Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Mezi mnoha nástroji, které se používají pro imunomodulační účely, je mezi analogy výhodná látka tiloron, která je obsažena v léčivu Amixin. Kromě aktivního antivirového účinku je známo, že látka je schopna působit jako protinádorové a protizánětlivé činidlo.

Amiksin - instrukce

Lék na bázi tilaxinu (tiloronu) pomáhá vyrovnat se s mnoha virovými chorobami tím, že posiluje imunitní systém. Lék pomáhá tělu vypořádat se s nebezpečnými viry, stimuluje produkci interferonu, snižuje úroveň imunosuprese, obnovuje správný poměr imunitních buněk. Pokud jde o jeho bezpečnost a účinek na tělo, lék překonává své protějšky. Než se ujistíte, že použijete instrukce pro Amiksinu, aby používaly nejefektivnější a nejbezpečnější.

Amiksin - složení

Instrukce Amixinu poskytuje vyčerpávající informace nejen o složení, farmakologickém účinku léku, ale také o tom, co tvoří pilulky, které jsou určeny pro léčbu a které jsou určeny k prevenci onemocnění u dospělých a dětí. Forma uvolňování léčiva je vhodná pro tablety potažené povlakem. Hlavní účinná látka v tabletách, tiloron, je známa jako syntetický induktor interferonu. Kromě účinné látky, ve složení Amixinu jsou pomocné, které zahrnují: \ t

 • bramborový škrob;
 • Povidon;
 • celulóza;
 • stearát vápenatý;
 • primelloza.

Plášť tablet obsahuje polyethylenglykol 4000, oxid titaničitý, hypromelózu, barvivo chinolinové žluté, polysorbát 80, žlutooranžový sikovit. Takové názvy složek kompozice mohou vyvolávat obavy, ale léčivo není toxické a popsané přísady se mohou používat ve farmakologii a jsou součástí mnoha léčiv.

Amiksin - indikace pro použití

Podrobné, vyčerpávající informace o tom, kdy pít Amiksin - návod k použití po jeho studiu a je zřejmé, že tento lék je nejlepší z jejich protějšků. Indikace pro použití Amixinu:

 • s různými formami chřipky;
 • virová hepatitida;
 • pro léčbu infekce herpes;
 • s plicní tuberkulózou;
 • s infekcí cytomegalovirem;
 • při akutních respiračních virových infekcích;
 • bojovat proti chlamýdiovým urogenitálním, respiračním; virová encefalomyelitida, alergická povaha.

Jak se přípravek Amiksin užívá

Než začnete přípravek Amiksin užívat, musíte být vyšetřen lékařem, který Vám předepíše správný režim užívání léku. U různých onemocnění se dávka a režim léčby liší, proto je důležité vědět, jak pít Amixin v konkrétním případě. Existují klasické režimy léčby hepatitidy, cytomegalovirové infekce a imunodeficience:

 • pro prevenci hepatitidy A - 125 mg jednou týdně (dávkování po dobu 6 týdnů je 750 mg);
 • k vyléčení virové hepatitidy A: první den - dvě tablety po 125 mg, pak 125 mg každé dva dny, průběh podávání se vypočte na 1, 25 g; akutní hepatitida B - stejné schéma, pouze dávka dávky je 2 g; akutní hepatitida C, cytomegalovirová infekce - 2, 5 g;
 • Hepatitida B, C chronické formy se léčí takto: první dva dny - 250 mg léku, pak - každé dva dny 125 mg, dávka na začátku - 2, 5 g, celkem - 5 g (po 2, 5 g 125 mg 1 jednou týdně);
 • pro imunokorekci v případě imunodeficience a HIV - 125-250 mg každý týden po dobu 2 měsíců, v případě potřeby může lékař nastavit opakované cykly s přestávkou po dobu 4 týdnů;
 • s chlamydií (urogenitální, respirační) - první 2 dny 125 mg, pak - stejná dávka každých 48 hodin, průběh - 1, 25 g; pro léčbu neurovirových infekcí - podobné schéma s průběhem 1, 5 až 1, 75 g.

Amiksin pro nachlazení

Častěji jsou antivirotika předepisována pro léčbu, prevenci akutních respiračních virových infekcí a chřipky, kdy tělo potřebuje další zdroje pro boj s mutovanými formami virů. Amixin pro nachlazení je předepisován podle klasického režimu podávání - prvních 2 dnů 125 mg, pak každé dva dny ve stejné dávce, průběh vyžaduje 750 mg. Aby se zabránilo pití jednou týdně, 125 mg cyklus po dobu 6 týdnů. Návod k použití popisuje celkový průběh, ale lékař může dávku upravit podle průběhu onemocnění a dalších možných faktorů.

Amiksin pro herpes

Účinný lék na různé formy herpes infekce. Než začnete užívat lék, je důležité určit formu viru a závažnost onemocnění. Účinná složka léčiva ovlivňuje virus různého typu a Amixin z herpesu je předepisován k pití podle určitého vzoru: první den - dvě tablety s dávkou 0, 125 g, pak - ve stejné dávce každých 48 hodin. V průběhu pití je dávka 2, 5 g.

Amiksin s bronchitidou

Na základě skutečnosti, že většina bronchitidy je vyprovokována SARS, jsou po diagnóze tohoto onemocnění předepsány antivirotika. Amixin pro bronchitidu by měl být používán podle schématu použití pro akutní respirační virové infekce během prvních 3 dnů po zjištění příznaků. Pokud pro tyto dny nebyl předepsán žádný antivirový program, bude jeho průběh v budoucnu neúčinný. Není nutné zabývat se samoléčbou, protože někdy může být bronchitida způsobena bakteriální infekcí, v tomto případě je antivirotikum zbytečné.

Amiksin s anginou pectoris

Antivirotika jsou účinná při potírání virových onemocnění, ale pro bakteriální nemoci budou k ničemu. Amiksin pro bolest v krku je omylem přijímán lidmi, kteří neznají jeho mechanismus působení. Nemá žádné informace o možnosti léčení těchto onemocnění tímto lékem, návodem k použití a anginou pectoris nelze vyléčit bez antibakteriálních látek. Antibiotika a antivirotika působí v různých oblastech a nemohou být zaměňovány, ale mohou mít pozitivní kompatibilitu s komplexní terapií.

Amixin pro děti

Všechny přípravky s antivirovou aktivitou se používají s opatrností pro děti. Stejné léky jsou určeny pro dospělé, protože dětský imunitní systém je slabší, je specifičtější, a proto může být Amixin předepisován dětem až po sedmi letech. Léčí děti z nachlazení podle následujícího schématu: u akutních respiračních virových infekcí je dítěti předepsána léčba dávkami 60 mg denně po jídle v prvním, druhém a čtvrtém dni léčby, léčení chřipky stejným způsobem a 60% u komplikací v případě komplikací podle pokynů .

Amixinové vedlejší účinky

Mezi vedlejšími účinky Amixinu, který je uveden v návodu k použití, jsou častěji porušování trávicího systému, velmi vzácně možné symptomy dyspepsie. Podobně jako u jiných léků není vyloučena tvorba alergické reakce, zejména pokud byl alkohol spotřebován během léčby. Na začátku pilulky můžete cítit zimnici.

Amiksin - kontraindikace

Lidé s přecitlivělostí na hlavní látku drogy nebo na pomocné látky jsou kontraindikováni, aby ji užívali, a každý může zjistit podrobný seznam složek - návod k použití obsahuje komplexní informace o složení tablet. Během těhotenství nebo při kojení je tento přípravek kontraindikován u dětí mladších 7 let. Kontraindikace přípravku Amixin jsou uvedeny v návodu k použití, proto si před zahájením léčby pozorně přečtěte.

Amiksin - analogy

Je známo, že léky s podobným mechanismem účinku - induktory interferonu, které mohou mít jiné účinné látky, jsou považovány za analogy tohoto léčiva. Tablety mají podobný mechanismus účinku na imunitní systém, ale předepsat je bez povolení místo jiného podobného léku je nebezpečné pro zdraví, i když cena prostředků se může výrazně lišit. Nejoblíbenější analogy Amixinu:

 • Alpizarin;
 • Viracept;
 • Hyporamin;
 • Groprinosin;
 • Ingavirin;
 • Kagocel;
 • Lovemax;
 • Nikavir;
 • Panavir;
 • Tylaxin;
 • Tiloron;
 • Celzentry.

Naučte se, jak se Kagocel dospělých pro nachlazení a děti.

Cena Amixin

V současné době si jen koupit lék v internetovém obchodě. Častěji je takový nákup výhodnější než v běžné lékárně. Cena Amixinu od různých výrobců se může lišit, ale jeho cena nepřekročí limit 1000 rublů za 10 kusů v dávce 0, 125 g. Můžete zjistit, kolik stojí Amiksin z katalogů online lékáren nebo z recenzí a vybrat si cenu, která odpovídá vaší peněžence . Průměrná cena tohoto léku je 600 rublů za balení a cena levnějšího ekvivalentu (Lavomax) je 300-400 r.

Video: lékařství Amiksin

Recenze

Anastasia, 32 let

Tento lék byl vybrán díky recenzím na internetu a po prostudování návodu k použití jsem měl štěstí, že ho lékař jmenoval speciálně pro léčbu. Chronická hepatitida C by měla být léčena v kurzech, velmi se obává vedlejších účinků, ale tělo dobře reagovalo. Doporučuji, abyste se sami neošetřili, protože složení tablet je jiné.

Elena, 28 let

Dítě mělo oční herpes, byl předepsán Amixin. Objednal jsem to levně v lékárně přes internet, musel jsem brát pilulky v několika kurzech. Popis tohoto léku mě děsil, nechtěl jsem dát lék dětem. Neviděl jsem však žádnou negativní reakci organismu, doufám, že léčba nám na mnoho let zapomene na nemoc.

Margarita, 37 let

Aby se zabránilo nachlazení, pili tyto pilulky s dítětem: celý podzim, zima žili bez nemocí. Cena mě neobtěžovala, rodinný lékař doporučil tento lék pro náš věk, takže s jistotou pil s profylaxí, aniž by byli v pokušení analogy, z nichž některé měly cenu téměř 2krát nižší.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: