Chladné období je těžké období pro dítě po narození. Zimní procházky jsou obtížné kvůli nízké teplotě, množství sněhu. Je důležité zvolit správný kočárek pro přepravu novorozence. Kromě toho by první přeprava dítěte měla být pro matku co nejpohodlnější.

Co jsou dětské kočárky, kolébky

K dispozici je široký výběr nástrojů pro zjednodušení péče o dítě. Kolébková kolébka pro kojence pro zimu je nabízena v několika kategoriích: klasické modely s tvrdým dnem, multifunkční transformátory, zařízení s výměnnými bloky. Každý druh má své vlastní vlastnosti: nevýhody a výhody. Kočárek pro novorozence na zimu musí splňovat osobní preference a životní podmínky.

Kočárky pro děti s kolébkami

Klasické designy jsou vybaveny prostorným spacím boxem pro miminko. Takový kočárek, kolébka pro novorozence na zimu, má zahřáté větruvzdorné strany, pevný rám, vysoké přistání, křížový podvozek a velká nafukovací kola. Součástí balení je ochranné pouzdro upevněné tlačítky na hledí. Klasický kočárek na zimu je určen pro první polovinu života dítěte.

Výhodou klasické kolébkové kolébky je pevné dno, které zaručuje možnost horizontálního transportu novorozence. Prvek může mít perforace zajišťující ventilační účinek. Dalším plusem je vynikající odpis, díky kterému se zdvih stává co nejlehčí a hladší. Zimní kočárek s velkými koly má vysoký kříž.

Nedostatek modelu - krátká životnost. Klasický zimní kočárek určený pro děti do 6-8 měsíců. Další nevýhodou je velká hmotnost a objemové rozměry. Poruchy v práci výtahu zase chodí s novorozencem v kolébce do kolébky do zkoušky pro matku. "Skákání" na schodech - není cesta ven. Je to fyzicky obtížné a kočárek sám se stává zbytečným, pokud se provádí pravidelně. Navíc, s klasikou je obtížné používat veřejnou dopravu.

Kočíky zimní kočárky s kolébkou

Odnímatelná horní zařízení kombinují funkce klasického kočárku a modelu chůze. Nákupem takového vzorku obdrží kupující vše, co je potřebné pro drobky před dosažením tří let. Multifunkční kočárek pro novorozence v zimě obvykle zahrnuje kolébku, chůzi horní. Některé modely také obsahují autosedačku.

Vysoce kvalitní univerzální vzorky pro zimu jsou dobře promyšlené, mají funkce nezbytné pro péči o novorozence. Spodní část kolébky je vypůjčena z klasického modelu. Vysoce kvalitní amortizace, velká kola zvyšují průchodnost, usnadňují a zpříjemňují manipulaci. Kolébka není nižší než u klasické verze tuhosti a hloubky. Takový kočárek je pohodlný v zimě, zůstane relevantní, dokud dítě nedosáhne tří let věku.

Univerzální kolébková kolébka pro novorozence na zimu je multifunkční, kombinuje „všechno“. V tomto případě je nutné umístit moduly do bytu. Multifunkční model pro zimu vyžaduje dodatečný úložný prostor pro díly, které nejsou v určitém okamžiku použity. Kromě toho má kočárek působivou hmotnost, je nepohodlné cestovat autobusem nebo trolejbusem. Vzhledem k velké velikosti a závažnosti, někteří rodiče nakonec získat snadné možnosti chůze.

Dětské zimní transformační vozíky

Některé modely lze upravit. Kolébka kolébky jednoduchými manipulacemi se stává možností chůze, která je vhodná pro přepravu jednoletého dítěte v zimě v sedě. Některé prvky se uvolní, zadní strana se zvedne a krok se sníží. Kočárek se stává pohodlným pro posezení dospělého dítěte, které se chce při chůzi podívat na svět kolem sebe.

Jednou z výhod transformátoru je přijatelná cena. Levná kočárková kolébka kombinuje funkce boxu a možnosti chůze. To je obzvláště dobré v období, kdy novorozenec již vyrostl, ale pro něj je vhodnější spát v krabici. Během procházky v zimě, kdy se dítě sluší, můžete snížit opěradlo, dát dítěti možnost relaxovat v pohodlí. Kolébka snadno získá kompaktní vzhled: horní část je odstraněna, spodní záhyby, rukojeť je vyhozena, mění se výška.

Minus transformátor - hodně váhy, jako klasická verze. Umístění kolébky je nízké. Skládací prvky se rychle opotřebovávají, zlomí, použité materiály jsou krátkodobé. Krabice pro novorozence, která není tuhá, bez hustých zdí, které chrání dítě před chladným větrem. Jít na procházku v kruté zimě, je nutné zabalit dítě teple s další deku.

Dětský kočárek pro novorozence od nejlepších výrobců

Hodnocení oblíbených modelů je následující:

 • Tutis Zippy 3 v 1 - snadná univerzální adaptace s dobrou průchodností, manévrovatelností;
 • Peg Perego Culla-auto - klasický model, který zaručuje pohodlí a bezpečnost novorozence;
 • FD Design Pramy Luxe - neuvěřitelný transformátor německé výroby;
 • Adamex Nitro 3 in 1 - multifunkční zařízení s mnoha doplňky;
 • Baby Care Manhattan Air - stylový model pro dokonale hladké cesty;
 • Inglesina Sofia - klasické příslušenství, prezentované v široké škále barev za vysokou cenu;
 • Little Trek Classic je ruská věc s dostupnou cenou a pevným boxem;
 • Tako Moonlight 3 v 1 je multifunkční, vhodný pro novorozené dopravní prostředky se dvěma zaměnitelnými jednotkami.

Cena kočárku pro novorozence na zimu

Vhodné zařízení lze zakoupit v oddělení dětského zboží nebo zakoupit v internetovém obchodě prostřednictvím elektronického katalogu. Cena kočárku pro novorozence na zimu závisí na hodnocení značky a kvalitě materiálů použitých při výrobě modelu. Cena zboží je dána jeho funkčností a přítomností dalších podrobností. Cena zimního vozu se pohybuje mezi 5000 a 150 000 rublů.

Jak si vybrat kolébku na zimu

Při nákupu prvního vozidla pro novorozence je důležité zvážit, že:

 • velká otočná kola zvyšují průchodnost;
 • teplá kolébka zajistí, že novorozenecký pobyt bude pohodlnější;
 • kryt obsažený v soupravě chrání novorozence před zimou;
 • brzdový systém zvyšuje bezpečnost;
 • vodotěsný materiál; speciální markýzy chrání před deštěm, větrem;
 • snadné upevnění s rukojetí, vhodné pro růst matky, snadnější použití;
 • koš by měl být prostorný pro novorozence, zadejte šířku otvoru výtahu;
 • přítomnost koše pod kolébkou eliminuje potřebu přenášet těžké tašky.

Video: který kočárek si vybere pro novorozence v zimě

Recenze

Alina, 28 let

Vzali si kočár Tutis Zippi levně z rukou, na Avito, radili přátelé. Není litovat vůbec. Průchodnost je dobrá, téměř žádné rány na silnici. Pohodlně, rukojeť záhyby. Vstoupíme do výtahu, někdy i táta. Je tam velká kapota, která je přikrývá dítětem ze sněhu, větru. Teplý, útulný kočárek, kolébka.

Natalia, 32 let

Koupil jsem Inglezinu Sophii po dlouhém čtení hodnocení a recenzí, doporučil přítel. Zpočátku jsem byl v rozpacích kvůli vysoké ceně, protože ta věc byla přijata jen půl roku. Ale po nákupu mě kočárek zachránil. Dítě mělo prvních pár měsíců koliku a on jen spal v krabici na ulici. V zimě jsme procházeli kolem parku každý den, zachytili vítr, mráz.

Evgenia, 25 let

Hledáte prostorný kočárek, kolébku na zimu, koupil transformátor Baby Kea Manhattan. Pohodlná věc, manévrovatelná, poloha kapoty se snadno mění. Je lepší nepřetěžovat zadní kapsu, jinak klesá. Kola sloužila celou zimu, nespadla. Ta věc není špatná, zvládá své úkoly, každému poradím.

Kategorie: