Problém štěpení, suchých vlasů je blízký dívkám. A i když moderní trh nabízí obrovské množství produktů péče o kadeře, ne všechny jsou stejně účinné jako v reklamě. Můžete získat krásné, zdravé vlasy s horkým účesem. Vyrábí se pro prevenci průřezu a ošetření již křehkých vlasů. Řezání horkými nůžkami je také nezbytné pro vlasy, které prošly perm a byly po barvení vysušeny. Tento postup vám umožní vytvořit jakýkoliv módní účes bez roztavení vlasů.

Výhody a nevýhody stříhání nůžek

Podle recenzí odborníků pomáhá řezání horkými nůžkami vyléčit vlasy, což je silné, lesklé, hedvábné. Zdravé kadeře se zdají být objemnější a bude trvat déle, než se zachová tvar vlasů. Léčebného účinku je dosaženo po několika procedurách a zajišťuje eliminaci štípaných, suchých špiček. Dívky, které pravidelně dělají takový účes, zajišťují, že jejich vlasy dostanou další objem, stanou se poslušnějšími, méně zmatenými a vypadnou. Tepelné řezání však má nejen výhody, ale také nevýhody.

Mezi výhody patří:

  1. Účinná ochrana pramenů z průřezu. Vlasy jsou seříznuty, zároveň dochází k jejich utěsnění, což zabraňuje jejich dalšímu oddělení.
  2. Zdraví vlasů zůstává po dlouhou dobu. Přes uzavřené (pájené) špičky, na rozdíl od řezů po standardním stříhání vlasů, nedochází k úniku důležitých užitečných látek.
  3. Zvyšuje rychlost růstu vlasů. Po několika horkých účesech začnou vlasy rychleji růst. To je odůvodněno skutečností, že živiny, které krmí strukturu, zůstávají ve vlasech a neprocházejí otevřeným řezem špiček. Tak, oni nejen získají délku, ale také stát se silnější, objemnější.
  4. Vlasy jsou chráněny před škodlivými účinky životního prostředí. Pravidelný střih otevírá porézní strukturu, v důsledku čehož se chemikálie a nečistoty snadno vstřebávají z atmosféry.

Nevýhody:

  1. Trvání postupu. Horký účes, navzdory jeho prospěchu, trvá dlouho. Pokud se rozhodnete jít do kadeřnictví, musíte sedět na židli několik hodin.
  2. Vysoká cena Pro účes bude muset zaplatit působivé množství.
  3. Čekání na efekt. Horké nůžky nedávají rychlé výsledky. To znamená, že po první návštěvě mistra pravděpodobně nebudete vidět znatelný efekt. Často trvá 3-4 opakování, aby byl výsledek léčby znatelný.
Viz volání oříznutí videa.

Princip účesu

Horký účes je moderní úprava pramenů, díky které je možné se zbavit štípaných konců, aby se zabránilo jejich vzhledu, aby kudrlinky dodávaly sílu a krásu. Při použití horkých nůžek specialista pájí řez, který činí vlasy dokonale hladkým. Samotné nůžky navíc zůstávají studené, v oblasti řezu se zahřívají pouze jejich čepele. Získávají určitou teplotu, která závisí na typu dívčích vlasů, takže úroveň vytápění je nastavena individuálně pro každého návštěvníka.

Technologie provádí horké srážky

  1. Pomocí počítačové diagnostiky určí odborník jednotlivé vlastnosti vlasů klienta: tloušťka, struktura a tak dále. Výsledky studie pomáhají určit teplotu nůžkového ohřevu (maximálně 180 stupňů) a navíc na základě toho může klient poradit klientovi vhodné prostředky pro péči o kadeře.
  2. Holič otočí každý pramen o provaz a rozřízne konce.
  3. Hairstyle dostane potřebnou formu. Nástroj se může měnit pouze v případě, že je třeba oholit některé oblasti - potom mistr použije holicí strojek.

Nebojte se popálenin - jsou vyloučeny, protože nůžky mají speciální ochranu (plastové hrany), která se s lopatkami nezahřívá. To poskytuje schopnost vytvářet pomocí horkého nástroje všechny, i ty nejsložitější, účesy. Práce samotného mastera trvá 1 až 4 hodiny. Pokud to holič udělal za méně než hodinu, procedura byla pravděpodobně provedena špatně a měli byste hledat jiného specialistu.

Video

Střih horkých nůžek je služba, která získává stále větší popularitu. Spočívá v odstranění oddělených konců vlasů pomocí speciálních elektrických nůžek. V salonech krásy si majitelé dlouhých vlasů často objednávají ostříhat, protože jsou delší než krátké, které jsou náchylné k suchu a křehkosti. To je způsobeno tím, že přírodní mazivo, které produkují mazové žlázy, nestačí pro celou délku pramenů. Horký účes podle odborníků značně zjednodušuje péči o vlasy dívek a aktivuje jejich růst.

Náklady na služby v salonech v Moskvě

Cena takové lékařské procedury je poněkud vyšší než standardní účes. Kromě toho je jeho hodnota odlišná v různých salonech v Moskvě. Hlavními faktory ovlivňujícími cenu procedury jsou délka, stupeň poškození vlasů klienta a složitost účesu. Můžete si vybrat buď wellness nebo modelový účes. Jednoduché oříznutí konců bude stát asi 1000 rublů, složitější varianta bude stát od 1500 rublů a více.

Přezkum postupu

Kristina, 27, Nižnij Novgorod: Kvůli zlomeným koncům, jsem nebyl schopen splnit svůj sen na dlouhou dobu - růst dlouhé vlasy. Často musíte dostat účes tak, že účes má méně dobře upravený vzhled. Už jsem vyzkoušela keratinové rovnání vlasů a laminování, ale výsledek se mi nelíbil - po krátké době se hroty znovu zdály hrozné. Ale nebyl jsem zvyklý na to, abych se vzdal, tak jsem se rozhodl pro další léčebný postup - ostříhaný účes a ten efekt překročil všechna moje očekávání. Přes hodinu a půl, kterou trávím v holičství jednou za měsíc, to stojí za to.

Diana, 20 let, Petrohrad: Musím jít na ostříhaný účes, protože jsem opravdu zničil vlasy s perm. Každý měsíc apeloval na mistra, výsledek je stále překvapující - kadeře jsou měkké, lesklé. Tento postup byl skutečnou záchranou po mých nebezpečných experimentech s vlasy. Jediný mínus termostat - vysoká cena, ale tyto náklady jsou plně oprávněné.

Anastasia, 32 let, Smolensk: Jsem přirozená blondýnka, naším velkým problémem jsou tenké vlasy, které se po prvním malbě stávají jako koudel. Obecný stav pramenů před termořezem byl strašný, obvyklé ořezávání špiček nepomohlo - účes se vrátil ošklivý pohled už 2-3 dny po návštěvě salonu. Až po čtyřech sezeních s prameny s horkými nůžkami mě moje vlasy potěšily. Vyrostly na lopatky, přestaly se dělit, zdají se být tlustší!

Střih horkých nůžek: foto před a po

Tepelné opláštění je nejen výborným způsobem, jak dát svým vlasům krásný tvar, ale také účinným způsobem hojení pramenů, díky kterým se stávají hladkými, lesklými, objemnými. Nádherný efekt postupu je způsoben tím, že špičky vlasů jsou po vystavení horkým nůžkám utěsněny. Tak, kadeře přestanou bodnout, začnou růst rychleji, méně zraněni při pokládání žehlení nebo fénu. Níže jsou uvedeny ilustrativní příklady toho, jak se mění vzhled vlasů po tepelném střihu.

Kategorie: