Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Vytváření kudrlinek je dobrým způsobem, jak diverzifikovat obraz, správně opravit chyby obličeje. Posouvání na dlouhou dobu dává objem, eliminuje každodenní použití curlingu a natáčky na vlasy. Mezi nejrůznějšími procedurami v salonu je důležité zvolit efektivní způsob úpravy, který zachová zdravý účes.

Typy perm vlasy

Kadeřník Karl Nessler měl vlasy poprvé stočené poprvé v roce 1906. V sovětských časech, drobná chemie stala se rozšířená, v důsledku kterého žena vypadala jako jehněčí. Postup bezohledně spálil vlasy. Později tato metoda prošla řadou změn. Vylepšené nástroje a přípravky používané k vytvoření kudrlinek. Pro vlasy byly různé druhy chemie. Poškození vláken je minimalizováno. Moderní perm vlasy zachovaly základní princip - změna v jejich struktuře.

Kyselina

Být nejběžnější a trvalou, kyselou kulmou na dlouhou dobu trvá až 6 měsíců. Tato metoda není zcela neškodná. Vytvoření kudrlinky tímto způsobem se nedoporučuje pro zvýšenou křehkost pramenů a citlivost pokožky hlavy. Výhodou postupu je průnik léku do vlasové struktury bez odhalení šupin. Proces curlingu je doprovázen tepelnými účinky. Výsledkem jsou silné kadeře.

Alkalické Curling

Dlouhotrvající perm vlasy s použitím alkalického horšího postupu v kyselině odolné vůči kyselinám. Efekt stohování trvá 3 měsíce. Přípravky používané v alkalickém curlingu, otevřené váhy. Tento způsob je relativně bezpečný, protože nevyžaduje vystavení vysoké teplotě. Alkalický účinek zvyšuje smykový objem, dodává elastické a přírodní kadeře, vhodné pro lehké, měkké prameny.

Neutrální

Být univerzálním, neutrálním způsobem, jak vytvořit kudrlinky, se hodí do jakýchkoli pramenů, dokonce i poškozených. Dočasné kadeře, získané tímto způsobem, mají trvanlivost, vypadají přirozeně po dlouhou dobu. Struktura vláken je zachována za mírného účinku léčiva na bázi allontoinu. Tento postup nezasušuje vlasy, nepoškozuje pokožku hlavy v důsledku neutrálního acidobazického složení produktu.

Jemná chemie vlasů

Přípravky používané pro jemné zvlnění vlasů po dlouhou dobu neobsahují škodlivé chemikálie. Účinek trvá dlouho, asi šest měsíců. Účes po lehkém chemickém ošetření se nezhorší, má zdravý vzhled. Prameny zesílené, vypadají atraktivně. Nádherně vypadající kudrlinky s rovnými rány. Vzhledem k dobrému stavu střihu se rozdíl mezi zvlněnými zámky a kořeny opadavosti stává neviditelným.

S hedvábnými proteiny

Tato metoda podporuje prameny, dodává jim jemnost, něhu. Výsledek je možný díky obsahu hedvábných proteinů v použitých přípravcích. Pokud uděláte perm ve velkých kadeřích, účinek přetrvává po dobu dvou měsíců. Curling by měl být prováděn v krátké nebo střední délce. Metoda je vhodná pro barevné a vyčiřené prameny. Nevýhodou tohoto postupu je jeho vysoká cena.

Keratinový vlasový curling

Procedura keratinu používá umělou náhražku přírodního proteinu. Látka proniká do struktury pramenů a díky tomu je účes zdravý, lesklý. Účinek keratinu se udržuje po dlouhou dobu, od 6 do 9 měsíců. V průběhu této doby, účes vypadá přirozeně, prameny zůstávají lesklé, hladké na dotek, i když nový účes nebo styling je hotovo.

Biochemická kulma

Lehké vlasy se provádějí s použitím produktů, které neobsahují škodlivé chemické složky. Používají se ovocné kyseliny, bylinné extrakty a další přírodní látky. Takové zvlnění činí vlasy pevnějšími, hojí mikrotrauma a praskliny, zhutňuje strukturu. Metoda je vhodná pro všechny typy vláken, dokonce i barevné a zvýrazňující.

Technologie permed vlasy

Tam jsou různé způsoby, jak zvlnit vlasy na dlouhou dobu. Po chemickém ošetření se získá dobré množství střihu. Kadeře mohou být ve formě měkkých vln, velkých kudrlinek, vertikálních spirál nebo malých kudrlinek. Tento postup se nejlépe neuskuteční doma ani v kabině. Jeden nebo jiný výsledek závisí na dovednosti mistra, použití určitých nástrojů. Volba dlouhodobého stylingu je ovlivněna vlastnostmi pramenů, jejich délkou.

Na krátkých vlasech

Perm of krátký účes vytváří objem po dlouhou dobu, eliminuje potřebu dělat hromadu. Tento postup se provádí pomocí tenkých natáčky na vlasy nebo malého průměru papillok tak, že můžete obal zabalit několikrát. Další možností pro styling krátký účes je bazální chemie. Chemie se provádí pouze na bázi pramenů. Efekt zmizí, jak vlasy rostou.

Perm pro dlouhé vlasy

Na dlouhém střihu vypadá svislý curling dlouhou dobu pomocí speciálních cívek nebo spirálových natáčky. Prameny mohou být zkrouceny provazem. V důsledku toho se vytvoří rovnoměrné elastické kadeře. Další možností pro dlouhé prameny je americký perm. Pro tento postup potřebujete speciální natáčky na vlasy "Olivia Garden", které mají jiný průměr. Japonský způsob vytváření vln je také vhodný pro dlouhý účes.

Pro střední délku

Vytvoření paty na patách je ideální pro střední délku. Prameny jsou zkrouceny číslem osmi na nekovovém zařízení. Jako výsledek, můžete získat krásné vlnité kudrlinky, jako na fotografii. Další možnost - dlouhá zvlnění copánků a cívek. V první části jsou tkané těsnými copánky do středu. Zbývající konce jsou zkroucené na cívkách. V důsledku toho vznikají přirozené vlny.

Zjistěte, co chemie vypadá pro krátké vlasy.

Video: co je to řezbářství pro vlasy

Recenze

Inga, 28 let

Šel jsem třikrát do bioviny. Je tu nepříjemný zápach, ale netrvá dlouho. Chemie usnadňuje úpravu vlasů. Musíte si umýt vlasy, hřeben, aplikovat trochu pěny - to je vše. Harm si toho nevšiml. Suchost se nezvyšovala. Špičky jsou rozděleny jako dříve. Cena je vysoká, ale stojí za to.

Irina, 30 let

Šel s dlouhým střihem, navinutým na natáčky. Jakmile jsem byl unavený, šel do salonu, udělal chemii. Vůně roztoku byla pekelná. Připravený účes dosáhl středu lopatek. Pokládání bylo snadné. Jeden, dva - a všichni. Pak se prameny ztuhly, začaly se škrábat. Musel jsem to odříznout. Žádné lítosti, bylo to krásné.

Natalia. 37 let

Vyrobené chemické kadeře. Dlouho to vypadalo krásně, několik měsíců mě to potěšilo. Pak si všimla poškození konců. Byly jako by vyhořely. Mírně zkrácená délka. Teď vyrůstám, bez chemie. Jsem rád, že jsem šel s vlnitým účesem, ale chemie stále bolí.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: