Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Anglický televizní moderátor R. Hammond se narodil 19. prosince 1969 (Birmingham). Po získání odpovídajícího vzdělání, po získání nezbytných zkušeností, se showman začal snažit v televizi. Když se poprvé setkal s Richardem, Jeremy Clarkson řekl, že se mu ten chlap opravdu líbil. V pokročilém věku, vedoucí Richard Hammond začal vést projekty Grand Tour, Helicopter Heroes, Sport Relief, Total Wipeout, Sport Relief 2010, "Vědecké nesmysly", publikovat novinky v publikacích (můžete vybrat Denní zrcadlo).

Kdo je Richard Hammond

Díky speciální povaze showmana dokázal rychle začít pracovat v televizi. Přátelé hostitele říkají, že vypadá jako Američan, protože miluje steaky, muscards, kovbojské klobouky a dlouhé večery kolem ohně s přáteli. Pro četné vtipy kolegů, televizní hostitel vždy odpověděl, že on nikdy používal Botox, barvení vlasů, neudržel postup zubního bělení udržovat atraktivní vzhled.

Biografie

Showmanův otec vlastnil notářskou kancelář, takže rodina Hammondů může být bezpečně považována za bezpečnou. Richard od útlého věku rozlišoval zdrženlivost, konzervatismus. Chlapec zpravidla nepřitahoval boje, žádné škrábání. Ten chlap byl zvídavý, každý den objevil něco nového. Když mu bylo 7 let, začal navštěvovat střední školu. Následně se Richard stal studentem gymnázia Ripon. Zajímal se o vědu, takže až do svých 16 let se stal studentem Vysoké školy umění a technologie.

Osobní život

V roce 2002 se Amanda Etheridge stala manželkou showmana. Dnes má dvě okouzlující dcery, žije v Herdfordshire, má svůj vlastní hrad (v době jeho stavby - XVIII století). Datum nabytí tohoto bydliště lze považovat za rok 2008. Kromě domova, Richard Hammond vlastní vrtulník a loďstvo vozidel (osobnost aktivně sbírá auta Porsche).

Rozhlasová a televizní kariéra

Dnes si celebrita s humorem vzpomíná na své původní pracovní místo. Nejprve byl mladý muž převezen na pozici asistenta rádia (společnost BBC Radio York). Showman začal vést jednu z ranních programů na stanici. Hvězda televizní obrazovky říká, že jeho hlavní povinností bylo podávání čaje, kávy, rozhovor s farmáři, kteří pěstovali tuřín, kováři, kteří stavěli brány pro papež Říma.

Bohatý, mladý muž, často změnil zaměstnání. Poté, co opustil Air Force Radio York, se mu podařilo spolupracovat s několika dalšími rozhlasovými stanicemi. Moderátorka musela vysílat zprávy. Richard následně řekl, že častá změna práce je způsobena jeho romantickým druhem. Ten chlap věřil, že musí získat zkušenosti, vyzkoušet si doslova všude.

Hammond měl vždy vášeň pro auta a techniku, takže když se dostal do televize, dostal příležitost provozovat programy Men & Motors. Po práci v rádiu se mladý muž dostal do neobvyklé atmosféry. Tato skutečnost mu však nebránila v úspěšném rozvoji v oblasti Mens and Motors. Brzy, Richard byl nabídnut vést projekty neviditelných světů, Brainiac (“Brainstorming” série může být považována za vynikající projekt), Crufts (zvířecí program).

Špičkový převod

Televizní moderátorka považuje film Top Gear za vysněnou práci (doba účasti - 2002). Top Gear show začala pracovat podle specifického formátu. Richardovými spoluzakladateli byli Jeremy Clarkson a James May. Často kolegové v práci nazývali křečka showmana, což znamená "křečka". Jeho chování bylo vhodné. Televizní moderátorka byla velkým fanouškem něčeho k jídlu. Jak poznamenal Jeremy Clarkson, to bylo často jídlo zakoupené "v přívěsu za rohem."

Vědecké nesmysly s Richardem Hammondem

Tento projekt je jedním z nejvýraznějších. V něm vědci podrobně vypráví o tom, jak se dobrodružství může skládat z mnoha překážek. Přednášející prezentuje různé vědecké experimenty, neobvyklé amatérské videoklipy. Demonstrace, vědecky pochopené nehody různých lidí. Říká, proč tento nebo ten trik skončil neúspěchem a ponížením.

Nehoda Richarda Hammonda

V roce 2006 Richard Hammond narazil na stroj Morgan AeroMax. Následně, zpráva hlásila, že řidič závodního auta pilotoval Vampire na tryskáči porazit britský rekord, a neměl čas uhasit rychlost. K nehodě došlo přímo na sadě Top Gear. Před příchodem zdravotníků byl tester automobilů (jak ho Hammond zavolal svými kolegy) upnut kovovou konstrukcí. Po hospitalizaci hvězdy byla provedena operace. V nemocnici strávila celebrita asi dva týdny. Návrat hvězdy k televizní obrazovce byl velmi velkolepý a jasný.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: