Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Celé naše tělo by mělo normálně fungovat jako hodiny - klidně, laděně a bez poruch. Často i při menších nesrovnalostech existují externí indikátory, které způsobují problémy v těle. Tato situace se vyvíjí kolem společného problému kruhů pod očima, modřin, otoků, sáčků. Nikdo z nás si nemyslí na závažnost tohoto fenoménu, obviňuje skutečnost z kosmetických vad, únavy a dalších problémů. Podle mnoha lékařů, pravda způsobuje číh mnohem hlouběji.

Příčiny tmavých kruhů pod očima

Hlavní příčiny vzniku modřin pod očima jsou poruchy funkce ledvin, srdce a cév. U žen, u mužů, u dětí v jakémkoliv věku, je otok pod očima kvůli únavě, nedostatku spánku. Ale i když se budete řídit pravidly zdravého životního stylu, může se tento problém objevit. S věkem ztrácí pokožku kolem očí pružnost, vlhkost - to vede ke snížení kůže, snížení tónu.

Sinyakov

Podle lékařů se mohou objevit modré a pak černé oblasti na dolních víčkách v důsledku poruchy orgánů gastrointestinálního traktu. Podvýživa, nerovnováha v systému trávení potravy, kořeněná a kořeněná jídla ve velkém množství - tyto problémy se objevují na obličeji jako modřiny pod očima a pak hluboká černost. Pokuste se přezkoumat své menu, nezapomeňte, že každý den potřebujeme všechny vitamíny a stopové prvky, aniž by tam nebyl plný vývoj, bez ohledu na to, jak jste starý a pak otázka, jak odstranit modřiny, nebude pro vás problém.

Žluté kruhy kolem očí

Hlavním důvodem výskytu žlutých kruhů kolem očí je dědičnost, kdy pigmentace kůže, žloutnutí v této oblasti bylo přijato jako dárek od rodičů. Rutinní vyšetření s lékařem rychle pomůže identifikovat problém. Porušení samotného těla vede ke vzniku hnědých, někdy žlutých skvrn na kůži kolem očí, což jsou závažné důvody a je nutná odpovídající léčba. Tento druh obličeje - signál problémů v žlučníku nebo játrech. Samoléčba v tomto případě je nebezpečná, vyžaduje kvalifikovaný dohled dobrého lékaře.

Zelená

Zajímavá situace vzniká diagnostikováním příčin zelených kruhů v dolních víčkách. Lékaři hovoří o podobných příznacích se žlutými kruhy na kůži očních víček s jediným rozdílem, že pigment kůže odhaluje odstín různými způsoby. Další příčinou problému je nošení brýlí v kovovém rámu, alergická reakce na kůži na kovovém víčku. Kontrola zde je jednoduchá - nosit brýle v plastovém rámu, pokud je vše pryč, znamená to, že potíže prošly. Pokud ne - neodkladně k lékaři, složit zkoušku, složit testy, neopatrný o sobě nikdy nebude.

Khmer

Pokud dospělý způsobí červené oči kolem očí, může být alergický, pak u dítěte vykazují přítomnost infekčního procesu, vážné zdravotní problémy. Dochází k intoxikaci těla a výsledkem je zarudnutí kůže kolem očí. Bolest v krku, angína, častá onemocnění dýchacích orgánů, možná i napadení červem - nejoblíbenější okruh nemocí, což znamená nebezpečí a jeví se jako skvrny. Okamžitě musíte být vyšetřeni a konzultace několika lékařů vám poskytnou úplný obraz onemocnění.

Pytle

Tašky pod očima - tento problém: příznak alergie nebo onemocnění ledvin? Alergie - vše je zde jasné, poraďte se s dobrým lékařem, vyhledejte správnou léčbu. Ledvina je další věc. Je nutné sledovat sebe, především kontrolu nad množstvím tekutiny, kterou pijete. Další otázkou je: jak často jdete na záchod a trpíte bolestí v bederní oblasti? Pouze dobrý lékař vám dá dobrou radu a pomůže vám zbavit se sáčků pod očima. Včasné problémy vám pomohou vyhnout se komplikacím a užívat si zdravého života po dlouhou dobu.

Jak se zbavit tmavých kruhů pod očima doma

Pokud po podrobném vyšetření lékaře jste neodhalili žádné patologie, ale stále máte problémy, pak vám domácí metody pomohou. Ráno „probudíte“ svou tvář s kontrastním umytím - to je způsob, jak rychle snížit tmavé kruhy, otlakovat a povzbudit pokožku. Použití teplých obkladů v této oblasti také pomáhá: stačí namočit bavlněné podložky v teplé vodě, zmáčknout, zakrýt víčka, zaujmout vodorovnou polohu. Pár minut - a nemáte žádné problémy.

Masky

Vyzkoušejte pěkné lidové léky na snížení tmy, modřin, kruhů pod očima - to jsou domácí masky. Naši předkové důvěřovali přírodě zdraví, lidé mohli léčit jakékoliv onemocnění léčivými bylinami, infuzí, které byly někdy připravovány z jednoduchých výrobků, ale byly velmi užitečné. Přírodní formulace, hmatatelné přínosy pro kůži, ekonomické výhody: vařit brambory, čerstvou okurku, větvičky petrželky.

  • Maska brambor nebo okurka z modřin pod očima. Oloupejte čerstvé brambory nebo okurky. Rozemele na bramborovou kaší, masku na víčka nechte 15 minut.
  • Maska petrželky pro zesvětlení kůže očních víček. Větvičky petrželky čerstvé petrželky (několik kusů), sekat, smíchejte se zakysanou smetanou, naneste na kůži po dobu 10 minut. Po zákroku omyjte teplou vodou nebo odvarem z bylin.

Led

Vařte zelený čaj nebo heřmánkový odvar, nalijte do nádob na led, pošlete do mrazáku. Ráno otřete celou tvář a oblast kolem očí jednou takovou kostkou. Zkuste použít zmrazené strouhané brambory: aplikovat ji v malých porcích na kůži očních víček ráno na několik minut. Chcete-li ušetřit čas, použijte vatové tampony - namočte je do minerální vody, zmrazte, použijte ráno jako masku. Vidíte, modřiny budou jasnější.

Jak odstranit tmavé kruhy pod očima pomocí kosmetologie

Připravte se na nepříjemné procedury. Mezi běžnými metodami stojí za zmínku injekce mesoterapie, které jsou dobrým pomocníkem při odstraňování problému, ale některé děsí. Citlivá povaha bude mít rád lymfatickou drenáž, není tak děsivá jako injekce, ale navíc je účinná. Na úrovni hlubokých vrstev kůže dochází k odtoku přebytečné tekutiny, což snižuje kruhy, modřiny, skvrny na víčkách. Existují také hardwarové a ruční metody.

Laser

Bělení očních víček je nákladný, ale účinný postup. S pomocí laserového paprsku se kůže rozjasní a způsobí modřiny, tmavé kruhy budou menší. Budeme muset trpět trochu, pokud budete jíst cíl zbavit se problému! Podívejte se na účinek na zlepšení vzhledu pokožky, který se projeví za dva nebo tři týdny, a později budete muset opakovat postup navlhčení.

Kosmetické výrobky

Jít do salonu není pro vás? Vyberte si tedy kosmetiku. Výhodou krémů, gelů, mastí z modřin je mnoho, ale odstranění ztmavnutí na kůži je sotva možné. Nejdříve si vyřešte barvu samotných modřin. K bělení nahnědlých odstínů - používejte krémy s vitaminem C, kofein, hydrochinon. Pro namodralé a fialové tóny problémových oblastí aplikujte formulace s vitamíny K, A, které posilují kožní cévy dobře, což pomáhá zbavit se problému.

Mezoterapie

Metoda, která se osvědčila, získala spoustu fanoušků. Užitečné látky, které stimulují buněčný metabolismus a řeší problémy s modřinami, tmavými kruhy, vaky v oblasti očí, jsou injikovány pod kůži tenkou jehlou. Postupy jsou prováděny kursy a po této pečlivé péči o tuto soutěžní zónu je nutná opatrnost. Kontraindikace - těhotenství, infekční onemocnění, rakovina, diabetes, alergie.

Jak maskovat kruhy pod očima

Jak se vypořádat s nedokonalostí pleti, jak je skrýt? Odpověď je jednoduchá: korektor! Mělo by se používat pouze na pupíncích, drobných kožních problémech celého obličeje. Ale oblast použití korektor - oči, protože konzistence tohoto nástroje nepoškozuje jemnou kůži očních víček. Dalším mýtem je, že pro tento efekt jsou potřeba pouze ty nejlepší a nejdražší značky. Je snadné vyvrátit tuto skutečnost: dobrý lék je ten, který je správně přizpůsoben tón pleti.

Video

Jednoduchá make-up tajemství pod silou zvládnout každého zástupce krásné poloviny lidstva. Použitím pouze jednoho kosmetického přípravku je možné skrýt vady na kůži očních víček - tmavé kruhy, tašky, modřiny. Naučte se, jak používat slavný make-up pro hollywoodský trojúhelník, díky němuž bude make-up snadno aplikovatelný - a vaše tvář vás potěší odrazem v zrcadle.

Recenze léků na modřiny

Alena, 32 let: Jednou jsem viděl oční víčko na TV. V obchodě jsem náhodou viděl a chtěl koupit, dlouho byl zmaten problémem - jak odstranit tašky? Nemám vážné problémy s modřinami, ale někdy po párty, nebo když prostě nespím dost, tmavé kruhy, tašky nelze vyhnout. Masti z modřin z lékárny nechtěla používat. Příjemný takový výrobek se ukázal být! Líbil se mi ten pach, ale účinek nebyl okamžitě patrný, ale obecně to bylo dobré pro odstranění dočasných modřin a kruhů na kůži očních víček.

Elena, 25 let: Hledala jsem na internetu nejlepší způsob, jak se postarat o kosmetiku, zejména pro jemnou pokožku očních víček. Nevyslovil jsem vady - bílé kruhy, ale je to pravděpodobnější dědičnost. Finance jsou omezené, tak jsem se zastavil u masek dostupné zeleniny. Neexistuje žádný kolosální efekt, ale kůže se zjevně stává měkčí, pružnost se objevila, i když kruhy zůstaly, bojuji s problémem dále.

Julia, 23: Moje první zkušenost s modřinami byla úspěšná. Někdy pracuji v nočních směnách, takže je nutná dobrá oční kosmetika, zejména modřiny, otok, tašky - jen můj problém! Pravidelně používám pohmožděný krém, vidím ten efekt, i když ne tak rychle, jak jsem chtěl.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: