V Moskvě je otázka, kam předat staré domácí spotřebiče za peníze, důležitá pro bojovníky za ekologickou recyklaci elektroniky a pro ty, kteří jsou zvyklí prodávat staré, než si koupí nový, aby si vytvořili místo. Je nezákonné vyjímat zastaralá zařízení do prostoru podestýlky. S recyklací je nutné se zabývat samostatně nebo využívat služeb specializovaných služeb.

Kde mohu vzít staré peníze za peníze

Zbavit se zbytečného zařízení se ziskem není snadný úkol, ale lze jej vyřešit. Stojí za to vycházet z jeho rozměrů a podmínek. Funkční zařízení by se mělo pokusit připojit nového vlastníka. Malé zařízení může chytit s vámi a podívat se na pár bodů v blízkosti domu. Složitost je prezentována těžkopádnými nepracujícími „monstry“, ale ani zde není situace beznadějná.

Workshopy

Malé domácí spotřebiče přijímají opravny. Pro tento účel mohou být vhodná obslužná, ale morálně zastaralá zařízení, nebo ta, která nefungují. Doporučujeme zavolat organizaci předem, například: do firmy Telemaster telefonicky: 8 (495) 411-38-23, abyste se mohli poradit s odborníkem. Pokud má zájem o tento model, sjednejte si cenu.

Velké domácí jednotky mohou využít servisní střediska pro následnou opravu s dalším prodejem. Ne všechny modely tam budou přijaty, majitel levných vybavení bude s největší pravděpodobností odmítnut. Servisní centrum "24 master" pro pračku "Siemens" nebo "Bosch" může dát od 0, 5 do 2, 5 tisíc rublů, záleží na stavu technologie. Relevance konkrétní značky a modelu musí být předem stanovena číslem: +7 (495) 723-37-22.

Prodejna ojetých vozidel

Nákup starých domácích spotřebičů v provozuschopném stavu je organizován v prodejnách se slevou spotřební elektroniky a použitého zboží. Tato metoda umožňuje snadno najít kupujícího bez časově náročného provozu. Obchody Komise přijímají pouze spotřebiče bez vnějšího poškození. Přítomnost pokynů, kompletní sada příslušenství je vítán.

Stupeň přínosů z prodeje zboží můžete posoudit voláním obchodu pro nákup a prodej na 8 (495) 215-14-15 od 10 do 21 hodin. Zde jsou nákupy zařízení, které nejsou staré modely (až 5 let). Například počítač imac v perfektním stavu přinese majiteli z 500 rublů. Existuje systém předběžného hodnocení technologie telefonicky nebo prostřednictvím internetu.

Síť obchodů „Nákup“ také poskytuje pohodlný servis pro prodej nadbytečného vybavení: od domácích elektrických spotřebičů po optiku. Prodejna nabízí zákazníkovi možnost samostatně stanovit cenu zboží, přičemž prodávající obdrží měsíční provizi ve výši 10%. Odhadované náklady získáte telefonicky: +7 (985) 773-02-93, vyplacení je možné na adrese klienta.

Zastavárny

Rychlejší než jiné metody pomohou vyřešit problém specializovaných záložen. Dostávají staré peníze za peníze, jsou-li v pracovním stavu a bez viditelných vad. Odhaduje se na 30-50% počáteční tržní hodnoty a uzavírá smlouvu o úvěru, kde je uvedeno období, po kterém se objekt stává majetkem zastavárny. Pro registraci vkladu budete potřebovat cestovní pas.

Společnost Master Lombard můžete kontaktovat na +7 (495) 306-07-28. Bude:

 • prověří majetek;
 • zachraňovat peníze za zboží bez obalu, kontroly nebo neúplného svazku.

Společnost „Corona Pawnshop“, která má obavy z toho, kam se obrátit na staré spotřebiče pro domácnost, nabízí: +7 (495) 727‑51-88 nebo přístup k internetu přes internet za účelem získání odměny co nejdříve. Určující faktory pro výpočet ceny:

 • rok vydání;
 • vzhled;
 • technický stav.

Prodáváme sběratelům

Stává se, že technika se nepodobá asistentovi v domácnosti a kopii ze staré sbírky. Starověký přijímač nebo sovětský radiol už není praktický, ale historický. Pro domácí raritu, vydané před rokem 1975 a dobře zachované, nabídne 350-3500 rublů. Analog od zahraničního výrobce může stát až 9, 5 tisíce rublů pro vzácnou kopii. Fanoušci, kteří dávají dobrou cenu za starověk, se nacházejí na internetových zdrojích, jako je portál Retrobazar.

Nákup vadných domácích spotřebičů na díly

Opravárenské služby rozebírají rozbité domácí spotřebiče. Odborníci extrahují části, které budou použity v následné práci. Oficiálně využívají dílny pouze nové části, ale v praxi také potřebují osvědčené prvky. Není možné vydělat velké sumy peněz, ale bude možné získat určitý zisk ze zařízení, když se nepoužívá.

Peníze za nepracující zařízení pro náhradní díly nabízí také společnost Zalogator, kde můžete volat nepřetržitě: 8 (495) 769-10-31. Každý, kdo hledá, kam předat staré spotřebiče za peníze, to může osobně přinést, když je to vhodné. Odborník provede příslušné posouzení na místě, projedná podrobnosti o dohodě a uvede, která dílna pošle počítač nebo jiné náhradní díly a vydá peníze.

Tip: není třeba nosit přerušené domácí spotřebiče okamžitě. Osobně se poraďte s velitelem, pokud takové náhradní díly potřebuje. Rádi přijmeme rozbité televizory, tablety a kancelářské vybavení v organizaci „Nákup zařízení“. Telefonicky +7 (985) 762-62-16 mistři provedou přibližné určení ceny a kurýr dorazí v dohodnutém čase s penězi a vyzvedne zařízení.

Sběrná místa kovového odpadu

Pokud není vhodné místo, kde je výhodné předávat staré spotřebiče pro domácnost za peníze, stojí za to nabídnout je k vyřazení sběratelů kovů. Jedno zařízení stojí trochu, je výhodné projít několik typů zařízení najednou. Skutečné náklady na šicí stroj je více než 1000 rublů pro reklamy, jako je "budu kupovat šicí stroj v jakémkoli stavu, " volné místo se stane plus po vyjmutí zbytečné položky.

Můžete volat přímo na zvláštní místo příjmu kovového šrotu (domácí), například v LLC FERRO-INVEST voláním (968) 825-27-95 (hovory jsou přijímány celý den bez volna). Specialisté dorazí do jakékoliv oblasti Moskvy ve vhodnou dobu pro klienta a na rozdíl od jiných přijímacích míst si sami vytáhnou velké spotřebiče (lednice nebo myčka).

Společnost "Almet" bude muset nosit šrot sám, pokud je menší než 10 tun. Ale tady je dobrá cena: 8, 5 tisíc rublů za tunu kovu. Můžete diskutovat o dodacím čísle 8 (919) 663-08-35 Pro chladničku o váze 30-80 kg, můžete získat 120-780 rublů pro vlastní dodávky. Pro pračku - 250-640 rublů, s přihlédnutím k pouzdru, měděnému a nerezovému bubnu.

Videorekordéry, komunikační zařízení a další elektronika obsahují cenné kovy:

 • zlato - asi 0, 3 g;
 • stříbro - 6 g;
 • platina - 0, 66 g

Program recyklace domácích spotřebičů

Zákon zakazuje vyhození starých spotřebičů do kontejneru pro domácí odpad nebo jeho vynášení z města. Aby nedošlo k zaplacení pokuty, budete muset hledat, kde se obrátit staré kuchyňské spotřebiče za peníze. Služby pro využití vybavení domácnosti zajišťují společnosti, které organizují demontáž a demontáž starých velkých zařízení do částí pro zpracování.

Můžete využít služeb společnosti ke koupi nepracujících jednotek, předat rozbité vybavení za peníze v rámci programu recyklace. Můžete se obrátit na Util-Mobile (+7 (495) 215-03-55) nebo na Util-Pro (+7 (968) 605-20-85), kteří vám nabídnou adresu klienta a zaplatí cenu, Dosažení až 10 tisíc rublů, majitel, který poskytl volný vývoz.

Výměna starého vybavení pro nové spotřebiče

Vaše řešení problému představují obchodní sítě. Velký obchod "Eldorado" pravidelně organizuje akce, které volají po zbytečné koši: mikrovlnné trouby, foto a kancelářské vybavení, malé pomůcky. Společnost nabízí výměnu junk za slevu pro kupující nového výrobku stejné sekce, dosahující 20%. Tato akce se koná každých šest měsíců.

Řetězec obchodů Tehnosila, který naznačuje, kam předat rozbité domácí spotřebiče za peníze, šel změnou velikosti slev. Každý kupující obdrží, v závislosti na množství děrované v šeku. Snížení cen se pohybuje od 5 do 20%. Podléhá výměně starých domácích spotřebičů všech rozměrů a kategorií. Kupující, který si koupil nové vybavení s dodávkou, bude mít starý dům z domu zdarma.

Prodej starých zařízení za nízké ceny přes internet

Hodnota domácích pomocníků se časem snižuje. Pro symbolické peníze můžete prodávat TV a mikrovlnnou troubou, žehličku. Fotografie jednotky s nápisem „samosběrná“ umístěná na reklamních stránkách funguje dobře. Dokonce i dědečekova lednice je vykoupena na večer za cenu až 800 rublů a slabý, ale tvrdě pracující 20 letý notebook najde kupce na téměř tisíc rublů uprostřed dne.

Kde si půjčit starou televizi za peníze

Společnost "Technika +" se zavazuje, že po předběžné žádosti vyzvedne otravnou televizi na čísle +7 (499) 322-28-86 nebo na internetových stránkách společnosti po celý den. Pro pracovní elektroniku, společnost nabízí po ruce od 100 do 10 tisíc rublů, v závislosti na typu a stavu zařízení. Neprovozní zařízení může bezplatně uplatnit nebo nabídnout recyklaci.

Proč TV nemůže jen vyhodit

Vložit staré věci do popelnice znamená vystavit prostředí chemickým prvkům obsaženým ve starém kineskopu. A to:

 • baryum - může způsobit svalové křeče;
 • stroncium - se stává příčinou popálenin sliznice při kontaktu s nimi;
 • olovo - vede k anémii v důsledku narušení krve;
 • rtuť - může způsobit smrt v důsledku otravy těla ve dvojicích.

Video

Kategorie: