Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Módní trendy v účesu se každoročně mění, ale křivé kadeře nikdy neztratí svou popularitu. Chcete-li získat krásné kudrlinky, ženy musí strávit spoustu času každý den, aby stočily vlasy na natáčky. Nejspolehlivější způsob, jak dlouhodobě dávat rovné vlasy výrazným kudrlinkám, je perm.

Chemická metoda curlingu se neustále zlepšuje: amoniak se používá v minimálních dávkách a kompozice je doplněna kvalitními komponentami, které vlasy méně traumatizují. Curling vám umožní drasticky změnit svůj obraz a zdůraznit důstojnost.

Typy perm vlasy

Aby bylo možné pochopit, jaký druh perm jste chtěli získat jako výsledek, musíte určit jeho hlavní typy. Perm vlasy jsou následující typy:

 • Američan Tento typ je považován za nejoblíbenější a je určen pro prameny střední délky. Kroucení pramenů na speciálních velkých natáčích, velké expresivní kadeře.

 • Radikální. Je méně populární, protože prameny rychle rostou u kořenů a pak můžete vidět přechod. Tento perm je vhodný pro dívky s tenkými krátkými vlasy. Množství zkroucení bude záviset na expoziční době chemického činidla.

 • Vertikální. Tento typ mávání je vhodný pro majitele dlouhých lan. Pro krásné kadeře použijte i cívky. Vlasy jsou zkroucené od kořene ke špičce. Velikost zvlnění bude záviset na velikosti cívky.

 • Sparing Také tento druh - biowave. Biochemické složení biologických vln neobsahuje amoniak, ale ciscinový protein, který je pro kadeře méně traumatický a plní je živinami. Používejte biowave i na barvené a poškozené prameny.

 • Japonština Druhým názvem této technologie je hedvábná vlna. Biochemickým složením se podobá biovlně. Patří mezi ně hedvábné proteiny a neutrální technologie ph, které minimalizují poškození pramenů. Japonský perm je vhodný pro střední délku. Výsledkem jsou elastické a silné kadeře.

Jak udělat perm doma (technologie)

Perm vlasy - dlouhý a bolestivý proces. Proto musíte být trpěliví, abyste dosáhli požadovaného výsledku.

Před zahájením zákroku připravte materiály potřebné pro curling doma:

 1. Příprava na vlnu.
 2. Plastové nebo dřevěné natáčky.
 3. Plastová nádrž pro míchání roztoku.
 4. Rukavice.
 5. Odměrka.
 6. Kartáč na vlasy
 7. Ručník a ubrousky.
 8. Víčko.
 9. Drape.

Vezměte prosím na vědomí, že použití kovových nádob, natáčky, hřebenů je zakázáno - kov bude reagovat s chemickým přípravkem.

Chcete-li získat v důsledku velkých kudrlinek a elastických kudrlinek, důsledně dodržujte všechny kroky technologie curlingu doma:

 1. Curling by měl být prováděn na dobře větraném místě.
 2. Před použitím výrobku pro zkoušku curlingu na alergie: dejte na zápěstí několik kapek. Pokud nedojde k reakci, můžete pokračovat v postupu. V případě alergií vyměňte přípravek za jiného.
 3. Umyjte si vlasy šamponem.
 4. Pro větší pohodlí rozdělte prameny na několik částí a začněte je postupně navíjet na natáčky.
 5. Vezměte si chemický roztok a rovnoměrně namočte všechny prameny, které jsou předem natřeny natáčky. Snažte se jemně aplikovat, aniž byste se dostali na kůži.
 6. Nasaďte si speciální víčko a zakryjte horní část ručníkem.
 7. Po 15-25 minutách důkladně opláchněte kulmu na vlasy tekoucí vodou.
 8. Na vrcholu natáčky je třeba aplikovat speciální fixační prostředek po dobu pěti minut.
 9. Opatrně vyjměte natáčky a opakujte aplikaci zámku ještě dalších 5 minut.
 10. Umyjte pokožku hlavy chemickými prostředky a aplikujte regenerační přípravek.
 11. Vydávejte kadeře, vysušte hlavu fénem.

Kolik se drží

Výsledný účinek perm trvá čtyři až šest měsíců. Poté je nutné udělat si přestávku v délce dvou až tří měsíců, aby si vlasy odpočinuly od prostředků použitých v kadeře.

Pouze se správným ošetřením kudrlinek se prodlouží doba trvání výsledku. Naše užitečná doporučení vám řeknou, jak se starat o kadeře a pomáhají udržovat velkou elastickou vlnitost až na šest měsíců.

Doporučení č. 1. Po curlingu umýt vlasy.

 • Pro umytí vlasů používejte speciální šampony obsahující vitamíny a hydratační oleje.
 • Při mytí jemně rozložte každou kadeř a nezapomeňte masírovat pokožku hlavy.
 • Nakonec naneste výživný, lehký balzám.

Jdi

Doporučení č. 2. Sušení vlasů po curlingu.

 • Snažte se vlasy přirozeně vysušit bez použití vysoušeče vlasů. Přidejte objem pomocí difuzoru.
 • V zimě sušte vysoušeč vlasů při nízkých teplotách, aplikujte pěnu pro styling kadeře a prostředky pro konce vlasů.

Prostředky a péče o vlasy po zákroku

Péče o vlasy po propuštění je nezbytná, za použití speciálních profesionálních nástrojů. Tyto produkty se prodávají v salonu krásy, ve specializovaných prodejnách nebo prostřednictvím internetových obchodů. Díky profesionálním šamponům, balzámům a maskám bude každý curl a curl pružný a výrazný.

 • Matrix Biolage Exquisite - Šampon s mikro-olejem

Složení: olej Moringa tree, extrakt makadamie, sladké mandle a další účinné látky.

Akce: obohacená o oleje složení pomůže kadeře po curling vypadat zdravě a svěží. Oleje pronikají hluboko do každé srsti a obnovují její strukturu. Díky složkám Anti-Frizz si kadeře trvale zachovávají svou pružnost a lesk, bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Aplikace: Naneste malé množství šamponu na dlaň a dobře ji masírujte na mokrých vlasech. Poté důkladně opláchněte vodou.

Cena: od 750 rublů.

 • Revlon Professional SENSOR šampón hydratační

Složení: mléčné bílkoviny, med, koprový extrakt, šalvěj, citron a další složky.

Akce: použití šamponu po curlingu poskytne sílu kudrlinek a nebývalý lesk. Kudrlinky budou měkké a výrazné. S pomocí bohatého vitamínu je šamponem navrácení struktury vlasů zevnitř.

Použití: prameny omyjte teplou vodou a naneste několik kapek přípravku. Pěna, masíruje pokožku hlavy. Poté opláchněte pod tekoucí vodou. Nepoužívejte více než dvakrát nebo třikrát týdně.

Cena: od 600 rublů.

 • Barex Joc péče - balzám-kondicionér pro barvil a permed vlasy

Složení: meruňkový olej, vitamin E a další pomocné složky.

Akce: obnovení vlasové struktury je způsobeno olejem z meruňkových jader a složením vitamínů. Lehké složení balzámu nečiní kadeře těžší a kudrlinka vypadá přirozeně. Efekt uvidíte ihned po první aplikaci.

Použití: po každém mytí hlavy. Naneste malé množství balzámu po celé délce umytých vlasů. Snažte se tuto akci pečlivě provést, abyste nepoškodili kadeře. Po pěti minutách opláchněte balzám teplou vodou.

Cena: od 670 rublů.

Přezkum postupu

Valentina: - Měla jsem dlouhé, dokonce i krásné vlasy. Perm byl vyřešen na dlouhou dobu - neexistovala žádná šance, jak to udělat. Ale zvítězila zvědavost. Dokonce i v kadeřnictví jsem seděl a dělal si starosti o výsledek, který mi umožňoval vlasy. Ale kadeřník se snažil dosáhnout nejvyšší úrovně! Jsem krásná s kadeřemi! Pokládání začalo trvat dvě minuty.

Anastasia: - Chemická perm mých vlasů trvá dlouhou dobu. Přicházím kadeřníkovi každých šest měsíců, abych ho aktualizoval. Dokonce i kadeře dávají mým tenkým vlasům dobrý objem, který tam předtím nebyl. Nikdo nevěří, že je to moje chemie. Každý si myslí, že moje vlnité vlasy jsou od přírody.

Tatyana: - Mám takový nádherný účes! Jsem ráda, že jsem se rozhodla udělat chemii. Není třeba neustále přemýšlet o tom, co dělat na hlavě při opuštění domu. Chodím s kudrnatými kudrnatými kudrlinkami, zapletím si je do copu nebo jsem jen kravatu ocas. I muži nepřestávají říkat komplimenty o mém novém elegantním účesu.

Podívejte se na další způsoby, jak pěkně zabalit vlasy.

Fotografie před a po perm pro různé typy vlasů

Pro velké kadeře

Chemický perm se používá v různých délkách a typech vlasů. S cílem získat velké kadeře mistr používá natáčky na vlasy velkého objemu. Tato chemie je vhodná pro děvčata, která si přejí jemnou vlnitost rovných vlasů.

Pro dlouhé vlasy

Pokud uděláte perm na dlouhých vlasech, pak dostanete extra objem a elegantní kadeře. Trvání této procedury potrvá až tři hodiny, mistr bude potřebovat více času na dlouhé vlasy na natáčky.

4

Pro střední vlasy

Dívka, která má průměrnou délku vlasů, může udělat detailní nebo vertikální zvlnění. V závislosti na tom dopadají jemné kadeře nebo dlouhé kadeře.

Zjistěte, co je chemie a jak krátké vlasy vypadají.

Kolik je postup v salonech Moskvy

Poznámka: Údaje uvedené v tabulce umožňují porovnávat ceny a nejsou reklamou. Cena v kabině se může lišit od ceny v době čtení našeho článku. Byla provedena částečná analýza pěti ceníků některých salónů krásy v Moskvě s cílem zjistit, kolik stojí proces.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: