Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Eliminace anginy pectoris je povolena nejen ambulantně. Onemocnění je komplexní, ale lze ho léčit v nativních stěnách. Měli byste si vybrat účinné metody, účinné léky, správný způsob zotavení a po několika dnech se hrdlo rozloučí s nepříjemným nedorozuměním v podobě bolestí v krku. Jaký domácí léčebný režim použít, aby proces šel rychleji?

Léky

Bez léků nemůže udělat, protože angina je schopna poskytnout komplikace. Bez nich je dosažení bezbolestného uzdravení těžší a delší. Doporučuje se užívat antibiotika pro angínu mandlí na základě přísných pokynů lékaře a pokynů na obalu. Není možné předepsat si léčbu nebo sledovat televizní tipy. Zdravotní specialisté před bolestí v krku předepisují:

 1. "Bitsillin" - jednorázový intramuskulární příjem léčiva aktivně bojuje s anginou pectoris, bolestmi v krku.
 2. "Amoxicilin" - denní dávka pro dospělé 1, 5 g, děleno třikrát, pro děti - 0, 75 g / den. Průběh léčby anginy pectoris - 10 dnů.
 3. "Fenoxymethylpenicilin" - určený pro 10denní recepci, třikrát denně 60 minut před jídlem. Dávka je zvolena přesně podle instrukcí.
 4. "Flemoksin" - lék se užívá vhodným způsobem: žvýkat, rozpouštět ve vodě, spolknout. Dávkování je namalováno na medikaci v intervalu 2-3 hodin.
 5. "Amoksil" - mezi orálními technikami se udržoval interval 8 hodin. Přípravek se polkne celý, protože účinek antiangiotického antibiotika nastává po jeho rozpuštění v žaludku.
 6. "Gramox" - příjem v léčbě anginy pectoris je omezen na 1 kapsli se třemi opakováními, intervalem - od 5 hodin.
 7. "Azithromycin" - určený pro třídenní průběh regenerace krku, pro který byste měli užívat 1, 5 g léčiva.
 8. "Midecamycin" - antibiotikum je předepsáno na jeden až dva týdny, s maximální dávkou pro dospělé 1, 6 g / den. Denní dávka pro děti je vázána na hmotnost v rozmezí 30-50 mikronů / kg.
 9. "Sumamed" - lék je prezentován v tobolkách, tabletách, suspenzních formách. Silné dávky jsou uvedeny na obalu.
 10. "Hemomitsin" - omezený na jeden denní příjem, v hodinovém intervalu před jídlem nebo 2 hodiny po jídle. Instrukce vyvolá vhodnou dávku antibiotika.
 11. "Erythromycin" - léčivo se podává infuzí, intravenózně, nízkou rychlostí. Denní dávka je omezena na 1-2 g, rozděluje se na 2-4 léky s intervalem 6 hodin mezi injekcemi antibiotika.

Kromě určených léků je k dispozici k prodeji mnoho dalších, které se doporučují v procesu zlepšování hrdla. Bolest v krku je velmi zákeřná, protože je schopna vytvořit závislost na těle drog. Pokud obvyklá léčba nefunguje - kontaktujte svého lékaře. Určitě řekněte novému lékaři, jaké léky jste naposledy užívali. Antibiotika by měla být doprovázena použitím antihistaminik, laktobacilů pro střevo.

Lidové léky

Z nejlepší strany se prezentují léky tradiční medicíny proti angině pectoris. Existuje mnoho metod pro léčbu krku s různou účinností, nicméně jsme vybrali nejrychlejší pomoc. Zvláště se doporučuje používat je v počátečních stadiích, kdy bolest v krku vykazuje první známky svého vzhledu a ještě nevyžaduje antibiotika. Takže opravdu dělat, aniž by šel do lékárny pro silný lék, pokud jste zastavení onemocnění hrdla v čase.

Obvaz k odstranění bolesti:

 1. Složte gázu v 6 vrstvách, navlhčete 10% roztokem chloridu sodného, naneste na hrdlo, krk. Nahoře pevně zabalte suchou přírodní látkou, nechte přes noc.
 2. Naneste mýdlo mýdlem a osušte suchým obvazem, gázou a položte na hrdlo. Je lepší upevnit obklad teplou látkou s dobrou výměnou vzduchu. Bolest až do rána projde.
 3. Salo bez soli nakrájené na tenké plátky, připevněte k hrdlu, fixujte pergamenem, vatou, kapesníkem a šátkem nahoře. To se děje celou noc.
 4. Obvaz navlhčený studenou vodou je upevněn na krku suchým šátkem. Vlevo až do rána účinně zmírňuje bolest.

Efektivně dělá oplach proti bolestem v krku:

 1. Sušené bramborové květy, naplněné vroucí vodou, trvají na tvorbě ne horkého, teplého roztoku. Po namáhání - kloktadlo. Chcete-li se zbavit bolesti, bolesti po zákroku, doporučujeme opláchnout máslem.
 2. Vytvořte směs lžíce peroxidu (3%) a sklenici vody. Oplach pomáhá eliminovat plaky na mandlích, bolesti, pomáhá snižovat intoxikaci, činí průběh onemocnění krku méně bolestivým.
 3. Smíchejte sklenici vody s 0, 5 lžičkami čaje sody, soli, jodu. Všechny ingredience se odebírají ve stejném množství, ale jodizovaná část se může redukovat, aby se zabránilo popálení hrdla.

Použití jednoduchých výrobků dobře působí proti bolestem v krku:

 1. Červená řepa - v zeleninové šťávě (1 šálek) přidejte 6% octa (1 polévková lžíce L.), důkladně promíchejte. Je přípustné opláchnout hrdlo až šestkrát denně, někdy je dovoleno polknout trochu směsi, ne více než doušek. Efektivní proti bolesti v krku.
 2. Brambory - svařované v uniformě, ideální pro inhalaci krku.
 3. Cibule - čerstvá lžička šťávy, třikrát denně, přispívá k rychlému úlevu od krku od bolestí v krku, snižuje bolest.
 4. Propolis - pomalé žvýkání, resorpce produktu po prosazení eliminace bakterií, bolest v krku.
 5. Med je skvělý v tandemu s citronem. Doporučuje se smíchat stejné části obou výrobků v takovém množství, aby bylo snadné je vzít do úst. Dost na 1 polévkovou lžíci. Směs se udržuje v ústech po dobu 10 minut a pak se jemně polkne.

Podívejte se na video s jednoduchými recepty pro domácí léčbu. Připravte si list s tužkou, abyste označili požadované metody. Věnujte pozornost popsaným technikám kloktání, které umožňují vařeným lékům ukázat maximální sílu v boji o zdravé hrdlo. Jak používat citrón proti bolestem v krku? Jaké je tajemství používání medu? Které dávkové formy antianginózních léků dávají přednost? Odpovědi a podrobné pokyny pro léčbu krku naleznete ve videu. Naučte se nejúčinnější lidová tajemství deklarující quiny válku.

Lokální terapie

Mírná forma bolesti v krku může být léčena místními antiseptiky, která jsou volně dostupná v nejbližších lékárnách. Jejich kouzlo je okamžitě cítit, jak zmírnit bolest v krku, takže je tu touha neustále rozpouštět lízátko. Nicméně, i bonbóny-jako léky jsou léky, které mají svou maximální denní dávku.

Dobře osvědčený v léčbě léků v krku pro lokální použití - pastilky a pastilky, a nejúčinnější jsou léky komplexního složení. Například tablety Anti-Angin® Formula / pastilky, které zahrnují vitamin C, stejně jako chlorhexidin, který má baktericidní a bakteriostatický účinek a tetrakain, který má lokální anestetický účinek. Díky svému složitému složení má Anti-Angin® trojí účinek: pomáhá v boji proti bakteriím, zmírňuje bolest a pomáhá snižovat zánět a otok. (1, 2)

Anti-Angin® je dodáván v širokém rozsahu dávkových forem: kompaktní sprej, pastilky a pastilky. (1, 2, 3)

Anti-Angin® je indikován pro projevy tonzilitidy, faryngitidy a počátečního stádia anginy pectoris, může to být podráždění, těsnost, suchost nebo bolest v krku. (1, 2, 3)

Tablety Anti-Angin® neobsahují cukr (2) *

* S opatrností při diabetu obsahuje kyselinu askorbovou.

1. Pokyny pro použití léku Anti-Angin® Formule v lékové formě pro pastilky.

2. Pokyny pro použití léku Anti-Angin® Formula v lékové formě tablety pro resorpci.

3. Pokyny pro použití léku Anti-Angin® Formula v dávkovači formě pro lokální použití.

Existují kontraindikace. Musíte si přečíst návod nebo se poradit s odborníkem.

Vezměte je na základě pokynů:

 1. "Septolete" - limit 8 kusů cukroví pro dospělé, 4 pro děti. Mezi resorpcí léčiva se udržuje interval několika hodin.
 2. "Falimint" - povoleno maximálně 10 kusů léku na krk za den.
 3. "Strepsils" - ne více než 8 lízátek denně, s přestávkou mezi dávkami 2-3 hodiny.
 4. "Sebidin" - lék se užívá déle než týden, 4 tablety denně.

Léčba anginy pectoris

Efektivní pracovní schéma pro eliminaci anginy pectoris zahrnuje 7 nepostradatelných pravidel. Maximální implementace, kombinace oficiální domácí medicíny, správný režim přispívá k úspěšnému procesu hojení. Proto dodržujte následující pravidla pro léčbu bolesti v krku, bolest v krku:

 1. Postel se zvýšeným příjmem tekutin, zjednodušená dieta z rostlinného mléka, omezená špatnými návyky. Nesení bolavého krku v obvyklém rytmu života je přísně zakázáno, protože tělo potřebuje sílu v boji proti nemocem v krku.
 2. Přijetí antibiotik, speciálně vybraných odborníkem, předepisující léčbu anginy pectoris. Nepřerušujte chod, pociťujte v krku klamnou úlevu. Pokud jsou antibiotika předepsána po dobu 5 dnů - vypijte je po dobu 5 dnů, je-li 10 - nápoj 10. Krása těchto léků je vliv na teplotu, není třeba odděleného příjmu antipyretik.
 3. Pravidelné kloktadla s antianginózními infuzemi, zmírňující bolest v krku, zabíjející mikroby, odstraňující plak z mandlí. Toto je vynikající pozadí léčby anginy pectoris, doplňující léčebné metody.
 4. Resorpce lokálních antiseptických tablet se dokonale projevuje v boji proti počátečnímu stadiu anginy pectoris. Udržet několik bonbónů pro sebe, aby se zabránilo onemocnění od otáčení kolem před zahájením aktivní terapeutické akce, rychle odstranit bolest.
 5. Léčba aerosolů hrdla, zabíjení bakterií, zmírnění bolesti v bolestech v krku, snížení zánětu. Demonstrujte okamžité výsledky, tak dobré jako lokální anestetikum.
 6. Využití nočních kompresorů, zvýšení účinku antianginózních léků, odstranění bolestivých nepohodlí, odstranění škodlivých mikroorganismů. Některé obvazy aktivně zmírňují bolest přes noc bez nutnosti opětovného použití.
 7. Plnění všech lékařských předpisů, bez iniciativy, provádění přísných pokynů pro užívání drog z anginy pectoris.

Jak se vyhnout komplikacím po angině pectoris

Toto zákeřné onemocnění, které postihuje mandle, je schopno poskytnout komplikace nejen lokální, ale i obecné povahy. Silně ovlivněn bolestmi v krku, krevními cévami, játry, klouby, ledvinami. Jednoduché metody pomáhají vyhnout se nepříjemným účinkům onemocnění krku:

 • Dokončení průběhu léčby. Absence bolestivého nepohodlí v bolestech v krku neznamená, že se nemoc hrdla vzdala, ustoupila. Vždy přineste proces léčby k jeho logickému závěru - absolutní uzdravení, které stanoví pouze lékař.
 • Zpočátku se omezte na sport tak, aby tělo plně obnovilo rezervy. Zdá se, že nemoc v krku nesouvisí s fyzickým stavem těla. Angina silně vyčerpává sílu těla, takže je důležité je doplnit klidem, klidnými, pozitivními emocemi.
 • Pečlivě se postarejte o výměnu tepla svého těla, nedovolte, aby se nechal převařit, namočit, chladit. Proces léčby bolesti v krku umožňuje požití ledových nápojů, zmrzliny, ale během rehabilitace by měly být ostře omezeny.

Domácí léčba anginy pectoris demonstruje znatelnou účinnost, ale profilový specialista by měl na tento proces dohlížet. Vyhněte se vlastní aktivitě v léčbě, protože onemocnění může mít vážné následky, které komplikují celkový stav těla. Pro prevenci onemocnění, zvyknout tělo, aby se zabránilo bolavému hrdlu, zvýšit ochranné bariéry, práce na imunitním systému, ztvrdnout.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: