skleněných vláken. Ty mají dobrou elasticitu.
  • Průměr Tato hodnota je určena na základě počtu lidí, kteří budou současně pod letní deštníkem. Nezapomeňte, že čím větší je průměr kupole, tím vyšší je její odolnost vůči větrné energii. Tím se zvyšuje zatížení rámu. Tyto deštníky mají navíc velkou hmotnost, což komplikuje jejich přepravu.
  • Materiál. Nejodolnější a odolné kopule slunečníků jsou vyrobeny ze syntetického polyesteru. Jejich nevýhodou je vzduchotěsnost. Je příjemné relaxovat v letním vedru pod kupolí ze saténu nebo bavlny - oba materiály jsou dobře prodyšné. Deštník s otvorem ve středu zlepší odolnost proti nárazům větru a proudění vzduchu, ale není vhodný pro ochranu před srážkami.
  • Funkčnost Pokud lze úhel sklonu nastavit pomocí speciálního mechanismu v tyči. Díky této funkci můžete změnit polohu kopule deštníku, která je vhodná pro dlouhodobý pobyt na slunci. S ním se nemusíte pohybovat po deštníku, následovat jeho stín.
  • Dokončení. Kit může být speciální stojan, díky kterému může být ochrana proti slunci instalována na kamenité podloží. Podstavec má často plochý tvar a je naplněn vodou nebo pískem. Pro dopravu a skladování je vhodné mít kryt. Pro větší pohodlí by měl mít pás nebo speciální rukojeť pro nošení na rameni.

Letní deštníky

Moderní výrobci nabízejí výběr ze široké škály deštníků ze slunce, mezi nimiž jsou i standardní varianty a výrobky se všemi druhy dekorací. Například, krajkové modely jsou docela populární. Chcete-li uniknout teplu, můžete si koupit šikmý slunečník, který má velkou velikost kopule. Náklady na vysoce kvalitní a odolné modely pro léto dosahuje 3-4 nebo více tisíc rublů.

Pláž

Jít na pláž, starat se o spolehlivou ochranu před sluncem. Dobrá volba by byl slunečník, který může být velký a pokrývat několik lidí najednou. V tomto případě nezapomeňte, že by měl mít pevný rám a relativně jednoduchý mechanismus pro skládání a skládání. Mezi oblíbené modely na trhu patří:

Jméno

Cena

Charakteristiky

Pros

Nevýhody

Green Glade 2071

2550 r.

Výška je 230 cm, průměr kupole je 240 cm, rám je z oceli, počet paprsků je 8, materiál kupole je polyester, barva je hnědá, váha je 3 kg.

Praktičnost, odolná kovová základna, velká velikost.

Dražší analogie, těžké.

CMI 2824076

699 r.

Materiál rámu je z oceli, kopule jsou polyesterové, průměr podpěry 2, 2 cm, rozměry jsou 200 cm, průměr 160 cm, hmotnost 1, 16 kg.

Dobrá stabilita, rozumná cena, snadná obsluha.

Ne

Ecos BU-04

416 r.

Materiál - polyester, průměr - 160 cm, výška - 145 cm, hmotnost - 560 g.,

Snadnost, pohodlí obsluhy, nízké náklady.

Nízká výška výrobku.

Žena

Navrhované slunečníky pro ženy budou originálním doplňkem k oblékání společně nebo pomohou vytvořit jedinečný obraz plný koketní a ženskosti. Mnoho modelů má pohodlný úchop a spolehlivý rám:

Jméno

Cena

Charakteristiky

Pros

Nevýhody

Chantal Thomass 460 CT

3490 r.

Typ - deštník-třtina, barva - černo-růžová, materiál držadla - plast, počet paprsků –8, kupole - teflon, guipure, průměr - 93 cm, délka ve složeném tvaru - 92 cm, váha v balení - 510 g

Pohodlná půlkruhová rukojeť, snadné skládání a skládání.

Předražené.

Zontok Rainbow

1850 r.

Konstrukce - skládací se 3 přílohami, barva - vícebarevná, mechanismus - dvojitá automatika, rám - ocel, kopulovitý materiál - polyester, průměr - 100 cm, počet paprsků - 10, materiál paprsků - sklolaminát, ocel, rukojeť - ovál (válec), délka deštník - 33 cm, hmotnost - 470 g.

Přítomnost systému proti větru, funkčnost, spolehlivost.

Světlé barvy duhy nejsou vhodné pro každou ženu.

Mabu KW042-000045

1490 str.

Typ - třtina, délka - 90 cm, průměr kupole - 105 cm, materiál - polyester, barva - zelená, počet paprsků - 24, hmotnost - 560 g

Odolnost proti větru, pohodlná rukojeť.

Ne

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: