Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Jakýkoliv účastník může blokovat SIM kartu Beeline. Dopravce může také tuto operaci provést, pokud uživatel nevyvolával a neodeslal zprávy po dobu šesti měsíců. Další možnou možností blokování je několikrát nesprávně zadaný kód PIN nebo PUK.

Způsoby odemknutí karty Beeline sim

Uzamčená SIM karta je naprosto k ničemu. Bez ní nemůžete volat, online, posílat SMS. Blokování je možné z následujících důvodů:

 • nedostatek práce SIM 6 měsíců;
 • mínus na osobním účtu;
 • dobrovolné odstavení (ztráta, odcizení telefonu);
 • 3 krát nesprávný PIN kód;
 • 10krát nesprávně vytočený PUK kód.

Jak odemknout kartu Beeline, pokud má SIM karta záporný zůstatek? Vymáhání je možné bez pomoci. Prostě doplňte zůstatek bankovním účtem, prostřednictvím terminálu, komunikačního salonku nebo internetu. Poté, co váha přejde na "plus", karta se aktivuje automaticky. Když se to stane, telefon obdrží zprávu o obnovení čísla.

Aby nedošlo k hledání dalších odpovědí na otázku, jak odemknout SIM kartu Beeline s minusem v rozvaze, použijte službu Beeline Autopayment. Aby se předešlo negativním ukazatelům zůstatku, pomůže to a možnost "Důvěryhodnost platby". Společnost poskytuje svým zákazníkům 30-90 rublů na účet. Chcete-li aktivovat servisní vytáčení, zvolte číslo * 141 # volání. "Důvěryhodnost platby" může být přijata, za předpokladu, že žádné peníze nebyly vypůjčeny před záporným zůstatkem.

Váha karty musí být doplněna alespoň jednou ročně, aby ji bylo možné použít v libovolném okamžiku. Nebude-li dlouhá doba s vašimi SIM kartami provádět žádné akce, bude tato funkce neodvolatelně deaktivována. Zvláště je žádoucí si to pamatovat, pokud opouštíte zemi na dlouhou dobu.

Zavolejte přímo do helpdesku

Jak odemknout Beeline, pokud je důvod pro deaktivaci SIM karty neznámý? Nejjednodušší způsob je kontaktovat helpdesk na kontaktním čísle 0611. Pokud je volání provedeno z čísla jiného operátora, vytočte číslo 8-800-700-0611. Zaměstnanec vám řekne, jak odemknout SIM kartu Beeline, ale buďte připraveni poskytnout informace o vašem cestovním pasu, jinak bude její aktivace zamítnuta. Pokud je karta vydána jiné osobě, budete s ním muset jít do kanceláře společnosti. Bez majitele SIM karty nelze aktivovat.

Výzva pro pomoc společnosti kancelář

Často je velmi obtížné dostat se do helpdesku společnosti, takže je někdy lepší chodit do nejbližší kanceláře. Vezměte prosím na vědomí, že zaměstnanci společnosti vám mohou pomoci pouze v případě, že je karta SIM registrována. K tomu požádají o pas. Poté, co je prezentován, vám sdělí, jak napsat prohlášení, aby se SIM karta znovu aktivovala. Obnovení karty je bezplatné.

Odemkněte SIM karty Beeline přes Internet

Služba Beeline má pohodlné a příjemné rozhraní, bohatou a jednoduchou funkčnost. Jak odemknout číslo Beeline přes internet? Není vždy čas hledat kancelář nebo žádat o technickou podporu. Odemknutí karty Beeline SIM prostřednictvím Internetu je snadné, pokud zadáte svůj osobní účet. Tato metoda je vhodná pro uživatele, kteří mají přístup k síti a jsou registrováni ve službě. Jak odemknout SIM kartu Beeline sami? K tomu potřebujete znát své osobní přihlašovací jméno a heslo:

 1. Přihlaste se ke svému účtu. Otevřete Moje služba Beeline.
 2. Vyhledejte sekci Aktivovat číslo. Vyhledejte pokyny na stránce.
 3. Zapněte SIM kartu. Odhlaste se ze služby.

Co dělat, když je heslo ztraceno z osobního účtu? Chcete-li se přihlásit do svého profilu, postupujte takto:

 • otevřete hlavní stránku;
 • pod slovem "Heslo" najít hypertextový odkaz "Get", klikněte na něj;
 • do zobrazeného pole zadejte přihlašovací jméno a e-mail nebo telefonní číslo;
 • nové heslo do příslušného pole.

Další pokročilý způsob, jak obnovit čísla na internetu (i když ne nejrychlejší) je poslat žádost prostřednictvím e-mailu do ústředí společnosti. Hotový formulář si můžete stáhnout na oficiálních stránkách Beeline, po kterém zůstane pouze zadání vašich údajů a důvod nedostupnosti SIM karty. SIM kartu můžete použít ihned po zvážení aplikace.

Jak odemknout Simka Beeline, pokud neexistuje PUK kód

Pokud byla zadána nesprávná položka kódu, jak můžete odemknout kartu Beeline sim? Pokud se na obrazovce mobilního telefonu objeví varování, že SIM karta je zablokována, účastník nebude moci provádět žádné hovory, pouze nouzové. Problém není hrozné, pokud je obal výchozího balení zachován, protože na něm jsou uvedeny potřebné informace. Je-li plastová základna z karty ztracena, pak budete muset jít do nedaleké kanceláře Beeline obnovit SIM kartu. Odemknutí telefonu Beeline bude provedeno pouze v případě předložení průkazu totožnosti.

Video: jak odemknout telefon Beeline pro ostatní operátory

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: