Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Mnoho pravidel je spojeno s kroužky. Vzpomínka na symboliku, můžete zjistit o majiteli šperky některé informace. Z tohoto důvodu při nákupu šperkového příslušenství vyvstává vždy otázka, jaký prst by se měl nosit a jak bude důležitý.

Jaký prst nosí snubní prsten

V různých zemích je symbol loajality k novomanželům svým vlastním způsobem, který závisí na místních tradicích. Pravoslavná pravice má velký význam, protože je jím pokřtěna, proto věřící na ni kladou pouta. V katolických zemích se na levé ruce nosí snubní prsten, protože je blíže srdci. V podstatě pro tyto vybrat anonymní prsty. Nicméně, Židé nosí pouta na indexu, protože toto je nejvýznamnější místo, které odpovídá označení pozice a integrity nevěsty.

V Rusku

Rusové, Arméni, Ukrajinci a Bělorusové se hlásí k pravoslaví, takže ženatí muži a ženy nosí snubní prsten na prstenci pravé ruky. Pravidla:

  1. Podle kánonů církve, pravá končetina, skrze kterou je člověk pokřtěn, bere jídlo, třese rukou, je spojena s poctivostí a levicí - s podvodem.
  2. Podle legendy je muž za pravým ramenem anděl a za levým je ďábel. První vždy chrání člověka, proto bude také chráněna jeho unie.
  3. Střelba svatební doplňky v pravoslaví se nedoporučuje, a ztráta je špatné znamení.

Muslimové

V islámu je přísně zakázáno, aby muži nosili zlaté šperky. Pokud jde o snubní prsteny, je dovoleno koupit, ale stříbro. I když je nosit po svatbě křesťanskou tradicí a islám zakazuje islám následovat pohany, někteří manželé se domnívají, že v tom není nic trestuhodného. Jediné, co muslimští muži nemohou udělat, je nosit snubní prsten na prostředním nebo ukazováčku. Pro ženy se tento zákaz nevztahuje.

Vdovy

V mnoha náboženstvích se věří, že po smrti partnera končí manželství. Nicméně, po smrti jejího manžela, některé ženy pokračují nosit prsten na loajalitě. Většina vdov nepřemýšlí o tom, na který prst má prstenec nasadit, a nechte ho na pravé ruce. Po smrti manžela mají některé ženy najednou dva symboly loajality - vlastní a svého manžela na různých rukou. Podle tradice by vdovy měly nosit na levé ruce svatební doplněk, ale nikdo nemá právo jim na to upozorňovat. Po smrti manžela nechte obvaz nebo ho zcela odstraňte - žena se sama rozhodne.

Rozvedený

Většina rozvedených lidí nenosí žádná pouta vůbec, takže si nepamatují minulé smutné zážitky. Pokud je sakrální symbol zasazen drahými kameny, například diamanty nebo perlami, pak se často nosí prsteny na prstech a upřednostňují jednoduché šperky. V tomto případě se ženský nebo mužský prsten nosí na levé straně, pokud se to děje v pravoslavných zemích. V katolické Americe a některých západních státech, rozvedení lidé na pravé ruce nosí jejich pouta.

Jaký prst nosí zásnubní prsten?

V poslední době se mezi mladými lidmi získává na popularitě. Tradice dělat nabídku a dát prst na prst pro nesezdanou dívku přišla k nám ze západních zemí. Kluci ne vždy vědí, jakou velikost šperky s jeho miláčkem, takže otázka, který prst nosit zásnubní prsten, často zůstává otevřený. S největší pravděpodobností bude dívka nosit na prst, který je vhodný. Podle tradice je zásnubní prsten předchůdcem zásnubního prstenu, takže by se měl nosit na stejném prstu.

„Uložit a uložit“

Tento prsten je symbolem ochrany a víry mezi křesťany. Předpokládá se, že taková dekorace chrání nositele před nemocemi a neštěstí. Slova "zachránit a zachránit" mají silnou energii. Toto je poselství Všemohoucímu, které nejen posiluje víru, ale také učí majitele, aby nedělal hříchy. Stříbrný nebo zlatý prsten Uložit a uložit se nosí na každém prstu, ale existují některá doporučení. V pravoslaví, oni jsou pokřtěni trio frustrace, když střední, index, a palec jsou sčítáni, proto oni jsou považováni za nejlepší pro nosit silnou ochranu.

Na jaký prst je mužský nápis

Signet je stejný prsten, ale je opatřen rytými monogramy a drahými kameny. Podle pravidel, před výzdobou byla nošena na malíčku levé ruky. Dnes neexistují žádná omezení. U mužů již otázka nevyvstává, na kterém prstu nosit prsten - sami si vyberou, jak je to pohodlnější. Nicméně psychologové této volby snadno určují temperament dopravce. Podle jejich názoru znamená značka na prstu člověka:

  • Merkurův malý prst nebo prst - kreativní jednotlivci;
  • prstenec milovníků slunce;
  • Saturn prostředníček - narcistický;
  • Marsův palec - muži se zvýšenou sexualitou;
  • Jupiterův ukazováček nebo prst je odhodlaný a odvážný.

Homosexuálové

V 70. letech minulého století byl muž s prstenem na malíčku prstem známkou příslušnosti k gay komunitě. Pokud je ornament na levé ruce, pak je člověk volný nebo majetek, a pokud na pravé straně, pak je zaneprázdněn. Nyní muži nosí šperky, nevěnují pozornost těmto zastaralým tradicím. Mnoho lidí ví, jaký význam mají prstence na prstech a jak se nazývají, takže je staví na základě čínské filosofie nebo ovlivňují biologicky aktivní body za účelem zachování energetické rovnováhy těla.

Prsten na palec

Na prstu Marsu, příslušenství jako aktivní a emocionální muži. Žhavé a agresivní, podvědomě chtějí, aby jejich povaha byla harmoničtější. Prstenec na palci muže pomáhá budovat vztahy s ostatními a sám, najít intuitivní přístup. Psychologové říkají, že dekorace označuje touhu prosadit se, zaujmout první pozici v sexuální oblasti. Hodnota prstenců na prstech žen je přesně stejná.

Na malíčku

Prst Merkuru je považován za ochránce politiků, mluvčích, lékařů a diplomatů, takže prstenec na malíčku pravé ruky přinese štěstí těm lidem, kteří takové kvality potřebují, jako je schopnost mluvit krásně, manuální obratnost a duševní flexibilita. Vítěz ringu na malíčku, zejména s ametystem nebo tyrkysem, se může dostat s kýmkoliv. Ozvučený malý prst ženy říká, že dáma je koketní, narcistická, připravená flirtovat. Muž s takovou ozdobou je lstivý, připravený na zradu a dobrodružné dobrodružství.

Na ukazováčku

Šperky na ukazovácích se často nacházejí v portrétech císařů a vládců. Mluví o hrdém charakteru, nezávislosti a schopnosti řídit lidi. Prsten na ukazováčku v podobě koruny hovoří o silné osobnosti, silné osobnosti. Nosit šperky s rubínem, s akvamarínem nebo s nefritem na pravé straně mluví o rozumné osobě, která hledá pozitivní myšlení. Vlevo - o sklonu majitele k hysterickému, narcismu, aroganci.

Na prostředním prstu

Lidé se silnou osobností, sebejistí ve své nadřazenosti, se snaží ozdobit prstenem Saturnova prstu. Tento prst je často kladen na velké šperky, zděděné, přilákat ochranu zesnulých příbuzných. Kroužek na prostředním prstu levé ruky pomáhá osobě nejen navázat kontakt s příbuznými, ale také věřit ve své poslání a vyrovnat se s jakýmikoliv obtížemi. Losers jsou vyzváni, aby nosili šperky na tomto prstu, aby přilákali místo osudu.

Na prstenci

Kromě svatby nebo svatby (kostel) šperky, ženatý a nesezdaní lidé nosí prsten na prstenec Slunce. Například, katolíci nosí rukojeti na levé ruce, a napravo nosí šperky. Ne rodinný člověk se snaží zdůrazňovat svou lásku k umění a luxusu. Zpravidla se jedná o zpěváky, umělce, herce. Majitelem takového příslušenství je smyslná, milující příroda, která je vždy připravena se dobře pobavit. Ezoterické ženy doporučují nosit šperky na prstu Slunce lidem, kteří chtějí zvýšit své bohatství.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: