Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Každá žena sní o krásných prsa, někdo má rád její velikost, ale většina ji chce zvětšit a zvednout. Ti, kteří se obávají plastické chirurgie, mohou být poučeni, aby používali krémy ke zvýšení velikosti prsou. Upravují poprsí, udržují tvar. Zjistěte, jaký je princip výrobků, které jejich výrobci slibují.

Princip působení krémů pro zvýšení poprsí

Agenti pro zvětšování prsou jsou součástí skupiny metod bezpečné korekce poprsí. Kromě nich se masáže aktivně využívají ke zlepšení krevního oběhu a tonizace kůže, lidových prostředků (zelí, chmele, luštěnin, surového těsta) a speciálních tělesných cvičení. Mléčná žláza žen se skládá z tukové a žlázové tkáně. Ten mění svůj objem se zvýšeným uvolňováním hormonů (během dospívání, během těhotenství, užívání hormonálních léků).

Tuková tkáň zvyšuje svou váhu při přibírání na váze. Můžete ovlivnit tuto oblast nebo oblast prsou krémy. Mohou obsahovat fytoestrogeny, složky pro proliferaci tukových buněk, zvýšení krevního oběhu. Fytoestrogeny jsou rostlinné hormony, které zvyšují množství prsní žlázové tkáně. Výrobci slibují, že dlouhodobé používání těchto látek způsobí pružnost poprsí a zvýšení objemu o 1-2 velikosti, což se však neprokázalo. Nelze je použít během těhotenství a kojení.

Problém zvětšení prsou s krémy spočívá v jejich krátkodobé expozici a mírném otoku, když je vidět, že velikost vzrostla. Kůže zpožďuje pronikání účinných látek do žlázy a brání jim vstoupit do krevního oběhu. Po stažení prostředků se kůže vrátí do svého bývalého státu. Prostředky ke zlepšení krevního oběhu jsou také slabé. Mohou pouze zlepšit výživu pokožky, zvlhčit a změkčit, ale neovlivňují metabolismus kyslíku a velikost prsou. Prostředky mohou zvýšit elasticitu poprsí, eliminovat otupení.

Výhody a nevýhody

Bust augmentation produkty jsou populární, protože jsou snadno použitelné, bezpečné, nemají takové riziko, protože chirurgie změnit velikost prsu, mají malé náklady. Zřejmé výhody smetanových výrobků:

 • znatelný výsledek hladké, elastické kůže s místním použitím;
 • minimální doba domácí péče;
 • téměř úplný nedostatek kontraindikací;
 • bezpečné používání.

Nevýhody krémů používaných pro zvětšení prsou. Mezi hlavní patří:

 • slabý vliv na objem poprsí, a to i při plném kurzu (od šesti měsíců);
 • výsledek mizí s nepravidelným použitím přípravku a nedostatkem pohybu, může kolísat se změnami tělesné hmotnosti, špatnou stravou a špatným držením těla;
 • maximální zvýšení objemu prsu je jedna velikost;
 • Náklady na postup se zvyšují, pokud výrobce doporučuje použít krém v kombinaci s jinými produkty (masky, séra).

Populární krémy pro zvýšení poprsí

Na policích obchodů a lékáren najdete různé krémy na zvětšení prsou. Některé z nejpopulárnějších jsou:

 1. Harmony Shape (tvar harmonie) - prostředek, který dá krach, pružnost, přizpůsobivost a zvětší ho o 1-2 velikosti. Výrobce smetany slíbil, že účinek je trvalý a po zrušení využívání prostředků nezmizí. Složení výrobku je přirozené, stojí 990 rublů za láhev. Výrobce slibuje, že peníze vrátí v případě, že efekt nebude patrný po 3-4 týdnech používání.
 2. Bust salon spa - výrobce tohoto výrobku ji umisťuje jako inovativní řešení problému zvyšování poprsí. 200 ml láhev stojí 1000 rublů a má jedinečné složení. Zahrnuje rostlinné a vitaminové složky, deoxymyroestrol. Tato látka stimuluje buněčné dělení a způsobuje růst tkáně prsu. Kromě zvýšení velikosti poprsí o 2 velikosti, výrobce smetany slibuje zpomalení procesu stárnutí pokožky, udržení a navrácení pružnosti, sametové, odstranění strie.

AUP od PUPA

Krém na zvětšení prsou Aеf obsahuje komplex vitaminu A, E a F, extrakt z gardénie. 150 ml tuba stojí 1 800 rublů, při pravidelném používání stimuluje růst tukové tkáně a obnovu buněk. Použití přípravku zpomaluje stárnutí kůže a udržuje rovnováhu lipidů. Po měsíci aplikace se zvětší velikost poprsí, aby se zachoval účinek, který musíte po celou dobu používat.

AESTHETIC BREAST FIRMING CREAM INFINUM

Krém na pružnost prsou Estetický zpevňující krém na prsa stojí 357 rublů na 100 ml, zlepšuje pružnost pokožky, zlepšuje její podpůrné funkce. Neustálé používání nástroje snižuje riziko útržků, opravuje existující vady. Výrobek se rychle vstřebává, posiluje a tonizuje kůži poprsí a dekoltu, dodává mu přirozenou oporu.

Užívání léku během těhotenství a kojení je povoleno, ale po konzultaci s lékařem. Produkt je dermatologicky testován, obsahuje aktivní komplex Pentaker. Jedná se o karobové výtažky, pšenici, kofein, menthyllaktát, jojobový olej, výtažek z růží, mananový kořen. Komponenty přispívají k omlazení kůže prsu, tvoří dlouhý utahující účinek, který se projevuje bezprostředně po první aplikaci krému.

Jojobový olej zvlhčuje, má protizánětlivé vlastnosti, zlepšuje pružnost pokožky, snižuje pocit nepohodlí. Komplex kofeinu posiluje, tóny, menthyl laktát - osvěžuje. Krém se aplikuje na čistou, suchou pokožku lehkým masírováním kruhových pohybů z hrudníku na krk a oblast dvorce by se měla vyhnout. Pro viditelný výsledek výrobce doporučuje aplikovat přípravek dvakrát denně po dobu 1, 5–2 měsíců, opakovat kurzy několikrát ročně. Mezi jednotlivými cykly je doporučena udržovací léčba s použitím přípravku jednou denně.

BREASTHILL

Krém pro zvýšení velikosti a pružnosti poprsí Breasthill je aktivně inzerován na internetu a sociálních sítích. Skládá se z vitamínu C, fytoestrogenů, rostlinných bílkovin, kolagenu, extraktu pueraria mirifiki, mikroelementů. Díky tomu je prsa zvednuta, krém ji chrání před vznikem strie a suchosti. Výrobce přislíbil, že při pravidelném používání výrobku dojde ke zvedání. 100 ml stojí 2000 rublů.

EVINAL

Výrobce krém na zvětšení prsou Evinal slibuje, že výrobek má efektivní a rychlou akci. Nemastná filmotvorná hmota se používá při prvních příznacích kožní laxity, ke kterým dochází po těhotenství, intenzivním hubnutí nebo se změnami souvisejícími s věkem. Kompozice obsahuje extrakt placenty, nukleové aminokyseliny, lipidy a makroživiny.

Krém má komplexní účinek: vykazuje vlastnosti hydratačního, zvyšujícího se metabolismu, antioxidačního účinku. Při pravidelném používání výrobku je pokožka zpřísněna, zvlhčena, tkáně zhuštěny, procesy stárnutí zpomaleny, regenerace je urychlena. Nástroj zvyšuje objem prsu, zlepšuje jeho celkový vzhled, chrání kolagen a elastinová vlákna před destrukcí, udržuje jejich elasticitu.

Doporučuje se aplikovat krém ráno - tak rychle cítil jeho posilovací účinek. Nástroj otřete lehkými pohyby od spodní části poprsí k bradě. Extrakt z placenty začne okamžitě působit díky jedinečné metodě lipozomálního zapouzdření aktivní složky. Pro hydrataci směsi byl přidán makadamový olej, vitamin E, alantoin. 75 ml zkumavka stojí asi 1500 rublů.

GUAM

Profesionální značka Guam vyrábí dva typy krémů pro zvětšení prsou: s hlínou a osvěžující. Oba produkty mají zdvihací a zpevňující účinky, příznivě ovlivňují pokožku prsu. Výrobce slibuje výrazné zvýšení velikosti. Směs obsahuje extrakty řas, gardénie, bílkovin pšenice, sójového oleje, oleje z rýžových otrub. 150 ml láhev stojí 2100 rublů.

EVELINE

Složení krému Eveline obsahuje extrakt placenty, který je považován za klíč ke zvýšení objemu poprsí a dosažení potřebné elasticity. Výrobce slibuje, že nástroj působí rychle a má vliv na oblast dekoltu, která trpí kojením nebo drastickým úbytkem hmotnosti. Složení výrobku navíc obsahuje bylinné složky, vitaminový komplex, který umožňuje zvětšení poprsí po měsíci užívání. 200 ml prostředků stojí 1000 rublů.

BODY PERFORMANCE TONING BUST SERUM ESTEE LAUDER

Slavná značka Estee Lauder nabízí své sérum pro zvýšení poprsí Body Performance Toning Bust Serum, které se vyrábí pomocí inovativních technologií. Kompozice obsahuje extrakty rostlin sigezbeki a Boswellia, které si uchovávají svá kožní kolagenová vlákna a začínají pracovat ihned po aplikaci díky začlenění aktivních mikrokuliček.

Sérum proniká do buněk epidermy a dodává pleti pružnost, pružnost, vrací prsa do ideální formy. Vzhledem k přítomnosti nejmenších reflexních částic ve struktuře výrobku se kůže stává bezchybným vzhledem. Gelová textura séra se rychle vstřebává, pomocí pružných polymerů vytváří efekt "přírodní podprsenky". 50 ml produktu stálo 2900 rublů.

Jak používat krém ke zvýšení poprsí

Chcete-li získat výrazný výsledek z použití krému, musí správně používat. Pro toto platí zvláštní pravidla:

 1. Prostředky se aplikují denně 1-2 krát (ráno a večer).
 2. Při tření je třeba se vyhnout oblasti bradavky.
 3. Krém lze aplikovat pouze na čistou, suchou pokožku. Ideální je provést postup po sprše, aby se přísady lépe vstřebaly.
 4. Výrobek se třese jemnými masážními pohyby typu hlazení, masáž trvá asi pět minut.
 5. 1-2 krát týdně souběžně s použitím výrobků pro poprsí aplikujte slupky.

Podle dermatologů a lékařů, nebude existovat žádné skutečné zvětšení prsou se smetanovými výrobky. Vykazují pouze pečující účinek, díky elastinu, vitamínům a kolagenu zvyšují pružnost a pružnost pokožky. To zlepšuje tvar mléčných žláz, vyrůstá trochu, ale jejich velikost zůstává stejná. 2-3 týdny pravidelného používání výrobků dává svěžest poprsí a mládí, které vizuálně zvyšuje objem.

Je nepravděpodobné, že by účinné látky, které mají zvýšit rychlost buněčného dělení, pronikly kůží uvnitř prsu. To je způsobeno nedostatečně malou molekulovou hmotností jejich částic. Takže stimulace růstu prsní tkáně pomocí krémových výrobků je nemožné - bariérová funkce kůže to nedovolí. Všechny navrhované nástroje jsou určeny pečovatelům, jejich použití není poškozeno.

Jak si vybrat krém na zvýšení poprsí

Na kosmetické výrobky přinesl jen prospěch, měli byste si vybrat nejpřirozenější formulace. Před použitím přípravků byste se měli poradit s mamologem, gynekologem a dermatologem, abyste zjistili patologické stavy nebo poruchy. Při výběru dávejte pozor na obsah ve složení rostlinných olejů, vitamínů A, E, C. Výrobce musí inspirovat důvěru - neměli byste kupovat sporné výrobky z čínských stránek. Před nákupem si přečtěte recenze spotřebitelů.

Video

Recenze

Anna, 34 let

Po narození mého druhého dítěte se moje prsa stala ochablou, ne tak elastickou. Ještě jsem se nerozhodla o mamoplastice, takže jsem si vybrala Evelynovo sérum pro zvětšení prsou. Nečekal jsem od něj zázraky, ale chtěl jsem vrátit dřívější pružnost, odolnost. Po měsíci užívání se prsa stala krásnější, ale zatím to nestačí.

Victoria, 29 let

Přítel mi poradil krém na zvětšení prsou, který jí podle ní zvětšil prsa o několik velikostí. Já sám jsem ten efekt viděl, ale sotva jsem tomu uvěřil. A jak se ukázalo, z dobrého důvodu. Koupil jsem si tu postavu tvaru T a začal ji aplikovat podle instrukcí, ale z toho byl nulový smysl. Ani měsíc, ani polovina poprsí se nezměnily.

Zhanna, 41 let

S věkem kůže kůže prsu ztratila pružnost a pružnost, začala se prohýbat. Kosmetik mi poradil s fytoestrogenním krémem, aby se zvýšila busta, řekla, že ji používá a je s ní spokojená. Koupil jsem si od ní tento produkt a začal ho aplikovat. O měsíc později jsem si všiml, že kůže je pružnější. Líbí se mi účinek, budu pokračovat v používání nástroje.

Marina, 36 let

Kojím dítě a začnu si všimnout, že ztrácí svou dřívější pružnost a pružnost. Konzultoval jsem se s lékařem a rozhodl se použít speciální krémy, ale po skončení laktace není známo, jak využití prostředků ovlivní dítě. Při pohledu na výrobky z Estee Lauder, přilákat pozitivní zpětnou vazbu.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: