Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Práce na volné noze v posledních letech se stala velmi populární, což je dáno především rozšířeným a rozvojem internetu. Větší poptávka po penězích vydělaných na textech, jinými slovy - psaní esejí za peníze. Kompetentní a zkušení textáři oceňují zákazníci velmi vysoko. Takoví autoři mohou proměnit psaní tematických a reklamních textů na reálné příjmy a velmi slušné. Počet zdrojů, které potřebují jedinečný obsah, neustále roste, v důsledku čehož se zvyšuje poptávka po autorech různých úrovní.

Můžu vydělávat na textech

Zisk na psaní textů je skvělou příležitostí získat zdroj příjmů pro studenty, studenty středních škol, učitele, ženy v domácnosti atd. Zpočátku nemusíte mít žádné speciální znalosti, hlavní je, aby bylo možné jasně a kompetentně dělat věty, spojovat je mezi sebou ve smyslu. V budoucnu, jak rostete jako autor, budete muset studovat příklady zkušených autorů, číst relevantní literaturu, navštěvovat různé semináře atd., Tj. i nadále zlepšovat.

Úspěch bude záviset pouze na vaší schopnosti psát texty, vytrvalosti a touze stát se skutečně finančně nezávislými. Stejně důležitý je výběr vhodného pracovního místa - může to být jak výměna copywritingu, tak přímý zaměstnavatel. V druhém případě hrozí nebezpečí, že budou čelit bezohledným zákazníkům. Pokud jde o burzy, všechno je čisté, protože tyto zdroje jsou zárukou mezi výkonnými umělci a zákazníky. Způsoby, jak vydělat peníze na psaní textů:

Copywriting

Psaní článků s vysokou jedinečností pro různé weby a blogy, které poskytují užitečné informace pro uživatele. Články zároveň jsou psány od nuly, tzn. Copywriter by měl být schopen sestavit text na základě několika studovaných zdrojů, správně jej rozdělit do odstavců, seznamů atd. Výsledkem je plně autorský článek. Copywriting v tomto případě je image, přímá odpověď, informační, SEO a LSi.

Přepisování

Na rozdíl od copywritingu, tento typ činnosti zahrnuje psaní materiálu na základě článku někoho jiného. To znamená, že význam a struktura originálu jsou prakticky zachovány, specialista potřebuje pouze nahradit část slov synonyma a určitá místa přeformulovat, aby dosáhl nezbytné jedinečnosti. Pro hluboké přepisování je prezentace textu. Nejdůležitější věcí v přepisování je zachovat původní význam.

Psaní komentářů

Také populární způsob, jak vydělat peníze na psaní textů. Komentáře vlastníků stránek jsou nezbytné pro zlepšení komunikace o zdroji nebo pro vyplnění nově vytvořeného fóra.

Recenze

Jsou napsány za účelem vyhodnocení informací v konkrétním článku, ukázat nějaký druh činnosti nebo říct o výhodách a nevýhodách jakéhokoli produktu. Recenze jsou vysoce ceněny mnoha internetových obchodů, protože Kupující často zadávají objednávku poté, co poznají názory jiných lidí.

Popisy pro katalog výrobků

Objem zakázek je ve většině případů poměrně malý. Tato služba je velmi populární na volné noze trhu. Často je koupil majitelé internetových obchodů, které potřebují vyplnit katalog. Pro každý produkt bude třeba přijít s malým popisem, který bude zajímat uživatele a přidávat funkce.

Překlad textů

V RuNet existuje poměrně málo zdrojů, které posílají předem přeložené materiály z anglických jazykových stránek: recenze, články, novinky. Přeložený obsah je navíc široce používán ve skupinách na sociálních sítích. V tomto ohledu je velmi žádoucí kvalitní překlad textů (zejména z angličtiny do ruštiny).

Psaní tiskových zpráv

Díky rozvoji bezplatných služeb, které umisťují tiskové zprávy, se význam služby neustále zvyšuje. Od autora je nutné napsat tiskovou zprávu (informační zprávu), která bude zaslána médiím. K tomu potřebujete znát specifika práce v médiích a mít nějaké novinářské zkušenosti (ideálně).

Kolik můžete vydělat

Otázka, kolik si můžete vydělat na copywritingu, přepisování nebo jakékoliv jiné činnosti související s články, zajímá mnoho začátečníků. Odměna se velmi liší v závislosti na konkrétní práci, na volné noze, objemu textu atd. Existuje mnoho faktorů obecně. Pokud mluvíte rusky na vynikající úrovni, dobře znáte gramatiku a chcete psát eseje, můžete získat slušný příjem, aniž byste opustili domov. Přibližné sazby:

Komentáře, recenze

Od 2-3 do 10 p. za 1 kus

Popis pro katalog výrobků

10-15 s. za 1 kus

Přepisování

10-20 str. na 1000 znaků

Copywriting

V průměru 30-70 str. na 1000 znaků

Překlad textů

Průměrně 50-80 za 1000 znaků

Zisk na psaní článků

Se zodpovědným přístupem k vydělávání peněz na psaní textů nebude prvních sto rublů tak složitých. V budoucnu může být copywriting nebo přepisování skutečným příjmem. Velké plus bude, pokud budete mít další dovednosti, protože někdy musíte převzít funkce editoru, tj. opravit narativní styl článku a jeho logickou strukturu. Začátečníci v psaní článků je velmi obtížný, protože V této oblasti je vysoká konkurence a ne každý se může stát vyhledávaným autorem s dobře placenou prací.

Obecně lze říci, že tento typ činnosti je vynikající pro lidi, kteří nemají trvalé zaměstnání, nebo pro ty, kteří nemohou pracovat kvůli nedostatku volného času, například mohou to být studenti. Chcete-li dosáhnout profesionální úrovně, musíte pracovat každý den, nebojte se přijmout složité úkoly a neustále pracovat na chybách. Průměrná cena za 1000 znaků v závislosti na úrovni autora:

Počáteční

Od 25 r.

Průměr

Od 50 str.

Vysoká

Od 100 str.

Texty na objednávku

Chcete-li napsat prodejní, informativní nebo SEO texty na objednávku, je příležitost poskytnout si práci s trvalým provozem. Můžete se pokusit najít zákazníka přímo přezkoumáním volných míst na tematických webových zdrojů nebo návštěvou nezávislých burz, kde jsou často požadováni copywritery a zákazníci zanechávají kontakty pro zpětnou vazbu. Práce přímo se zákazníkem je často mnohem dražší než na výměnách obsahu. Je pravda, že existuje velké riziko, že zůstanete podvedeni, protože Nikdo nezaručuje, že vaše práce bude zaplacena a nikdo s ní nebude chtít spolupracovat.

Kromě toho je možné psát texty na objednávku na copywritingových burzách, jejichž počet se v posledních letech výrazně zvýšil. Mnozí z nich mají vždy hodně práce. Mnozí noví autoři používají takové výměny jako místa startu. Většina z nich má systém hodnocení, tj. čím vyšší úroveň, tím dražší objednávky můžete provést. Nevýhodou této volby je velká konkurence na známých zdrojích a nízkých mzdách - musíte si vzít nejlevnější příkazy ke zlepšení svého hodnocení a to může trvat spoustu času.

Obchody s obsahem

Pokud nemáte zájem vytvářet obsah v souladu s požadavky zákazníka, můžete se pokusit napsat nový materiál sami na témata, která vás zajímají. Po kontrole chyb a jedinečnosti umístíte text do úložiště článků, jejichž živým příkladem je TextsSale. Pak zbývá čekat na jednoho z zájemců o vaše hotové výrobky a koupit je.

Plus těchto příjmů je, že můžete psát materiály na jakékoli téma bez vložení klíčových slov atd. Nevýhodou je vysoká konkurence mezi autory, takže prodej textů se může protáhnout. Ačkoli čím více můžete tisknout a prodávat kvalitní obsah a čím vyšší bude hodnocení, tím větší je pravděpodobnost, že budete mít stálé zákazníky.

Práce na psaní článků na internetu

Chcete-li začít psát a poskytovat si další příjem, musíte najít vhodné místo. Každý den na internetu jsou stovky nových webových zdrojů, které potřebují pravidelně přidávat jedinečné informace. Například to mohou být mediální stránky, informační portály - zde mohou autoři pracovat trvale. Vyhledejte vhodná volná pracovní místa v příslušných sekcích o těchto zdrojích sami. Kromě toho můžete najít práci jako copywriter na výměnách obsahu, na volné noze, v agenturách, které hledají autory na plný úvazek pro různé společnosti.

Pro časopisy

Autoři jsou často povinni pracovat v online časopisech, které musí být nutně aktualizovány o nový zajímavý obsah. Tam můžete vydělat řádově více peněz než výměny obsahu, ale pro to musíte být profesionál ve svém oboru. Níže jsou uvedeny recenze několika takových online časopisů:

 • "SchoolLife.ru". Jedná se o kognitivní online časopis, který představuje tipy z různých oblastí života, odpovědi na otázky. Jeho úkolem je zajímat čtenáře. Pokud jde o množství původního profesionálního obsahu, je tento online magazín jedním z lídrů v ruském segmentu internetu. Unikátní je skupina tisíců autorů, z nichž se můžete stát.
 • "MirSovetov.ru." Tento online magazín je připraven spolupracovat s autory a zaplatit za každý vysoce kvalitní a unikátní materiál v objemu 250 rublů. Zdrojem je časopis s velkým množstvím článků o různých tématech, zejména životně důležitých. Každý textař si může vybrat pro sebe předmět zájmu, ať už se jedná o auta, módu nebo medicínu.
 • "RuAvtor". Online vydání, kde můžete získat peníze za psaní autorských článků a poznámek. Výše výdělku bude zcela záviset na vašem talentu publicisty. Pro 1000 materiálových zobrazení bude na váš účet připsáno 50 rublů.
 • National Geographic Traveler. Pokud hovoříte plynně anglicky, můžete napsat příběh o zajímavých místech. Tento slavný cestovní časopis je připraven přijmout dobře napsané články, jejichž hlavním kritériem je jedinečnost a kvalita zprávy. Platba bude záviset na počtu slov.
 • "Silnice a cestování". Další anglický časopis, který zaujme všechny, kteří rádi cestují autem. Napište zajímavý materiál o tom, jak jste cestovali z jedné lokality do druhé, přeložili jej do angličtiny (máte-li dovednosti překladatele) a odešlete je redakci časopisu.

Pro stránky

Tam jsou prostředky, které platí autoři za psaní jedinečné texty a recenze, stejně jako počet jejich názorů. Tento způsob vydělávání peněz je skvělý pro začátečníky, kteří chtějí zdokonalovat svůj styl a dovednosti. Ukazovat pilnost a trpělivost, můžete si vydělat hodně peněz. Tyto zdroje zahrnují:

 • "KnowKak.ru". Tento projekt je naplněn články, které odpovídají různým otázkám začínajícím slovem "Jak." Zdroj byl otevřen již dávno - v roce 2004. Za každý přijatý materiál je účtováno 100 p, minimální částka by měla být od 2-3 tisíc znaků s mezerami. Spousta témat: finance, domov a rodina, doprava, děti, sport atd.
 • "Stejně jako". Informační služba, která platí uživatelům za zveřejnění unikátních autorských materiálů. Profit není určen pouze pro umístění textu, ale také pro počet zobrazení. To znamená, že současně se zobrazováním materiálů můžete poskytnout pasivní příjem. Minimální velikost článku by měla být 1000 znaků a recenze - 300 znaků. Stránky jsou velmi populární v RuNet. Stejně jako v předchozí verzi existuje pasivní příjem.
 • "Otzovik." Místo, na kterém zaplatí za napsání recenze. Výše bonusu závisí na dostupnosti fotografií, kvalitě obsahu, velikosti atd. S rostoucí pověstí se zvýší náklady na zobrazení na recenzi. Chcete-li zvýšit zisky, můžete si přáteli na Otzovik, který bude prohlížet vaše nové publikace, ale budete také muset jít na jejich recenze, aby takové virtuální-komerční přátelství.
 • Doporučujeme. Další skvělý zdroj pro dosažení zisku z zveřejnění jedinečných recenzí. Velikost bonusu závisí na kategorii zboží nebo služeb, kvalitě, užitečnosti, významu. Pro 1000 zobrazení recenzí jiných uživatelů zdroje bude na váš účet připsáno 50 rublů.

Jak psát texty za peníze

Chcete-li najít stálé zákazníky nebo napsat obsah pro volný prodej, musíte nejen napsat eseje a vyjádřit své myšlenky co nejjasněji, ale také pracovat každý den. Hodnocení výkonného umělce na mnoha zdrojích závisí na posouzení a provedeném objemu. Zvláště důležité jsou požadavky jako jedinečnost, přítomnost „vody“, „nevolnost“ obsahu. Než začnete psát materiál, prozkoumejte průměrně 4-5 článků. Na konci nezapomeňte zkontrolovat chyby, překlepy. Kvalitní materiál pro online publikování by měl:

 • mít specifické sémantické zatížení;
 • mít komplexní odpovědi na otázky na toto téma;
 • být snadno čitelné, srozumitelné;
 • být strukturovány;
 • mají titulky, seznamy, obrázky.

Stránky pro psaní článků za peníze

Pokud jste dobří v psaní eseje, pak věnujte pozornost výměně obsahu, kde se tisíce zákazníků a výkonných umělců vzájemně kontaktují prostřednictvím koordinovaného systému každého zdroje. Výměny v tomto případě působí jako ručitel. To znamená, že umělec bude nutně dostávat peníze za psaný text a zákazník bude s výsledkem spokojen. Začněte psát texty na objednávku za peníze na těchto burzách může být obtížné kvůli velké konkurenci. Zvýšení ratingu bude muset napsat nejnižší placené články. Mezi známé výměny patří:

 • Advego;
 • Bytext.ru;
 • Text.ru;
 • Copilancer;
 • TextSale.

Advego

Tato výměna obsahu se objevila v roce 2007. V RuNet je to jedna z nejstarších. Široká škála nabízených služeb, svoboda volby a dostupnost z něj učinily jednu z nejpopulárnějších burz v ruském segmentu internetu. První věc, která upozorňuje na to, je velký počet autorů a relativně malý (ve srovnání s TextSale) počet článků vystavených v obchodě.

Advego se vyznačuje dumpingovými cenami kvůli velké konkurenci. Zvláštní vlastností je různorodost typů objednávek. Na této výměně najdete nejen úlohy copywritingu a přepisování, ale i překlady, vysílání. Je pozoruhodné, že Advego má vlastní službu pro kontrolu jedinečnosti, pravopisu, sémantického jádra, které je dostupné i neregistrovaným uživatelům. Klíčové vlastnosti:

 • průměrná cena 1000 znaků je 0, 6-1, 5 cu;
 • minimální platba je 5 cu (Pouze WebMoney);
 • platební lhůta - 2 dny;
 • provize - 10%.

Bytext.ru

Obsah továrna Bytext.ru může být vynikající startovací plocha pro začátečníky, kteří mají dobrou slabiku a jsou schopni psát vysoce kvalitní články. Příjmy na něm jsou vyšší než na jiných místech. Tam je vždy dost práce, a můžete začít psát materiál 10-15 tisíc znaků. Zpočátku to může být trochu obtížnější, ale po napsání 3-4 článků jste více či méně obeznámeni se základními požadavky.

Výběr témat je velký, hlavní věcí je složit zkoušku, která potvrdí vaše dovednosti. Existuje vlastní kontrola jedinečnosti, která je výhodná. Výdělky na webu Bytext.ru:

 • cena 1000 znaků - 50-70 str.;
 • minimální výplata - ne (pouze WebMoney);
 • platební lhůta je stabilní jednou týdně;
 • provize není.

Text.ru

Výměna copywriting a přepisování Text.ru se často stává vynikající startovací plochou pro začátečníky. Existuje mnoho objednávek, platba je o něco vyšší než na jiných burzách. Příjmy z textů mohou být ziskové v případě, že můžete zvýšit svůj počáteční stav. Poté se otevře přístup k vysoce placeným úkolům a zákazníci jsou ochotnější dát přednost výkonným umělcům s vysokou hodností.

Konkurence na burze je vysoká, takže je zodpovědná. Je pozoruhodné, že Text.ru má vlastní službu pro kontrolu jedinečnosti, pravopisu a přítomnosti "vody" v materiálu. Výměna je dostupná všem uživatelům, kteří nejsou registrováni:

 • průměrné náklady 1000 znaků - 30-60 s.;
 • minimální výplata - 100 p (WebMoney, Qiwi);
 • platební lhůta - 3 pracovní dny;
 • provize - od 8, 25% do 10%.

Copilancer

Copylancer je výměna, která se objevila v roce 2007. Zdroj je uzavřen, do jeho řad jsou přijímáni pouze autoři s dobrým životopisem, portfoliem a složenou zkouškou. Takový přísný přístup k výběru výkonných umělců zvyšuje autoritu výměny článků v očích zákazníků. Podle organizátorů se zaměřuje především na kvalitu obsahu. Minimální náklady jsou regulovány správou a výkonnými umělci, nikoli tržními mechanismy.

Pokud považujete Copylancer za potenciální způsob, jak vydělat peníze na texty, pak se připravte na překonání řady překážek. Pro začátečníky je tato výměna nepravděpodobná. Platí více než na jiných platformách, ale existuje řada dalších služeb: kontrola jedinečnosti, přítomnost interpunkčních a gramatických chyb:

 • průměrná cena za materiál chráněný autorskými právy - $ 3;
 • průměrná cena přepsání je $ 2;
 • minimální výplata - $ 20 (WebMoney);
 • platební podmínky - jeden den.

TextSale

Na této výměně můžete nejen přijímat objednávky, ale také prodávat hotové výrobky. Objevila se v roce 2007 a představuje určitý druh supermarketu s jedinečným kontextem. Je pravda, že na místě je přebytek hotových materiálů, takže je zpočátku obtížné vydělávat peníze. Pro TextSale není dumping cen cizí, když náklady na práci rychle klesnou:

 • průměrná cena 1000 znaků je $ 0.8-2;
 • minimální výplata - ne (WebMoney);
 • systémová provize - 10%;
 • platební lhůta - 2-3 dny.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: