Dříve, dámy neustále přemýšlel: "Jaké jsou nejodolnější punčocháče?". Hledáte kvalitní výrobek prostřednictvím nekonečné akvizice mnoha produktů kapron. Nakonec se vyřešil problém s každodenními potížemi. Ochranné známky Elaslim, Lastislim a Marks Spencer nyní produkují punčochy, které se neroztrhnou.

Punčochové kalhoty Elaslim

Silné punčochové kalhoty byly nedávno porovnány s neskutečným, fantastickým vynálezem. Očekávaný dar dámám obrátil pojem takových výrobků jako celku a nyní zaujímá první místo v žebříčku užitečných vynálezů. Spolehlivé punčochové výrobky mají následující vlastnosti:

 • Název modelu - punčochové kalhoty Elaslim.
 • Cena Jejich hodnota může kolísat. Záleží na tom, kde nakupujete. Obecně platí, že budete muset zaplatit za pár punčocháče 850 - 1650 rublů. Lze je zakoupit v internetovém obchodě oficiálního výrobce.
 • Charakteristiky. Tajemství pevnosti punčochových kalhot spočívá v druhu tkaní vláken a speciálního materiálu. Zesílené vlákno je schopno dlouhodobě udržovat tvar výrobku a nepodléhat různým škodám zvenčí. Online katalogy představují široký výběr barev pánty. Příjemný materiál na dotek a optimální tloušťka osloví mnoho žen.
 • Pros:

+ punčochy nejsou roztrhané, doba jejich nošení bude 2-3 krát delší než běžné punčochové zboží;

+ jsou schopni upravit tvar, snížit hlasitost a skrýt vady;

+ díky redukčnímu efektu punčocháče dávají postavě štíhlost a půvab;

+ Nevyvolávejte alergické reakce.

 • Nevýhody:

- Elaslimové těžké kalhoty pro někoho se mohou zdát nepohodlné;

- poprvé během operace punčochových kalhotek, můžete pociťovat nepohodlí;

- Ne každý má rád hubnutí.

Lastislim Tearless punčocháče

Tato senzační novinka získala srdce mnoha žen. Tajemstvím přitažlivosti těchto punčoch je krásný vzhled a vysoká odolnost. Díky nim přestaly být modely minulého století relevantní. Získejte užitečné informace o značce, která naplnila trh nejnovějšími produkty:

 • Název výrobku - Punčocháče Lastislim.
 • Cena Na internetových stránkách oficiálního zástupce jejich nákladů 860 rublů. Ale analoga lze koupit levně, i když ne tak vysoko - 450-750 r. Pokud si koupíte skutečné značkové punčochové kalhoty v internetových obchodech, jejich cena se bude pohybovat od 750 do 1230 rublů.
 • Charakteristiky. Díky jedinečnému trvanlivému závitu nebudou kalhoty Lastislim vystaveny zábranám, šípům a opotřebení. Dlouhou dobu si zachovávají atraktivní vzhled a bohatou barvu. Jsou příjemné pro tělo, které jistě ocení citlivé dámy.
 • Pros:

+ Hlavní výhodou je možnost častého praní bez ztráty barvy;

+ Lastislim roztrhané punčocháče nebudou malovat vaše nohy černé;

+ zmírnit únavu nohou, zlepšit krevní oběh, nedotknout se problémových oblastí těla;

+ nezpůsobují alergickou reakci.

 • Nevýhody:

- objednávka online není zárukou úspěchu, existuje mnoho analogů a fotografie na stránkách nemohou zaručit kvalitu;

- Další nevýhodou punčochy Lastislim - vysoká pravděpodobnost, že si koupíte padělek.

Značky Spencer Tearless Tights

Nedávno byl šatník žen po celém světě doplněn o pár nádherných punčochových kalhot britské firmy. Punčochové výrobky této značky mají řadu výhod.

 • Název zboží - punčocháče značky Spencer.
 • Cena Punčochové kalhoty značky Spencer stojí asi 850-1200 rublů
 • Charakteristiky. Vysoce kvalitní punčochové kalhoty jsou vyrobeny podle speciální technologie z vyztužené japonské nylonové příze. Originální tkaní vydrží těžké náklady. Dlouhou dobu neztratí svůj tvar a barvu.
 • Hlavní výhody:

+ zvýšená pevnost, nepraská se ani při velkém zatížení;

+ praktičnost a dlouhá činnost;

+ účinek proti celulitidě;

+ chladicí účinek, který dává lehkost a svěžest.

 • Nevýhody:

- tažení není nutné.

Jak si vybrat punčochové kalhoty

Pro mnoho lidí, oblékání se stalo normou života, takže výběr roztrhané punčocháče úspěšně je velmi důležité, protože to ovlivňuje vaše pohodlí během dne. Mějte na paměti následující nuance:

 • Požadované množství den. Při výběru zvažte, v jakém ročním období budete mít punčocháče. V horkém období byste měli dávat přednost hustotě 15-20 den. V chladném období roku v šatníku musíte mít výrobky 40-50 den.
 • Velikost Při nákupu punčochových kalhot si neponáhlejte. Nesprávná velikost způsobí nepohodlí v ponožce.
 • Složení. Vezměte prosím na vědomí, že složení trvanlivých punčochových kalhot musí nutně zahrnovat elastomerní nit a nylon. Tyto materiály jsou elastické, mají antialergický účinek.
 • Barva Katalog dle Vašeho výběru nabízí bohatou paletu barev. Vaším úkolem je rozhodnout o možnosti ponožek: pro každý den nebo pro dovolenou pod světlými šaty. Představte si svůj šatník, nezapomeňte na barvy, které v něm převažují. Nejlepší volba by byla černá, šedá nebo béžová.

Video: Nervosy kapron punčocháče

Recenze

Irina, 32 let

Nikdy jsem nevěřil, že punčochy Lastislim nejsou roztrhané. Když jsem se dozvěděl o možnosti jejich získání, odvážně jsem dal odložené peníze na nové šaty, protože bez tohoto prvku šatníku a šatů není použití. Mohu říci, že kvalita je výborná, nosím je déle než dva měsíce a nikdy jsem se netahala. Kupte jim poradit všem přátelům.

Olga, 26 let

Jakmile se na pultech obchodů objevily Elaslimské kalhotky, okamžitě provedly nákup, nevěnují pozornost ceně. Po prvním zjevení nelitovala o penězích, protože tak dokonale zapadají do těla, nezpůsobují nepohodlí při chůzi a mají antistatický účinek. Nyní punčocháče - základní prvek mého obrazu pro každý den.

Karina Vitalevna, 45 let

V poslední době jsem se stal šťastným majitelem punčochových kalhotek, což není značka Marks Spencer. Cena takového produktu není malá, ale vezmeme-li do rukou kalkulačku a vezmete v úvahu, kolik peněz jsem předtím dal na levné jednodenní punčocháče, byl jsem přesvědčen, že jsem se rozhodl správně. Po mytí nevyprchají, jsou příjemné pro tělo a budou mi sloužit více než jeden měsíc.

Kategorie: