Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Oči jsou zrcadlem duše a musí mít slušný rám - dokonalé obočí. Každá dívka chce mít krásný, pravidelný tvar. Barva a vzhled obočí závisí na celkové symetrii a výrazu obličeje. Chcete-li být vždy v nejlepší možné, musíte vědět, jak kreslit obočí k dosažení dokonalého efektu.

Jak malovat obočí

Nezávisle dávejte obočí správný tvar a naučte se, jak je správně odstínit, možná doma. Tónování obočí je časově náročný proces, který vyžaduje trpělivost a dovednost. Časem to bude otázka dvou minut. Jak doplnit obočí? Pokud je to poprvé, vyzkoušejte několik jednoduchých tipů:

 • Před barvením, uklidit tvar, vytáhnout přebytečné vlasy, řez příliš dlouho. Tento postup je nutné provést před malováním, ale za pár dní. Proto se chráníte před pronikáním různých infekcí;
 • Při výběru formuláře zvažte řez očí a hloubku jejich přistání, obecné rysy obličeje. Tažené čáry by měly vypadat harmonicky a neměly by vyčnívat;
 • Výběr pigmentu, jeho složení, bezpečné, nesmí obsahovat soli těžkých kovů, olova a čpavku a nezpůsobují alergické reakce;
 • Pokud se doporučuje těhotenství přivést pouze tužku nebo stín;
 • Pokud trpíte častými očními chorobami, pak vám chemické zbarvení obočí nebude vyhovovat.

Existuje několik technik barvení - pomocí stínů, tužky nebo odolných barev. Každý nástroj pro úpravu odstínu a tvaru má své výhody a nevýhody. Dlouhotrvající chemické barvení trvale dodá barvu, ale může způsobit zčervenání jemné kůže v blízkosti očí. Dávat správný odstín tužkou nebo stíny je naprosto bezpečné, ale tento postup musí být opakován každé ráno.

Jak malovat obočí tužkou

Aby bylo možné přijít na to, jak kreslit obočí tužkou, musíte si ji nejprve zakoupit. Měla by být středně pevná a odpovídat vaší barvě. Použití příliš měkké tužky rozmazání make-up. Praxe kreslení rovné čáry, krátké tahy. Oblouk nakreslený krátkými rychlými čarami a tečkami vypadá krásně.

Jak kreslit tužkou, lekce krok za krokem pro začátečníky:

 • dát požadovaný tvar;
 • provádíme zkušební zdvihy, abychom zjistili požadovanou intenzitu lisování;
 • obočí jsou obarveny krátkými tahy od vnitřního okraje oka k vnějšímu. K chrámu by se linie měla stát tenčí a lehčí;
 • pokud jsou vlasy příliš lehké, budete muset pod nimi kopírovat kůži;
 • jemně odstraňte a dotkněte se dotyků rukou.

Při dodržování tohoto jednoduchého návodu může každá žena snadno udělat obočí tužkou. Velmi dobře se vyrovnat s úkolem tužky americké značky Mac (Mac). Poskytují krásné hladké linie přírodních odstínů. Můžete si je koupit v každém obchodě s kosmetikou za přijatelnou cenu. Můžete si však vybrat tužku a další známé společnosti, jako je Avon nebo Oriflame.

Jak malovat obočí se stíny

Tento způsob barvení je nejjednodušší a nejběžnější. Nevyžaduje speciální školení ani velké peníze. Hlavní je vybrat vysoce kvalitní stíny a odpovídající paletu. Stíny by se neměly odlupovat, rozmazávat. Výhodou je měkkost aplikace a žádné riziko poranění kůže. Podrobné pokyny vám pomohou rychle a přesně vytvořit make-up.

Jak vytvořit obočí stíny - průvodce krok za krokem:

 • připravit formulář;
 • Vezměte si tvrdý kartáč a kartáč. Štětec, který použijete konturu, a stíny štětce;
 • kartáčovat spodní linii růstu vlasů od začátku do konce;
 • stíny vybarvují linii růstu;
 • chcete-li zdůraznit tloušťku, dejte navíc několik tahů uprostřed;
 • kartáč jemně promíchá stíny a rozčesává vlasy
 • v případě potřeby vosk.

Velmi dobrou volbou jsou stíny Artdeco (Art Deco). Použití dekorativní kosmetiky tohoto výrobce je skutečným potěšením. Díky demokratickým výrobním nákladům jsou k dispozici všem zástupcům krásné poloviny lidstva. Obrovská paleta barev, různé sady vám pomohou najít perfektní odstín pro váš typ. Obočí tónované stíny vypadají velmi harmonicky.

Jak malovat obočí barvy

Estelle malířská společnost se osvědčila na trhu dobře. Nejoblíbenější barvy jsou černá a hnědá. Budete schopni samostatně zjistit, jak malovat obočí barvou, po prostudování podrobných pokynů:

 • Připravte potřebné vybavení (nádoby na ředění nátěrových hmot, kartáče, ubrousky, vazelíny nebo dětský krém, rukavice, plášť na tělo, klobouk na vlasy);
 • Připravte parabolickou zónu (otřete mastný krém nebo vazelínu do kůže);
 • Nezapomeňte si přečíst návod k použití;
 • Proveďte test na výskyt alergických reakcí, je předpokladem pro jeho použití;
 • Před použitím nátěr zřeďte, jak je uvedeno v návodu;
 • Použijte čistý řádek tvrdým štětcem;
 • Počkejte 5-30 minut (záleží na značce barvy a intenzitě barev) a omyjte barvu.

Lepší si obočí

Volba prostředků a způsobu aplikace závisí pouze na vašich preferencích. Čím lépe obarvit, každá žena se rozhodne sama pro sebe. Nejvhodnější je použít nátěr. Výhodou použití je jeho trvanlivost. Není nutné kreslit čáry každé ráno, musíte to udělat jednou za dva týdny. Ale tužka a stíny jsou vhodné pro každého. Při použití těchto nástrojů nehrozí riziko chybného výběru barvy nebo tvaru. V případě neúspěšného barvení můžete pigment jednoduše omýt vodou.

Jak si vybrat tužku na obočí

Použití tužky má řadu pozitivních vlastností: ekonomika, aplikace bez poškození vlasů, široká paleta barev. Zodpovědným cvičením je výběr tužek na obočí. Měl by být bezpečný, mírně měkký, barevně sladěný. Moderní kosmetický průmysl nabízí širokou škálu profesionální kosmetiky za přijatelné ceny.

Jak si vybrat barvivo na obočí

Výběr správné palety barev je snadný. Pokud jste blondýnka, vyberte si nástroj pro barvení, který bude jeden nebo dva tóny tmavší než vaše barva vlasů. Brunetky, naopak, je vhodnější zvolit světlejší odstín. Šedé barvy dávají přirozený vzhled, proto jsou vhodné pro všechny kategorie. Jak si vybrat obočí? Pamatujte, že nátěr musí být šetrný k životnímu prostředí, nesmí vyvolat alergické reakce, být odolný. Důvěřujte důvěryhodným společnostem s dobrými recenzemi.

Jak nakreslit obočí

Získejte krásný tvar, barvu sami, bez pomoci salonů služby, možná postupným studiem procesu. S pomocí jednoduchých doporučení se naučíte správně tvarovat obočí, zdůraznit expresivitu očí. Volba tvaru závisí na oválu tváře, umístění očí, rtech ženy. Ohyb by měl vypadat přirozeně. Aby nedošlo k zachycení masky překvapení na tváři po dlouhou dobu, je vhodné svěřit výběr a tvarování profesionálu, alespoň poprvé.

Jak udělat obočí tužkou

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: