Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Při použití ořezávačky při škubání obočí si mnoho žen neuvědomuje skutečný účel zařízení. Co je reedfeder, je dobře známo těm, kteří tento kreslicí nástroj používali ve své přímé funkci - při kreslení a kaligrafii s různými výplněmi (inkoust, barva). Prodává se v odděleních papírenských výrobků, převážně jako součást přípravy, a nyní se již téměř nevztahuje na projekci výkresů a výkresů.

Na co je přívěsek?

Rasfeder je nástroj, vynalezený v 18. století jako pero pro inkoust na papíře. Následně bylo v obchodě pro kreslení aktivně použito zařízení sestávající ze dvou pružinových desek, svorky a rukojeti. Pro kreslení nebo kreslení je malá vzdálenost mezi pružinovými klapkami naplněna inkoustem nebo barvou a šířka linky je nastavena malou maticí a šroubem. Primární aplikace reisfederu je v uměleckých návrzích, výkresech, nezávisle nebo s použitím pravítka se speciálními výstupky proti odtoku jatečně upraveného těla.

Použijte při kreslení

Když jsme se naučili, co je redefedor při jeho aplikaci, je důležité pochopit: s kvalitním nástrojem se křídlo dotýká papíru, jeho okraje by měly být hladké a tenké, aniž by se papír mohl řezat. Kreslicí pero může kreslit čáry o šířce 0, 1 až 1, 0 mm. Aby se dosáhlo požadované tloušťky, desky nástrojů se nastaví na stupnici, vytvoří se zkušební linka a v případě potřeby seřízení upraví.

Před dokončením práce je nástroj zkontrolován na zkušebním listu papíru: pokud se řasenka nevytáhne z pera, zředí se nebo se přístroj sám očistí vlhkým hadříkem. Inkoust rychle schne, takže přístroj musí být pravidelně čištěn. Při použití nástroje vyžaduje dovednost, ale moderní kresby se již dostávají do počítače pomocí specializovaných programů a zařízení se používá tak, jak bylo zamýšleno.

Použijte pro kaligrafii

Kreslicí pero, nepostradatelné pro mnoho profesí - designéry, grafiky, architekty a inženýry - je velmi oblíbené v kaligrafii. S pomocí tohoto nástroje je stejně přístupný pro zobrazení půvabných písmen a výrazných nápisů, dosahujících zvláštních efektů v kaligrafických dílech. V případě, že v obchodě s kresbami ztrácí rafinér svou relevanci, pak nové kolo zájmu o psaní dopisů ručně psaným způsobem dalo zařízení další možnost uplatnit se v této oblasti.

Typy Rydeperova

Všechny druhy risperies lze rozdělit do hlavních skupin:

  • kov s nastavovací maticí;
  • sklo s psací částí různé velikosti (průměr);
  • Rapidografy.

Domácí státní normy pro kreslicí nástroje jsou následující: obyčejné, nožovité, široké, zakřivené, dvojité a úzké. Běžný model je vhodný pro rychlé nastavení požadované tloušťky při kreslení čar; double - pro tlusté čáry. Pro vzorování jsou nezbytné zakřivené pohledy. Existuje mnoho zařízení pro držení tečkované čáry, je však pohodlné a jednoduché používat obyčejný vzhled.

Jak používat raider

Během skicování je zařízení naplněno výplní po dobu 5-6 mm a udržuje hlavu kolmo k ní nebo mírně nakloněnou ve směru pohybu. Pro přesnost grafiky je čára vedena zleva doprava, rovnoměrně a jemně, jemně zatlačena a nepřerušovaná. Z použití talíře rychle tupé a vyvstává otázka, jak zaostřit redefeder. Můžete to snadno udělat sami:

  • Šroubové uzávěry, broušení hrotů ze stran;
  • zpracovat vnitřní povrchy desek jemným brusným papírem.

Vyhledávač očí Brow

Vědět, co je redefedor, je úžasné, jak padl do rukou žen pro úplně jiné účely? Bylo zjištěno, že kreslicí pero dokonale vytáhlo nejkratší a nejtvrdší chlupy obočí, které nemohly být pinzety, a je nepostradatelné pro ztenčování tlustých, zarostlých obočí. Pro ně je vhodné odstranit chlupy na samém kořenu. Při tvarování obočí dlouhá rukojeť neuzavírá oči. Kompaktní a lehký, pohodlně se vejde do kosmetického sáčku a díky jeho výhodám se používá častěji než pinzeta.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: