Jedna z prvních hvězd světa, svázaná na zápěstí červenou nití, byla Madonna. Zpěvák to neudělal pro zábavu, ale pro ochranu před zlým okem. Podle kabalistických přesvědčení (ezoterický proud Židů) je vlákno červené vlny velmi silným energetickým znakem, který chrání před špatnými věcmi a pomáhá stát se úspěšným.

Co dělá červená nit na zápěstí

Víra kabalistů tvrdí, že opatrovník by měl být svázán blízkým příbuzným nebo milovaným, a pak náramek dostane magickou moc. Červené lano je silnou překážkou lidské závisti, špatných myšlenek. Madonna opakovaně říkala, že učení Kabaly jí pomohlo stát se sebevědomějším, dosáhnout úspěchu. Postupem času, jiné celebrity (Demi Moore, Paris Hilton, Britney Spears) a obyčejní lidé přijali tento trend, ale ne všichni slyšeli, co červená nit náramek opravdu záleží.

Na levém zápěstí

Následovníci Kabbalistic víry věří, že levá ruka je brána do těla a aura pro negativní energii. Touha dosáhnout úspěchu v životě a získat něco spojeného s levým zápěstí. Poté, co si dáte na červenou nit, kouzlo začne vyděsit zlo a nadpřirozené bytosti, řízené jinými lidmi. Je velmi důležité nosit lano zakoupené na posvátných místech, například v Jeruzalémě, izraelském městě Netivot.

Na pravé straně

Červené lano na zápěstí ukazuje, že dívka není ženatý. Toto znamení se nachází v hinduistických chrámech. Proč je vlákno na pravé straně mladých dívek neznámé. Možná je to jen jasný předmět, který vám umožní upozornit na sebe. Někteří Slované věří, že červená nit láká hodně štěstí a prosperity. Nicméně, smysluplný, dalo by se říci, magické vázání jasného řetězce není běžné mezi ortodoxními.

K tomuto kouzlu je ještě další strana. Osoba, která nosí to oponuje sebe k pravoslaví, protože rituál sám odporuje křesťanským vírám. Křesťanství má ostře negativní postoj k Kabbalah, zvažovat víru být okultní vyučování. Ortodoxní kněží jsou nuceni odstranit červenou nit při vstupu do kostela a říci, že jakékoli spojení s okultem zahrnuje člověka v spiknutí s padlými duchy.

Proč právě vlna a červená barva

Je možné vázat řetězec takhle, bez nábožensko-magického významu. K tomu nepomáhejte pomoci milovaných a milovaných. Vlněná nit má příznivý vliv na krevní oběh v kapilárách. Uvolňuje zánět, eliminuje protahování šlach a urychluje hojení ran. Vlna je zdrojem slabé statické elektřiny, v důsledku čehož se objevuje léčivý efekt. Přírodní materiál je schopen:

  • zbavit se bolavých kloubů;
  • odstranit bolesti hlavy, bolesti zubů, bolesti beder;
  • pomáhají tělu zesílit (předčasně narozené děti byly uloženy na ovčí vlnu);
  • normalizovat krevní oběh.

Pokud si všimnete, že v těle jsou závady, můžete bezpečně plést červenou nit. V tomto případě není třeba dodržovat žádné rituály. Pokud jde o barvu lana, existují různé verze, protože každé náboženství má svou vlastní legendu. Většina z nich říká, že červené vlněné vlákno na zápěstí pomohlo vyléčit všechny druhy nemocí. V buddhismu používají nejen červený, ale také zelený, modrý amulet. Kabalistická verze říká, že hrobka Rachel, matky-kněze lidstva, byla zkroucena červenou nití. Je to také barva planety Mars, která slouží jako symbol ochrany a síly.

Jak uvázat červenou nit na zápěstí

Nezávislé vázání lana nechrání před zlým okem a špatnou energií. Pokud chcete nosit náramek pro krásu nebo pro lékařské účely, svázejte ho podle svého přání a na jakékoli ruce. Kabbalistické učení říká, že musíte provést malý rituál:

  • Nejdříve musíte koupit nebo objednat vlákno z posvátných míst. Musíte za to platit své peníze a nepřijímat jej jako dar nebo si to sami.
  • Požádejte o pomoc osobu, se kterou máte lásku a porozumění.
  • Červená nit na ruce je vázána na sedm uzlů. V tomto případě by měl váš pomocník číst židovskou modlitbu.
  • Lano by mělo volně viset na paži a nemačkávat žíly.

Jak nosit magické vlákno

Magie talismanu funguje jen tehdy, když v něj věříte. Dávejte pozor na negativní myšlenky, činy a slova při nošení lana. Snažte se neodsuzovat jiné lidi a nezasahujte do konfliktních situací. Dělejte dobré skutky a vytvořte kolem sebe pozitivní auru. S touto situací se nebudete bát zlého oka, poškození a dalších negativních zásahů. Červená nit na zápěstí sama se nestane talismanem, ale pokud budete jednat spravedlivě, pak vám to pomůže.

Co dělat, když se poručík zlomil

Změnit vlákno je nutné, když se zlomí. To znamená, že kouzlo nahromadilo zápornou energii sama o sobě. V tomto případě by mělo být lano poděkováno za pomoc, protože převzala celou ránu, která byla určena pro vás. Pokud se vlákno často zlomí, přemýšlejte o tom, možná máte silného nepřítele. Po odhození kouzla, ale spalování. Můžete ji nosit tolik, kolik chcete, i když je to celý váš život, pokud pociťujete potřebu ochrany.

Video

Recenze

Nikolay, 32 let:

Vždy jsem zapomněl, na které ruce nosí červenou nit, až jsem si vzpomněl na fotku Madony s tímto amuletem. Nevěřil jsem v magickou sílu talismanu, ale když jsem ho začal nosit, věci šly nahoru. Za prvé, zdravotní stav se zlepšil a časté bolesti hlavy se přestaly obtěžovat. Našla jsem normální práci, potkala dívku, už mou ženu.

Marina, 24 let:

Červená nitka na mém zápěstí mi pomohla zmírnit bolest při natahování paží, nic víc. Možná jsem se nesoustředil na magický smysl, ale v mém životě se nic nezměnilo. Pro krásu jsem svázala hedvábnou nit, líbí se mi, jak to vypadá na mé ruce. Věřím, že pokud člověk nevěří v zlé oko, žádná zlá síla pro něj není hrozná.

Camila, 40 let:

Před 5 lety jsem přinesl vlákno z Izraele a požádal svého manžela, aby provedl rituál. Zpočátku jsem s tím zacházel s trochou nedůvěry, ale postupem času jsem si uvědomil, že strážce mi věří v sílu. S ním se cítím bezpečně a nebojím se zlých jazyků. Jednoduchá víra člověka vytváří mnohem více a červené lano podporuje toto krbu.

Kategorie: